Премини към съдържание

Накладки


ban6ee

Препоръчано мнение

Пилоти на :plane: имам въпрос? Налага се да си сменя предните накладки, че са свършили. Във Варна на "Автопионер" ми предлагат някакви (не питах за марката) за 45 лева, на "Нипартс" са нещо с Л... за 30 лв. Кажете къде е уловката? И какви да търся като достатъчно качествени, за да не сменям дискове!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз имам опит само с Road House и тях мога да ти препоръчам. Ето тук Светльо също е писал за тях:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ost&p=12583

Не знам обаче във Варна къде точно ще можеш да си ги намериш. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера намерих накладки след 6 часово чакане и лутане по сервизи и магазини :D Сложих си "Делфи" мисля че така се казваха! Цената им е 45лв. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

И аз съм с TEXTAR, за момента спира без проблеми. Като изключим само мноооого лекото свирене на студено, което изчезва след първото по-силно натискане, са супер!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Delphi са нещо средно между цена и качество. Повече клонят към цената обаче. На Форд-а слагах такива и ги "изтрих" за 8000км. Според мен най-доброто за цената си е Ferodo, но това си е мое мнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато си смених предните дискове, си сложих някакви испански AP по лиценз на БРЕМБО и накладки КАШИЯМА. Кове си колата отвсякъде. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

А колко струват Акебоно предни и задни? Сегашните не знам какви са, купих Галантчо с тях, добре спират и не са износени, но много скърцат като са студени, направо не се трае. Мисля да ги сменям, та затова съм се разтърсил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А колко струват Акебоно предни и задни? Сегашните не знам какви са, купих Галантчо с тях, добре спират и не са износени, но много скърцат като са студени, направо не се трае. Мисля да ги сменям, та затова съм се разтърсил.
Ако искаш да не ти скърцат, вземи си TRW или FERODO...

Малко са по-скъпи от Акебоно и Кашияма, но са по-меки и не свирят...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...