Премини към съдържание

Фестивала на Японските коли


Препоръчано мнение

Аз съм с Евото и съм супер щастлив от както си купих тази кола

Браво колега много е яко Евото :) Всички много му се кефиха направо не стъпваше на земята при ускорението :)

Само за инфо на колко километра в час преминаваше 400м (терминална скорост)?

 

Значи тоя с МР-а са му отнели второто място.Той псувни отнесе и за малко да отнесе и някой шамар.

За МР-а имаше много голям пропуск от организатора. Човека пръскаше азот а караше в клас Б, а би трябвало, ако прави така да се води с принудително пълнене и да е в "А". Само че организатора (колегата Митрович) в началото на състезателния ден каза "разделям ги по литри класовете, модификациите не ги броя (сликове, азоти, клетки, седалки, окачване)". Обаче хората като наскачаха да се бият видяха зора и дисквалифицираха МР-а .. а грешката си беше чисто и просто на организаторите! Един цитат от хонда форума

Клас В

...

(Тука имаше пропуск на организаторите относно правилата , е ли е нитрото позволено или не ! В крайна сметка дисквалифицираха Тойота МР-2 с нитро , която спечели пред Хондите) общо взето главно пропуск на организаторите - нищо , важното е , че се разбраха)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 114
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз съм с Евото и съм супер щастлив от както си купих тази кола

Няма как да не си щастлив с Ево :icon_thumbup:

Ама продължаваш в Хонда форума да казаваш че си още хондаджия :icon_bye:

И вземи пусни някоя снимка от награждаването да се види че този път в най-големия клас марката :mitsu-smiley: бяхме . :first:

Редактирано от bonevsy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да не си щастлив с Ево :icon_thumbup:

Ама продължаваш в Хонда форума да казаваш че си още хондаджия :icon_bye:

И вземи пусни някоя снимка от награждаването да се види че този път в най-големия клас марката :mitsu-smiley: бяхме . :first:

Няма как 5 хонди съм имал ии всичките ми приятели са хондаджии. а за километрите незнам ставаше страшно и намалях преди да финиширам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма как 5 хонди съм имал ии всичките ми приятели са хондаджии. а за километрите незнам ставаше страшно и намалях преди да финиширам.

Значи сега да очакваме, всичките ти приятели да си накупят еволюшъни ..:lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Евото и съм супер щастлив от както си купих тази кола

 

Няма как да не си супер щастлив ево-то си е кола от класа няма друга колата индивидуална е уникат той тъй е всяко друго ево. Може да виках че субарута вървят повече не значи че не харесвам ево-то някой ако си е помислил това е с грешно впечетление, а аз като се махнах моя мотор ( имам в предвид 350z-ката ) търсех или ево или импреза STI ама повече държах да е ево и ево си купих

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да не си супер щастлив ево-то си е кола от класа няма друга колата индивидуална е уникат той тъй е всяко друго ево. Може да виках че субарута вървят повече не значи че не харесвам ево-то някой ако си е помислил това е с грешно впечетление, а аз като се махнах моя мотор ( имам в предвид 350z-ката ) търсех или ево или импреза STI ама повече държах да е ево и ево си купих

Да той бившият му собственик беше на пистата как е върви ли яко,ние може да сме се виждали аз постоянно съм на пистата в хасково с старозагорските дрифтари

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи сега да очакваме, всичките ти приятели да си накупят еволюшъни ..:lol:

Ами те са 3 такива Евота в БГ и тримата сме от Хонда клуба от това повече незнам накаде :mitsu-smiley: но тяхните са доста по бързи аз съм турист спрямо тях :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да той бившият му собственик беше на пистата как е върви ли яко,ние може да сме се виждали аз постоянно съм на пистата в хасково с старозагорските дрифтари

 

Да аз видях че е там на снимките. Иначе върви перфектно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е к'ви са тия хондаджии с евота :) това въобще не е хондаджия :)

 

Е ся ти това недей го гледа хаха. Хората харесват бързи коли, който са бързи за кратко, а карат истински коли хаха

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде малко снимки, за гъдел на очите ..

http://jdmworks.com/japanese-car-festival-2011-made-in-bulgaria/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ходили ли на Germany vs Japan на Калояново в неделя?

Аз живот и здраве естествено ще съм там.Този път дано записаните от към Японска страна наистина присъстват за да стане битка и да победим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз живот и здраве естествено ще съм там.Този път дано записаните от към Японска страна наистина присъстват за да стане битка и да победим.

Аз съм там от 2 дни но този път от немската страна :tok: с Е30 снощи беше страшно готино на тъмно до 1 часа се караше

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там от 2 дни но този път от немската страна :tok: с Е30 снощи беше страшно готино на тъмно до 1 часа се караше

 

А народ има ли,защото на японския нямаше кой знае колко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...