Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Aйдеее на новия Лансер


thedivine

Препоръчано мнение

На мен много ми харесва Лансерчето! Хубави форми, взаимствани от "онзи" Галант :rolleyes: ... но не ми сопадат особено тези стопове (Сеат-ови) и задницата някак си странно ми изглежда. Като го видим на живо, сигурно ще е съвсем различно. :)

А за Мазда 121 и това, че японците са изпреварили европейските си колеги не съм съвсем съгласен. Ами Audi 80 B3 примерно, то пак е наричано яйцето и се произвежда от 1987 до 1991г. Изключвам легендарната костенурка и патето на Citroen. Има ги и такива като кутия за обувки: Поло; ГОЛФ <-- :first: ! ;)

 

Както :mitsu-smiley: EVO X и :mitsu-smiley: Лансер е направо супер, с нетърпение чакам да ми се падне шестица от тотото. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 84
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Знаеш, че за мен Галанта е най-красивата кола... С неповторимо излъчване, което не омръзва и не става банално... И искрено се радвам, че Лансера наследи хубавите му черти... Но според мен този Лансер не е успял да надскочи Галанта в дизайна... А все пак се появява на бял свят 10 години след Галанта, и се очаква да ни шашне с нещо ново, както Галанта е шашнал публиката при представянето си... Което ме кара да мисля, че с този модел Мицубиши тихомълком поправят грешката си със стария Лансер. Но само толкова! Това е дежа-вю дизайн, което разбира се е чудесно при положение че всички го харесваме, но е по-лош и орязан важни детайли от оригинала- Галант. И мога да опиша точка по точка с какво. С което не казвам че е лош - напротив, много ми харесва. Но, от чист снобизъм, бих се притеснил колегите да не ми кажат че е poor man's Alfa, или нещо подобно. Не ме кефи това че веднага разпознах черти от други известни марки. Но, нека изчакаме за да го видим на живо. Може би това ще е следващата ми кола, кой знае, живот и здраве...

Мисля, че колегата Ага е напълно прав и освен това е формулирал всичко изключително точно. И аз очаквах от Мицубиши малко повече. Да направиш хубава кола в днешно време не е проблем. Но от японците очаквах да е невероятна. Все пак много зависи и цената. Ако са постигнали разумна цена, това вече ще е страхотно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно ,това засега няма да е окончателния външен вид,а е по-скоро американската версия.За европейската се очакват промени точно по решетката и предната броня,така че може да се надяваме да видим нещо наистина уникално.Ето ТУК има цяла статия по въпроса какво се случва и кога се очаква в Европа.

Съдейки по ЕА6 и разликата м/у американската и европейската версия, американската винаги е по-лоша и невзрачна от евро събрата си. Но като отидем на тест-драйв , едва тогава ще имаме възможност за обективни мнения.Засега всичко е преразказ по картинка.Но ще почакаме още година...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много красив автомобил :D !!!Колко ли ще струва :icon_hmm: ??? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според разни статии, дизеловият двигател на лансера ще бъде от VW.

Защо се отказаха от техните DI-D двигатели ... ?

Бях се насочил към кола втора употреба(Spase star) с такъв двигател, но вече съм разколебан :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

В Европа имат намерения да го продават с този мотор. Има го вече качен на Грандис. Моето мнение е, че това е кошмарен двигател. Но какво можем да направим? :(

DI-D (Direct Injection-Diesel, Multi-point/High Pressure) е съкращение на дизеловите двигатели на Мицубиши с турбокомпресор и междинен охладител взаимствани от други марки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Новият Лансер вече дебютира в Детройт. Ще бъде с нов двулитров двигател 152 к.с. (113 кВт) и въртящ момент (197 Нм), ще бъде снабден с автоматична предавателна кутия CVT (Continuously Variable Transmission), 6-степененна с възможност за ръчно превключване.

 

За американския ринг ще бъде със съкращенията: DE, ES и спортен-GTS.

Цената на най-малката модификация започва от 14.900 долара.

 

http://img125.imageshack.us/img125/230/43982xi9.jpg

 

http://img125.imageshack.us/img125/1616/43980yj4.jpg

 

http://img125.imageshack.us/img125/8373/43984ue3.jpg

 

Това е обикновения Лансер, очакваме дебюта на Ево.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

През есента ще пазаруваме един такъв!

 

Щото се очква падане на долара през есента... :D

 

Иначе лансера е страхотен! Иска ми се да го видя на живо, но живот и здраве и това ще стане!

