Премини към съдържание

Календар за 2013


KorteZ

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, тези дни си поиграх на Photo Shop и спретнах един календар на тема Mitsubishi и по-скоро на Lancer Evo. Надявам се да ви хареса, ще приложа линк да си го истегли или рагледа който иска. Става и за разпечатване тъй коато картинките са с резолюция 3508х2480, ето и няколко страници от календара:

 

 

Линк за сваляне:

 

http://tranzit.dir.b...zZxBYcjm1072377

 

Всели празници на Всички!

Редактирано от HristoGB
липса на линковете към картинките
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво!

Добре се е получило...http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита Коледа на всички, поради празниците се забавих малко с редакцията на календара , която направих по молба на valboss. Новия вариант определено е по функционален, прилагам и линк за теглене:

 

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=v7RT6ZFhZHkKV11m1075045

 

Весело посрещане на Новата Година и безаварина 2012 :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за извършените промени.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

Вече разпечатих един брой - 13 картона, гланцови, А3, пълноцветен печат, изрязване от трите страни по около 4 мм на остатъчното бяло поле, отвор за закачване и поставяне на спирала - общо 8.00 лв

Кеф....http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/bigwink.gif

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че, ви харесва клендара догуда по същото време пак за 2013 :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Здравей те, като обещах преди около година, календар ще има и за 2013 пак 12 страници + фронт страница ;)!

Като за начало ето и фронт страницата и месец Януари като за начало, ако имате предложения за промени във визията му се приемат :)

 

Фронт Страница:

 

http://picbg.net/u/68652/51389/680860.jpg

 

Януари Месец:

 

http://picbg.net/u/68652/51389/680861.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Принципно всяка година се каня да пиша в темата за календара ама все си замълчавам.. нали има една приказка "Много баби - хилаво дете" ама тоя път ще питам:

 

Не е ли по-добре по пример на другите клубове да се слагат "наши" снимки, най малкото от България... или снимки на коли на колегите :rolleyes: ? Има доста добри попадения с голяма резолюция удобни за печат, че и раздел за снимки си имаме в форума. Аз лично съм взимал календари от други форуми точно заради тези снимки не заради датите на календара... и още си ги пазя :) Предполагам, че и на другите потребители така ще им е по-интересно :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега такъв календар имаше. Хубав с наши снимки...Някой хора обаче започнаха да се сърдят и затова прекратихме с този вариант...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С "клубни" или с други Бишита искам го!

 

Иначе не виждам някаква логична причина колеги да се сърдят заради отсъствието на личния им атомобил от "годишния каталог" - все пак сме големи хора. Иначе не е ли вариант да се скрият номерата на автомобилите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С "клубни" или с други Бишита искам го!

 

Иначе не виждам някаква логична причина колеги да се сърдят заради отсъствието на личния им атомобил от "годишния каталог" - все пак сме големи хора. Иначе не е ли вариант да се скрият номерата на автомобилите?

 

Просто споделям това което се случи...иначе календара беше хубав, естествено и по скъп :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега такъв календар имаше. Хубав с наши снимки...Някой хора обаче започнаха да се сърдят и затова прекратихме с този вариант...

Разбираемо е, все пак всеки иска колата му да е на стр.1 фулсайз :). Даже аз искам, ама друг път :D

Та, хрумна ми една идейка - нали ги знаете онези календари: малък формат (по-малък от А4), ползват се на бюро, но може и другаде, на всяка страница е изобразена само днешната дата, всеки ден трябва да се сменя датата. Защо го предлагам - ами при този вариант, 365 колеги от форума ще бъдат доволни (мисля, че е достатъчно количество, ще могат да влезнат и в бройката и такива без претенции :)); иначе при настоящия вариант - опциите са само 12 (ако приемем, че на една страница има само един модел)... или дори да не са 12, не повече от 40 бройки...

Та така, при малкия вариант на всяка страница по една кола - баш :)

ПП: И друго - по принцип не ползвам календари, но ако бих сложил някъде някакъв, бих сложил именно по-малък някъде по бюрото - по-дискретно - по-добре. Календара не е плакат на гола мадама нито красива картина на Моне... е да, за календар на :mitsu-smiley: говорим, но все пак календар :)

Редактирано от Арх. Пътко
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама това че някой се е сърдил няма никакво значение ;) ... принцеси винаги има .. представете си в един голям форум (vw, bmw например) каква какофония ще настане, ако се слушат мнения на сръдливи хора, че колата им не е на календара :)

