Премини към съдържание

Фестивала на Японските коли


Препоръчано мнение

Колеги,

Хората от форума на Хонда се кефят че щели да бъдат 2/3 от народа там... Идеята зад тази тема ми беше да видиме и да се сабереме яко народ с Мицубижута и да ги изненадаме :D

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :icon_rock:

 

Колеги, аз тогава съм на сватба далечко от Пловдив, но ако имам средства и малко време може да дойда и аз за малко :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 114
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Напротив колега боксер мотора се развърта 2пъти по бързо от редовия и набира по бързо от колкото Ево-то това че в България немогат да направят свястно Субару не значи че не върви на Щерев върви много и наказва лошо няма толкова мощно Ево в Българя все пак е 750 коня на колелата Субару-то

Пловдивското Ево X беше около 800 коня като освен тия коне имаше толкова модификации ,като карбонов кардан например,че се наложи после да го резнат на около 650 за да се кара.Така че конете не са всичко.

А затова как се развинтва боксер и редови двигател не си прав.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха...ама вие продължавате да се чоплите за тия колиhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif .......Абе давайте да се сабираме за феста.....пък там ще се види на кой колата върви и на кой не....

Казвай те...кой ще е с нас??!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казвай те каде де? аз съм навит нищо че спорим тва не пречи да са сме на едно място хаха. И да се напиим иначе съм за Субаруто и за боксера. Но както и да е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха...ама вие продължавате да се чоплите за тия колиhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif .......Абе давайте да се сабираме за феста.....пък там ще се види на кой колата върви и на кой не....

Казвай те...кой ще е с нас??!!!

Аз казах ,че дали с Легнума или без него,само да сме живи и здрави съм там.И не само на JapFest-а ами на тунинг шоу-то и на битката между Японските и немските автомобили.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз казах ,че дали с Легнума или без него,само да сме живи и здрави съм там.И не само на JapFest-а ами на тунинг шоу-то и на битката между Японските и немските автомобили.

 

Битка между японките и германките!!!!!!!!!!!!! Каде и кога!!!!! За това не бях чувал! :)

 

 

Иначе аз не съм от Пловдив, но по това време ще съм там, кажете едно място за среща и да почваме да го плануваме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз не съм от пловдив и не знам го познавам много много града затова ще е по добре якаде извън него по пътя за пистата да се чакаме всчките

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Битка между японките и германките!!!!!!!!!!!!! Каде и кога!!!!! За това не бях чувал! :)

 

 

Иначе аз не съм от Пловдив, но по това време ще съм там, кажете едно място за среща и да почваме да го плануваме!

 

Даа...култовата битка между японски и германските коли http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gif ...ето ти линк ....тук можеш да прочетш всичко http://fastermitsubishi.com/

Ами според мен трябва да се съберем някъде където го знаем всички....тъй като разбрах че не всички са от пловдив.......ще го измислим да....Който има предложения да споделя....имаме време за размисъл още....

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз не съм от пловдив и не знам го познавам много много града затова ще е по добре якаде извън него по пътя за пистата да се чакаме всчките

 

Ако искате.....да се съберем в локалното на МКАР-BMW което се пада извън пловдив....или малко по на долу след МКАРА има ШЕЛ бензиностанция.....

Пистата е отварят в 9.30,в 10.00 започват сесийте.....така че трябва да е преди това.....за тези които ще участваме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля че това е най-доброто място поне е на път и т.н лично аз го знам пътя и М-кар къде е остава другите да са ок.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мястото е добро но аз няма да съм сам и не мога да гарантирам че нашата група ще е в този час там.Така че ще гледам да успеем но не гарантирам на 100%.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мястото е добро но аз няма да съм сам и не мога да гарантирам че нашата група ще е в този час там.Така че ще гледам да успеем но не гарантирам на 100%.

 

Дано да успеете......че да сме повче коли...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тука Хондаджиите от Хасково ще са сабират те са към 10 коли и ще ходят заедно на там трябва и ние да се саберем бая коли

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тука Хондаджиите от Хасково ще са сабират те са към 10 коли и ще ходят заедно на там трябва и ние да се саберем бая коли

 

Да,Хондаците ще са много......има над 20 и няколко които ще са на пистата.

Аз мисля към 09.00 чеса та чукнем срещата...та да можем до към 10.00 да се придвижим до Калояново...Близо е,но докато се съберем...побъбрим,туй онуй....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така така ще го измислим най добре е към 9 на Шела там

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Събота в 9

Ако можете и един линк към карта на тоя Шел да сложите сте страшни!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето каде се намира мястото на срещата в 9 часа.

 

 

 

http://store.picbg.net/pubpic/B7/12/cb71b8ea0a01b712.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето каде се намира мястото на срещата в 9 часа.

 

 

 

http://store.picbg.net/pubpic/B7/12/cb71b8ea0a01b712.jpg

 

 

Някой друг ако иска по добре да види каде се намира да влезе в bgmaps.com. Вищте каде е Бул. Васил Левски и ще ви покаже като цъкнете опция бензиностации каде е точно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Събота в 9

Ако можете и един линк към карта на тоя Шел да сложите сте страшни!!!

 

Няма как да пропуснеш бензиностанцията,.....Като излезнеш от Пловдив посока Карлово......ШЕЛ се пада малко преди разклона за магистралата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То е тъй в цял свят. Колеги на писта хасково ще го докажя че без модификаци и големи омения неможеш да направиш нищо.

Специално на пистата в Калояново не трябва мощна кола а много яко окачване и хубави (сликови) гуми. Давам ти един от многото примери: https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0Aq8Fi5cjrk6edDNFT2VFQjhwYXlzdHU4RktDNy1wZUE&gid=9 (времената от последния тракдей N:3)

този:

7 01:01.65 Хонда Сивик 1300 не

1мин обиколка с атмосферен 1.3 :) (и по-добри времена е давал). Вярно пипан, по окачване и със хубави гуми, но за тази писта мощна кола не трябва.. завойте са много остри, правите къси.. дългата права не е такъв голям фактор (чак пък дълга 580м), че да наваксаш изоставане в завойте :) Максимум 180км/ч да вдигнеш за да може да спреш след правата и да вземеш завоя (и пак зависи какви спирачки имаш и колко бързо ще ги прегрееш). Цялата дължина е едва 1700м, което си е доста малко за писта според мен.. ама какво да се прави - друга си нямаме :)

 

На мен също ми се идва, но ме спира финансовия фактор за участие.. все пак има време де :) Поне като зрител ако присъствам дано се видим.

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е това субару колега друго е. като казвам страшно говоря за на истина страшно. Става дума за Константин Щерев с неговата WRC ипреза. Смисал тя е с пълен кит WRC но двигателят е много напомпан.

 

Субаруто беше на Писта Хасково миналата година и тази ще е тук

 

http://www.timekeeping-bg.com/Pista/

 

Даже не може да се доближи до Ево-тата!!!

Редактирано от bonevsy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико Търново желаещи за колона?

С Маздата или с Импрезата ще идваш ? :P

Мен ако питаш, заложи на дизела ..:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между ево и ево има разлика обаче коцето на планинкси нямаравен бие ги много лошо там евотата хаха, а и също така гледай класовете в който карат Субаруто кара в клас Хоби 4 каде минималното снижаване на килограмите е 1240кг, а евотата са в група Е-Макс кадето нямат лимит за сваляне на кг и са по 1000кг тия митсубишита а Субаруто е 1300кг

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...