Премини към съдържание

Aйдеее на новия Лансер


thedivine

Препоръчано мнение

4естито на вси4ки фенове на Mitsubishi, новият Lancer е ве4е реалност, прeмиерата му ще бъде в Детройт на автошоуто от 7 до 21 .01. 2007г. , двигател 2.0-liter DOHC MIVEC 152к.с., 6-speed SportronicR CVT, още:overall length of 4570 mm (35 mm longer), overall width of 1760 mm (65 mm wider), overall height of 1490 mm (60 mm taller) and wheelbase of 2635 mm (35 mm longer).

 

mitsubishi lancer

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • Admin

Колата изглежда страхотна :rulez:

Толкова съм щастлив, че просто нямам думи.

Сега и Галанта ако го направят като хората ще има извънредна среща със много, много голямо поемане на количества спиртни напитки :icon_thumbup: :drinks: :first:

До няколко часа новината ще бъде качена на сайта ни.

 

http://img270.imageshack.us/img270/9664/lancerib6.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Yesssssssssssssssssssssssssssssssssss..................................... :rulez: :wub: :wub: :wub: :first:

Чууууудна........................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Този автомобил има невероятно бъдеще според мен. Дано 2007-ма ни зарадва с много качествени модели на Мицубиши. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страшен е! Сега много ми се иска да видя и комбито. :first: :drinks:

Значи Concept X, или там както беше, ще си остане за ЕВО сигурно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ost&id=1336

 

:good: Неслучайно ни е на календара тоз изтребител!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някои знае ли този красавец колко ще струва:)

Направо ми напълни душата искам я :D :icon_clap: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Big Boss може би линка който си дал по горе и да не е в отговор на lubenti ама ако случайно е, каде е цената че и аз не видях :) Определено си мисля за заем за тая красавица :wub:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина новия Лансер изглежда невероятно и то абсолютно всичко си му е на място. :first: :mitsu-smiley: И при мен се появява желание да я имам. Какви ли са другите технически данни - динамика, разход на гориво и др. А аз таиничко се надявам от Мицубиши да изкарат специално за Европа някои топверсия със дизелов мотор - ама с такива показатели, че да останат всички други назад /имам предвид от другите марки дето всеки ден проглушават да си правят реклама/.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Оооо.... Голям кеф... Отпред е малко като кръстоска на Волво S40 с Хонда Сивик, oтзад е малко като Алфа или Сеат... или Мазда3, но няма значение... И най-вече, носи гените на Галант. :D Дано да е на достъпна цена, да не се изложат с нещо от сорта 30к евро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Big Boss може би линка който си дал по горе и да не е в отговор на lubenti ама ако случайно е, каде е цената че и аз не видях :) Определено си мисля за заем за тая красавица :wub:

 

И аз не знам още цената каква ще бъде, но съвсем скоро ще узнаем :mitsu-smiley: :plane:

 

Наистина новия Лансер изглежда невероятно и то абсолютно всичко си му е на място. :first: :mitsu-smiley: И при мен се появява желание да я имам. Какви ли са другите технически данни - динамика, разход на гориво и др. А аз таиничко се надявам от Мицубиши да изкарат специално за Европа някои топверсия със дизелов мотор - ама с такива показатели, че да останат всички други назад /имам предвид от другите марки дето всеки ден проглушават да си правят реклама/.

 

Дизеловият двигател ще бъде DI-D, като на Грандис :icon_blush:

 

Оооо.... Голям кеф... Отпред е малко като кръстоска на Волво S40 с Хонда Сивик, oтзад е малко като Алфа или Сеат... или Мазда3, но няма значение... И най-вече, носи гените на Галант. :D Дано да е на достъпна цена, да не се изложат с нещо от сорта 30к евро.

 

И аз така мисля. Обаче колата изглежда доста добра на пръв поглед :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Big Boss може би линка който си дал по горе и да не е в отговор на lubenti ама ако случайно е, каде е цената че и аз не видях :) Определено си мисля за заем за тая красавица :wub:

Ако обичаш! Лансер винаги е в мъжки род! :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли ми се струва, че новото Мондео 2007 е копирано отнякъде.... :icon_censored:

post-545-1165958258.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Това е ремикс между Мазда 6 и нашия Лансер. Браво на Форд - отново доказаха, че от тях нищо не става. :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страшен е! Сега много ми се иска да видя и комбито. :first: :drinks:

Значи Concept X, или там както беше, ще си остане за ЕВО сигурно...