Аз даже си мислих обратното че ще има хора които няма да искат снимката им да се публикува без тяхно съгласия (въпреки че е щом е попаднала в форума може нещата да са по-различни). И все пак съм на мнение че календара ще е по "нашенски" ако се отличава най-малкото с фотографиите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки очевидните пречки, харесвам идеята за уникалност на календара. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде, спретнах набърже един пример, т.е. горния пример, но онагледен. Съажалявам, че съм отрязал покривите на 1-2 самолетчета, но надве натри... така е :). И малко не се разбира къде са очертанията на... страниците, представете си ги квадратни (или с десен бутон - view image/преглед на изборажението). Дано колегите нямат нищо против, че съм ползвал снимков материал, взех го от гаража :)

Колега КортеЗ, извинявай, че се намесвам така, исках само да изобразя идеята си.

А твоите предложения наистина са супер (много графични и тематични) :)

ЦЪК

Редактирано от Арх. Пътко
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Накрая, ще взема да ви направя един онлайн календар с нашите кошници, но едва ли ще има ефект като хартиен за стена :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Добре де,ей това не разбирам,защо си криете номерата на колите ??? Не ги ли карате по улиците,там не се ли виждат,не искате никой да ви познава,може би? Да не би да извършвате престъпления с тия коли?

За календара,според мен е добре да е голям,за да се ползва като календар,а не като украшение за стената. Дори и 365 снимки да има,пак ще се намери недоволен,само че тогава календара ще стане наистина скъп и пак ще има недоволни,тоя път за цената.Абе няма угодия на българина и това е:mad:.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Добре де,ей това не разбирам,защо си криете номерата на колите ??? Не ги ли карате по улиците,там не се ли виждат,не искате никой да ви познава,може би? Да не би да извършвате престъпления с тия коли?

За календара,според мен е добре да е голям,за да се ползва като календар,а не като украшение за стената. Дори и 365 снимки да има,пак ще се намери недоволен,само че тогава календара ще стане наистина скъп и пак ще има недоволни,тоя път за цената.Абе няма угодия на българина и това е:mad:.

Ами.. да, със сигурност ще е в пъти по-скъп, я да видим колко горе-доле: 365/12=30 пъти (ако речем, че на малкия вариант има 365 стр, а на големия - 12 стр.). Малкия да кажем е 6 пъти по-малък от големия, това прави 5 пъти по-скъп (ако речем, че е плътно растер). Това всичко ако го печатаме в готина печатница... да, ама за малкия има друга опция (понеже ще е по-малък от а4, а повечето принтери са такива, предполагам повечето хора имат) - печатаме на нечий принтер (или всеки си печата на неговия) и готово. Вярно, качеството не е като на печатницата, но... И в този случай мисля ще излезе евтинко... :)

Но все пак, явно ви кефи повече големия календар, тъй че... пък и малкия има един голям недостатък - показва настоящата дата и нищо повече, не можеш да видиш минали/бъдещи дати и да си направиш план (освен ако не сложим миниатюрен календар за съответния месец на всяка стр.)...

ПП: А за украшение за стена - както казах преди, по-добре гола стена, отколкото украсена с календар (според мен) :). Това от мен, поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам накъде тръгва дебата, най-добре от печатницата да кажат кое е най-евтино и лесноизпълнимо, и да печатат. Недоволни ще има винаги, така че явно цена ще се гони в случая. Номерата според мен е по-добре да се скрият. Това в случай че са от "нашите" Бишита. Ако са някакви снимки от нета, няма ядове. А що пък да не са снимки и рендери на прототипи? Така няма да има човек, притежаващ модела на съответния месец в календара Биши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Календар с личните ни каручки кефи яко :icon_thumbup: Много скъпа ще е изработката му на хартиен носител. Виктор да се заема веднага, може и след като си изпие кафето :D , със секретната разработка на електронен календар, ферщеен Ясо :rulez:

Същото се отнася и за архитекта :rulez:

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не зная точно как си го представяте събирането на снимки с лични автомобили за въпросният календар ?

Аз преди време опитах да прокарам идеята за авторски снимки появяващи се под времето и пътната обстановка . Резултата бе повече от катастрофален . Нито едно предложение не бе пуснато от колегите с изключение на арх. Пътко чиито снимки нямаха нищо общо с марката Митсубиши .

Желая ви успех с намирането на снимки за бъдещия календар .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето предложение е календара да е по месеци голям формат.Да речем всеки месец все някои има РД и да кажем неговото Мици да сложим....ако той иска разбира се.Това е моето предложение-вие си решете. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...