Премини към съдържание

Дисковете на БЕНЗИНОВИЯ и ДИЗЕЛОВИЯ двигател на Лансър 2008г.


Rangel Simov

Препоръчано мнение

  • Отговори 257
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Сложи като моите и започни да ги охлаждаш по-добре :) С твоя стил на каране тия работи са неизбежни..

 

Аз му писах преди години, че с неговия стил на каране по София, кривенето на дисковете е нормално следствие. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/yes3.gif

Да не говорим, че по-бързото спиране в сравнение с останалите автомобили, често води до смяна на задния спойлер и оправяне на ламарините. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_crying.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Вдигам темата, дойде време за НОВИ дискове :)...

 

Textar - 250 лв комплект

Brembo - 216 лв комплект 09.A738.14

STARLINE Чехия - 140 лв комплект

Ferodo - 200 лв

АТЕ - 260 лв

 

това намерих, а ми предложиха и ZIMMERMANN май така се пишеше за 460 лв комплекта, което според мен няма смисъл след като ги кривя така. Нека някой ако има мнение за някоя марка да сподели :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

АТЕ - 260 лв

 

 

Много скъпо бре ..:) Поне 50 лв. надолу още могат да се вземат ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези варианти които си споменал за чисто гладък диск ли става дума или някой от тях са нарязани (slotted) или дупчени (drilled or dimpled)?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези варианти които си споменал за чисто гладък диск ли става дума или някой от тях са нарязани (slotted) или дупчени (drilled or dimpled)?

......Цимермана е бил надупчен, спортна версия,но не знам защо са толкова скъпи.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ликсе, нито едни предполагам, ама какво от това, EBC-то като беше нищо по-различно не се случи :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ликсе, нито едни предполагам, ама какво от това, EBC-то като беше нищо по-различно не се случи :).

Е да не забравяме, че размера им беше по-малък. Моите Kinetix (slotted & dimpled) за сега се справят добре, издържаха и след каране на писта (когато EBC накладките пушеха).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам с някакви БРЕМБО примерно...

 

И аз за BREMBO съм се замислил!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Задните са ми брембо, ама то задни ще изкривя на върба в петък.

Предните са АТЕ, доволен съм.

Рангеле, имаш ли луфт във водачите на сп. апарати? Лесно се познава, ако износва накладките накриво значи имаш такъв. Или като хванеш целия апарат и го клатиш нагоре-надолу(12часа/6часа)...Също така ако дрънкат по паваж...Според мен при износени легла на водачите апарата при спиране се усуква повече от допустимото и това спомага за по - бързо изкривяване на диска...Говоря за двубутални сп. апрати...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам да. Записали сме го с Пламен да го оправят и това. Точно по павета се чува, както и тропат при натискане от време на време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажи как ще го оправите, че е интересно да се знае.

С тоя луфт ще се кривят по - лесно м@мк@ му... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам представа какво тропа, ама май казаха че на стругар ще ги носят. Предполагам Пламен ще обясни какво ще им правят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажи как ще го оправите, че е интересно да се знае.

С тоя луфт ще се кривят по - лесно м@мк@ му... :icon_crying:

......с мерак се оправя....... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://s29.postimg.org/dqe79adrb/IMAG0412.jpg

 

Ето го БРЕМБО-то. Нямам спомен дали предишните имаха тези дупки в ъгъла, предполагам са за по-добро охлаждане. Силно се надявам да са по издържливи :).

 

P.S. На предната страница има снимка с предишните, определено няма такива големи отвори на това място. Дано върши работа.

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На снимката изглежда, че ти липсват пластините на гърба на накладката, ако е така това също може да ти създаде проблеми.

......там са, ама са по малки,че с ъпгрейда е така.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...