Премини към съдържание

Фестивала на Японските коли


Препоръчано мнение

Колеги и аз ще дойда, мисля даже да се запиша за драга искам да замеря електронно моята кола на 400/800 метра :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 114
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Между ево и ево има разлика обаче коцето на планинкси нямаравен бие ги много лошо там евотата хаха, а и също така гледай класовете в който карат Субаруто кара в клас Хоби 4 каде минималното снижаване на килограмите е 1240кг, а евотата са в група Е-Макс кадето нямат лимит за сваляне на кг и са по 1000кг тия митсубишита а Субаруто е 1300кг

Мисля че говорихме точно за пистовия шампионат ,не за планинско или каквтото и да е друго.Нито сме говорили за класове,килограми и т.н.Както и да е,Ево-то си е Ево и то не само за БГ а е доказано в цял свят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И така да е важно е кой в кой клас кара е какво стана Субаруто стана 1во в неговия клас все едно аз мойто умряло Рено да дръгна да годя на Антон Тонев Хондата която тежи 800кг и е близо 250 конски сили а аз с мойто Рено тежа 1070кг и мощноста му е 150 конски сили какъв е смисал? Никакъв ако субаруто го сваля на кг с ево-тата и го докарат до 760 конски сили като беше мината год евотата ще малеят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И така да е важно е кой в кой клас кара е какво стана Субаруто стана 1во в неговия клас все едно аз мойто умряло Рено да дръгна да годя на Антон Тонев Хондата която тежи 800кг и е близо 250 конски сили а аз с мойто Рено тежа 1070кг и мощноста му е 150 конски сили какъв е смисал? Никакъв ако субаруто го сваля на кг с ево-тата и го докарат до 760 конски сили като беше мината год евотата ще малеят.

Дали на Маршавелов Ево 10-ката е по лека от Субару-то?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По лека е брат с него съм говорил за 10ката ама не ми дреме за мене е важно мойта кола да вари, пък сега най-важното е да нарпавя реното да спира

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така че да се оправят маршавеловци щеревци хахаха сега гледам мойте дертове хахаха

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С Маздата или с Импрезата ще идваш ? :P

Мен ако питаш, заложи на дизела ..:lol:

Така го бях планирал от самото начало, обаче решихме да направим Национална Субару среща точно на феста и не мога да я оставя :icon_rock: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се впрягайте, колеги, за тия Субарута........понеже се зачетох от самото начало на темата. Кое върви повече, кое по-малко....не е важно, важно е всички да са силни. И едните, и другите, и третите за да има избор за отбора на JDM следващата седмица.

 

PS. Колегата с Легнума предполагам е същия, който участва миналата година на драга и ни отсрами, адмирации за него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега както казах аз съм за Субару че върви повече но чесно казано слабо ме вълнува нали кое върви колко щото искам да си направя мойта ралиджиика да върви и да спира добре

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този Легнума защо го нямаше на Божурище, някой знае ли?

То всъщност от нашите хора имаше 3 Еклипса 2 Ево-та (едното от които се счупи и човека се състезава с тва Арал Моторс количката) и една 3000 ГТО ( а между другото предишната вечер в Събота точно видях едно 3200 ГТО на паркинга пред Дъ Мол и си мислех че човека е дошъл точно за Божурище, но уви нямаще го..)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така го бях планирал от самото начало, обаче решихме да направим Национална Субару среща точно на феста и не мога да я оставя :icon_rock: :icon_thumbup:

Значи и ние ще присъстваме на Субару среща :D и по някое безплатно кебапче може да хапнем, ако има ..:lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи и ние ще присъстваме на Субару среща :D и по някое безплатно кебапче може да хапнем, ако има ..:lol:

E, казах среща не Рожден Ден :respect:

Шегувам се, колко му е да похарчим 200-300 лева клубни пари :icon_drunk: :beer:

Записваме в книгата - "КЕБАПЧЕТА/КЕФтета" и готово :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се впрягайте, колеги, за тия Субарута........понеже се зачетох от самото начало на темата. Кое върви повече, кое по-малко....не е важно, важно е всички да са силни. И едните, и другите, и третите за да има избор за отбора на JDM следващата седмица.

 

PS. Колегата с Легнума предполагам е същия, който участва миналата година на драга и ни отсрами, адмирации за него.

 

Същия съм :icon_blush:

И тази година мислех да участвам ,но не ми стигнаха средства да подобря малко колата.Само със спирането пооправих нещата.Иначе ще съм там ,но предполагам като зрител.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този Легнума защо го нямаше на Божурище, някой знае ли?

То всъщност от нашите хора имаше 3 Еклипса 2 Ево-та (едното от които се счупи и човека се състезава с тва Арал Моторс количката) и една 3000 ГТО ( а между другото предишната вечер в Събота точно видях едно 3200 ГТО на паркинга пред Дъ Мол и си мислех че човека е дошъл точно за Божурище, но уви нямаще го..)

Нямаше ме поради няколко причини.Първо, защото Божурище ми идва малко далече.Второ ,на Сливен си засякох колата и вече знам какви са възможностите на това 1600-1700 килограмово комби.Трето,както казах не ми стигат средства да подобря колата и тези 13,4 сек. дето давам на 402 метра са доста слабо време за драг.И последно ,не ми се разрязва все още колата за да сваля едни 400-500 кг. и тогава да влезна в 12 секундните коли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно много изчерпателно видео за две много яки коли -

http://www.youtube.com/watch?v=aoVzaHTRGMM

... някой слънчев ден се надявам да имам по една от двете :icon_rock:

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше ме поради няколко причини.Първо, защото Божурище ми идва малко далече.Второ ,на Сливен си засякох колата и вече знам какви са възможностите на това 1600-1700 килограмово комби.Трето,както казах не ми стигат средства да подобря колата и тези 13,4 сек. дето давам на 402 метра са доста слабо време за драг.И последно ,не ми се разрязва все още колата за да сваля едни 400-500 кг. и тогава да влезна в 12 секундните коли.

 

Напълно ми става ясно... То повечето коли бяха доста модифицирани като се замисля, Ауди 80-ките кадето спечелиха 2 класа (в единия клас топ 3 бяха 80ки) почти всичките дойдоха на ремаркета... бяха абсолютни зверове, които обаче нямаt нищо общо с всекидневна кола... Едното Сироко (дето изпуши) се оказа че било 820 коня... И така..

Иначе просто ми стана малко кофти че Мицу-обществото не бяхме достойно представени... 1 сивик понаправен взе Фронт-Уийл класа, защо да не можеше и някое Мицу да вземе от наградките :) просто не бяхме представени, но нищо - някой друг път ще ги дереме!

И така, дано сме повече този уикенд, ди си направиме кефа и да се понагледаме на яки коли :mitsu-smiley: !

Редактирано от AlienPump
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

E, казах среща не Рожден Ден :respect:

 

Ми и аз казах кИбапчета бе Дидо :P не съм искал торта ..:lol:

Няма нищо, с кебапи- без кебапи, важното е да се съберем и да уважим събитието ..:friends:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли каква ще е програмата по дни и часове? :icon_hmm:

 

Колегите бяха пуснали сайт :link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проекта е утре (неделя) да тръгна от Габрово около 9 сутринта...... ако някой иска да се видим, нека да даде някакъв ориентир или да ми се обади на един от 2та номера... има ги в профила ми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...