Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Моето 3000 Gt


Препоръчано мнение

Започвам от външния вид...тук нещата нямат нужда от описание, защото се виждат :D с интериора нещата седят по същия начин :mitsu-smiley:

Останалите промени са следните:

- Турбини TD04L-17G

- Бустконтролер GREDDY PRofec SPEC B 2 II ELECTRONIC

- Бензинова помпа WALBRO FUEL PUMP 255LPH

- Колектор ( за сравнение давам и оригиналния)

- Усилваща касетка на раздатъчната кутия

+ още доста дребни нещица :D

Чакам да пристигнат поръчаните инжектори 550сс, Maft pro (AFC), Scanmaster3.......

Целия проект е за около 550 к.с. без да се рискува ( от счупване)нищо :D

 

PP. Това което се вижда на таблото, на сканмастера е времето ( в секунди), за ускорение от 0-60 мили :D

post-55-1165565963.jpg

post-55-1165566001.jpg

post-55-1165566375.jpg

post-55-1165566390.jpg

post-55-1165566576.jpg

post-55-1165567634.jpg

post-55-1165567647.jpg

post-55-1165567677.jpg

post-55-1165567699.jpg

post-55-1165567741.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 189
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Поздравления за Бат Гого и неговия :mitsu-smiley: :plane:

Страхотен е станал, не че преди не беше чудесен, но сега вече е и уникат!!!

Респект и поклон пред това, което си направил !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еваларката! Страхотна ти е колата! :drinks:

Ниско ли летиш? ;)

още не лети ама............ :D :D :D

 

ПП мерси за хубавите думи и на двама Ви!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

 

...Целия проект е за около 550 к.с. без да се рискува ( от счупване)нищо :D

 

PP. Това което се вижда на таблото, на сканмастера е времето ( в секунди), за ускорение от 0-60 мили :D

 

... :icon_doh: е нямам думи вече :icon_clap:

А какво си правил по мотора друго - биели, лагери...?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... :icon_doh: е нямам думи вече :icon_clap:

А какво си правил по мотора друго - биели, лагери...?

Оказва се че мотора ( не го казвам само защото е мицубиши :D ) е много здрав и издържа далеч над 550 коня . За сравнение Мат Монет от Динамик рейсинг http://www.dynamicracing1.com/customer/home.php с 3000 GT около 900+ коня е сменил по двигателя само клапани и пружини + портнати глави!! Всичко друго е сток!!!! Като разбира се турбини , електроника , тръби, генерация не ги включвам към мотора!!! Та и моя приятел Джеф Лусиус от http://www.stealth316.com/ казва , че до към 700 коня мотора изобщо не трябва да се пипа :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се че мотора ( не го казвам само защото е мицубиши :D ) е много здрав и издържа далеч над 550 коня . За сравнение Мат Монет от Динамик рейсинг http://www.dynamicracing1.com/customer/home.php с 3000 GT около 900+ коня е сменил по двигателя само клапани и пружини + портнати глави!! Всичко друго е сток!!!! Като разбира се турбини , електроника , тръби, генерация не ги включвам към мотора!!! Та и моя приятел Джеф Лусиус от http://www.stealth316.com/ казва , че до към 700 коня мотора изобщо не трябва да се пипа :D

 

 

Цифромания! 550... 700... 900+ коня...

А аз си въобразявам, че с моите скромни 163 съм "rulez" в лявата лента :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цифромания! 550... 700... 900+ коня...

А аз си въобразявам, че с моите скромни 163 съм "rulez" в лявата лента :D

Еееех мечти, мечти!

Страхотна кола си направил, поздравления :icon_doh: ! Вече ще гледам за червената стрела, когато заставам в лявата лента. :icon_clap:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бау, от 0 до 100км./ч. за 4 секунди :first: За колко ли ги прави 400м.??? :D :first:

не е точно 100 километра, защото 60 мили са 96км и има сигурно малка грешка в километража( сканмастера е вързан към компа на колата и ползува нейните датчици), така че времето до 100 км/час е малко по-голямо , но пак е доста бързо..... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен :first: . И да се надяваме че ще видим ''червената стрела'' през сезон 2007 в първите 10 в клас C. :rulez: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Като че ли има и други подобрения , онзи ден по канала го мярнах и май си си сложил дигитално табло или по скоро неоново светещо или нещо от този род, ма не ми беше удобно да изтичам да го видя пък и беше с друг човек...... :)

Гледам че и оптичния тунинг си го преправял ,или така ми се струва ......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като че ли има и други подобрения , онзи ден по канала го мярнах и май си си сложил дигитално табло или по скоро неоново светещо или нещо от този род, ма не ми беше удобно да изтичам да го видя пък и беше с друг човек...... :)

Гледам че и оптичния тунинг си го преправял ,или така ми се струва ......... :icon_blush:

Да , таблото вече е друго, има и още доста дребни неща , които съм пропуснал , като blow off valve greddy примерно, малки промени по оптиката.. и т.н.

post-55-1167769626_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еййййй този бат Гого не се спира с тунингите! :D

 

Браво, много добре си го направил :respect: това вече е друга галактика!!!

 

Аз искам да попитам на коя предавка са достигнати данните от сканмастера и да повторя DJ-я, за колко прави 400м ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добро!! Наистена макар че не съм от софия съм го виждал това 3000GT :) как е адреналина да залепиш 100 за 4 сек :) колко ти е разхода на гориво :) ? и все пак да не забравяме че :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еййййй този бат Гого не се спира с тунингите! :D

 

Браво, много добре си го направил :respect: това вече е друга галактика!!!

 

Аз искам да попитам на коя предавка са достигнати данните от сканмастера и да повторя DJ-я, за колко прави 400м ?

На втора предавка достига 100км/ч.

Предавателните и числа са такива , че скоростите които вдига по километраж са както следва:

1-ва-80км/ч

2-ра-140км/ч

3-та-210км/ч

4-та-280км/ч

5-та-290км/ч

От първа до четвърта са при 7000 оборота, а на пета при 5800 ( няма мощност за повече :D ) иначе теоритично по предавателно число скоростта трябва да е 350км/ч. Всяко подобрение ме приближава до тази цифра!! :D :D

Преди година и половина направих най-добро време 13.4 сек за 400 метра( това е с нашата апаратура с която по начина на засичане -абсолютно идеално време без никакъв ролаут, времената се влошават с около 4-5 десети)с много добър старт, но колата беше , с малки турбини , без бустконтролер, без генерация, без хубави колектори!!( за сравнение времената на БМВ М6(507 коня)-13.08, Мерцедес SL55AMG(517коня)-13.25 , ферари 360 Модена (380 коня)-13.95)

Сега е доста по-силна , но пък няма старт заради обикновения съединител ( преди беше с керамичен)

Пролетта ще си поръчам нова скоростна кутия( 6 степенна) и тогава ще сложа кевларено -карбонов съединител , който за разлика от керамичния може да се кара и по улиците в задръствания и е почти толкова як! :D

 

Вчера и промених визията... сега е без споилерите по тавана и той е черен на цвят , като създава впечатлението за стъклен!! Седи уникално . Цялата визия се промени .... изглежда още по-ниска!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти сега пак ме заинтригува с новата визия... :icon_thumbup:

 

Имаш ли снимки? Постни да видим как е станал след оптичните промени.Още ли е с черните джанти? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...