 

Засега не съм чул дали ще има версия Station Wagon (комби). Хечбека е планиран за 2008 г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли ми се струва, че новото Мондео 2007 е копирано отнякъде.... :icon_censored:

post-545-1165958258.jpg

 

В интерес на истината, Мондеото е по-рафинирано на вид.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

aga, аз съм на коренно различно мнение от твоето.

Новият Лансер е много красив, има остри линии, като стария Галант (за мен най-красивата кола на Мицубиши) и освен това има голям потенциал не само в дизайна. Но трябва и да се покара, иначе така на картинка не мога да определя окончателно... :D

 

http://img136.imageshack.us/img136/7994/lancerf341430ht7.jpg

 

http://img136.imageshack.us/img136/6780/lancerr341430cx6.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

aga, аз съм на коренно различно мнение от твоето.

Новият Лансер е много красив, има остри линии, като стария Галант (за мен най-красивата кола на Мицубиши) и освен това има голям потенциал не само в дизайна. Но трябва и да се покара, иначе така на картинка не мога да определя окончателно... :D

 

http://img136.imageshack.us/img136/7994/lancerf341430ht7.jpg

 

http://img136.imageshack.us/img136/6780/lancerr341430cx6.jpg

 

 

Знаеш, че за мен Галанта е най-красивата кола... С неповторимо излъчване, което не омръзва и не става банално... И искрено се радвам, че Лансера наследи хубавите му черти... Но според мен този Лансер не е успял да надскочи Галанта в дизайна... А все пак се появява на бял свят 10 години след Галанта, и се очаква да ни шашне с нещо ново, както Галанта е шашнал публиката при представянето си... Което ме кара да мисля, че с този модел Мицубиши тихомълком поправят грешката си със стария Лансер. Но само толкова! Това е дежа-вю дизайн, което разбира се е чудесно при положение че всички го харесваме, но е по-лош и орязан важни детайли от оригинала- Галант. И мога да опиша точка по точка с какво. С което не казвам че е лош - напротив, много ми харесва. Но, от чист снобизъм, бих се притеснил колегите да не ми кажат че е poor man's Alfa, или нещо подобно. Не ме кефи това че веднага разпознах черти от други известни марки. Но, нека изчакаме за да го видим на живо. Може би това ще е следващата ми кола, кой знае, живот и здраве...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

подкрепям те изцяло, лансерът е много добър!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Za мен този модел се откроява с агресивност,стил и отново неповторимия и известен на вси4ки ни индивидуализьм!! Японците като цяло запо4наха да правят заоблените и аеродинами4ните форми дале4 преди някои германски концерни! Например вижте мазда 121(яицето) сравнена с форд фиеста от тази година!! Или например КОЛТ които е 93 мисля сьс своите набори...да не говорим Пежо,Ситроен и дори Мерцедес колко бяха назад тогава,на големи кра4ки от сега6ните модерни форми...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва Лансерчето! Хубави форми, взаимствани от "онзи" Галант :rolleyes: ... но не ми сопадат особено тези стопове (Сеат-ови) и задницата някак си странно ми изглежда. Като го видим на живо, сигурно ще е съвсем различно. :)

А за Мазда 121 и това, че японците са изпреварили европейските си колеги не съм съвсем съгласен. Ами Audi 80 B3 примерно, то пак е наричано яйцето и се произвежда от 1987 до 1991г. Изключвам легендарната костенурка и патето на Citroen. Има ги и такива като кутия за обувки: Поло; ГОЛФ <-- :first: ! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва Лансерчето! Хубави форми, взаимствани от "онзи" Галант :rolleyes: ... но не ми сопадат особено тези стопове (Сеат-ови) и задницата някак си странно ми изглежда.

 

По-специално, изглежда висок и тесен отзад.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...