 

Да му усетя возията и пъргавината!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че той тоя Лансер си е половин Галант! Ако и вози така... ... ДАНИ, искам наесен (за рождения ден) един червен! :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че той тоя Лансер си е половин Галант! Ако и вози така... ... ДАНИ, искам наесен (за рождения ден) един червен! :icon_angel:

 

А аз за първи март един бял и един червен-вместо мартеница,ако може! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наредете се на опашка и си запишете ред :D Лансери ще има за всички, надявам се Балканстар да започнат продажбите на новия Ланцер по-скоро! B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера като бях да си взимам колата от Балкан стар разпитах как стои въпроса с новия Лансер :icon_dance:

 

Отговориха ми че се очаква да има внос към края на тази година или началото на другата :icon_thumbup:

 

Така че има достатъчно време да се запишем за цвят и брой на желаните Лансер-чета :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги, тези галерии са много интересни и безкрайно полезни, благодаря :good: . Хубаво е да може да се разгледа един автомобил в различни цветове и в по-цивилни версии, каквито на практика ще се виждат по улиците. Интериора на новия Лансър е много приятен и е на съвсем друго ниво спрямо стария, който беше... хм, доста по-тривиален.

Само една дребна забележка имам към дизайнерите - колата е много красива в този си вид, но нито по броните, нито по вратите има пластмасови или гумени протектори, което значи, че редовните посещения при бояджия са си програмирани. А разполагането на задните фарове за мъгла на ръба на задната броня е меко казано неудачно от практическа гледна точка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Пресни любопитни факти за новия Лансер (много пъти съм се чудил защо не му казваме и пишем Лансър, но както и да е :) )

Забелязан е да се движи по улиците на Москва.

Според мен правят изпитания на окачването и не трябва да повтарят грешката на Каризма.

Линка е от Руския Лансер Клуб

http://forum.lancer-club.ru/index.php?show...=28142&st=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пресни любопитни факти за новия Лансер (много пъти съм се чудил защо не му казваме и пишем Лансър, но както и да е :) )

Забелязан е да се движи по улиците на Москва.

:mitsu-smiley: А защо все още се движи така увит? Нали вече е минало представянето му, дори там си мислят, че това е точно същият автомобил? :mitsu-smiley:

 

 

Според мен правят изпитания на окачването и не трябва да повтарят грешката на Каризма.
:mitsu-smiley: Значи очаквайте скоро да го видим и по софийските улици, няма друго по-добро изпитание за окачването :D . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

:mitsu-smiley: А защо все още се движи така увит? Нали вече е минало представянето му, дори там си мислят, че това е точно същият автомобил?

 

Точно той е според мен, няма място за съмнение.

Не е минала официалната му репрезентация за Европа. Даже не съм сигурен дали още е на пазара в САЩ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно той е според мен, няма място за съмнение.

Не е минала официалната му репрезентация за Европа. Даже не съм сигурен дали още е на пазара в САЩ.

 

Светльо аз доколкото разбрах там официлано са го пуснали на пазара а при нас се очаква да се появи есента на тази година,но това не означава че някои маняк на :mitsu-smiley: няма да си го докара от там макр, че това може да стане най рано до месец и половина ако сега отиде да си го купи :icon_thumbup: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Дай линк с такава информация.

Официална репрезентация има и то е ясно, но дали е пуснат при дилърите за продажба е съвсем друго.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай линк с такава информация.

Официална репрезентация има и то е ясно, но дали е пуснат при дилърите за продажба е съвсем друго.

Линк немога да ти дам в момента,но ще помоля да ми го пуснат на мен.Информацията която получих е от моя много близка приятелка която живее там от години и се чух тия дни с нея защото детенцето и маше рожден ден......та я заговорих за лансера и тя ми каза че според нея вече го имало при диларите :good: За цента не успя нищо да ми каже конкретно но му варирала около 30000 долара

 

Линк немога да ти дам в момента,но ще помоля да ми го пуснат на мен.Информацията която получих е от моя много близка приятелка която живее там от години и се чух тия дни с нея защото детенцето и маше рожден ден......та я заговорих за лансера и тя ми каза че според нея вече го имало при диларите :good За цента не успя нищо да ми каже конкретно но му варирала около 30000 долара

Неми пречи да и звъна довечера и да я помоля да ми събере повече инфо. :good: :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...