Премини към съдържание

най-накрая отново тук..


killer

Препоръчано мнение

Здравейте отново на всички.Отново тук с нова придобивка.Галант 97г. 2.0 136к.с. с климатик на 207 000 к.м..Колата е страхотна! Двигателя мисля,че е малко муден за купето,но не ми пречи честно казано.Млад шофьор съм все още.

Колата пристигна миналия петък на ход от Германия, със зимни чисто нови 14-ки и летни пак нови 17-ки.С оригинален теглич и много запазен салон.

Колата вече е регистрирана със 17-ките,на предния капак тавана и задния капак е с карбоново фолио и е писана синьо с черно в талона, а и един ксенон на късите светлини съм сложил. Това съм направил за сега,по нататък ще има и други "шукарийки".ето и снимки:

http://mitsubshimoto...w-galant.666442

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Със здраве да си я караш-колата изглежда много добре!

 

А за мудността,какво да ти кажа-предполагам,че тези 17" допринасят за това впечатление.

При 2.5 може би размера на гуми/джанти не се отразява,но при 2.0 "размера има значение"ако мога така да го кажа. :icon_thumbup:

Зимата съм с фабричните стоманени 14"-ки с размер 185/70,колата субективно или не,е доста по-пъргава.С летите джанти-16"-ки(гуми 205/55)и на мен ми се струва малко по-мудна,предполагам,тези 17"още повече утежняват положението.

А пък за визията няма спор-с големите джанти е :first: :rulez: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много добре изглежда машинката, радва окото много. Жив и здрав и да си бръмчиш с кеф! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ейй, браво, много добра колца :icon_clap: ! Джантите много я отварят. Искам и аз такива :icon_blush: . ЧЕСТИТО!

И моят е такъв цвят и не знам дали защото е спорт едишън или поради други причини, но арките на калниците са изпълнени от такъв размер джанти и гуми. Сега съм с по-високи гуми (и по-малък цолаж) заради пътищата и разстоянието отпред е не повече от 3 пръста и 2 отзад. Но отзад моят определено си плаче за нови пружини. Твоят е добре в това отношение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и много време да сте заедно. Звяра е много хубав.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, това ми звучи малко като предпоставка за една местна среща, но времето ще покаже :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да мисля,че една срещичка тази неделя би дошло добре на всеки от Пловдив...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...