Премини към съдържание

Фестивала на Японските коли


Препоръчано мнение

Колеги гледам че няма тема за събитието, а съседа от етажа със Сивика само ми разправя как Хондаците се гласяли за голяма офанзива на този фестивал.

http://jcf2011.com/7555

И ми стана любопитно дали ще има хора и от нашата общност там!?

Аз лично ще съм в Пловдив на европейското по гребане, по това време, и ще гледам да съчетая двете мероприятия, трябва да измислим една среща ако ще има доста "наши" хора на Дракона! :)

Редактирано от AlienPump
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 114
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз ще съм там на 100% ще има доста коли и ще е доста интересно според мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Записал ли си се за някоя от дисциплините, защото гледам че караш интересен Еволюшън!

Ще е яко колегите, които са се записали да се бягат да си кажат, за да можеме феновете да викаме за тях! ;) :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :rulez: :icon_clap: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще съм там на 100% ...Учасницитв сме много.....ще се получи много гот.Ако има някой от Филибето който също ще участва на феста...имам идея да с е съберем и да отидем заедноhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ходя и двата дни,но събота ще съм до към 12:30,а неделя цял ден :icon_thumbup: . От Пловдив може да се съберем :mitsu-smiley:

Редактирано от danield
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За записването не съм сигурен още но може да се запиша за Time Attack-а че на драга ще имам много голям конкорент и няма да мога да направя нещо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ходя и двата дни,но събота ще съм до към 12:30,а неделя цял ден :icon_thumbup: . От Пловдив може да се съберем :mitsu-smiley:

 

Идеално.....за сега сме 2ма http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif ....Виждам че JDM STYLE колегата е от Хасково....ще се опитаме да го надъхаме да се присъедени към нас.....и да пусне ЕВОТО да си поиграе и то малко на пистата.....http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif ...и то душичка носи ....играй му се на хайвана....

Хайде колега......присъединявай се към нас....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че аз съм с вас бре колега аз от 14-ти ще съм в Пловдив че на 19-ти почвам лекции хаха

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че аз съм с вас бре колега аз от 14-ти ще съм в Пловдив че на 19-ти почвам лекции хаха

 

Идеален си......супер...тва е приказка.....До тук 3ма....Типърва ще се разбираме къде.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така така да знаеш обаче Пловдив не го знам много добре хаха иначе съм там за драг с тебе не виждам смисал да се пускаме че ще има там едно лошо Subaru ми казаха едни познати

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз ще съм на гребния канал от рано сутринта, но ако организирате среща, най-вероятно и аз ще се присъединя!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз живот и здраве ще съм там само че не се знае още като участник или този път само като зрител.Лично аз искам да съм в събота и неделя защото в събота ще се кара Тайм Атак.

А ако става въпрос за Субару-то което миналата година стана първо на драг,изобщо не е страшно даже е доста слабо(за драг имам предвид).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер...ставаме повече.....Като почне да наближава ще се разберем за някакво място за среща....и палим към пистата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е това субару колега друго е. като казвам страшно говоря за на истина страшно. Става дума за Константин Щерев с неговата WRC ипреза. Смисал тя е с пълен кит WRC но двигателят е много напомпан.

 

Субаруто беше на Писта Хасково миналата година и тази ще е тук

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е това субару колега друго е. като казвам страшно говоря за на истина страшно. Става дума за Константин Щерев с неговата WRC ипреза. Смисал тя е с пълен кит WRC но двигателят е много напомпан.

 

Субаруто беше на Писта Хасково миналата година и тази ще е тук

Субару-то миналата година на писта Хасково завърши трето след двете Ево-та.Ниастина страшно е Пловдивското Ево X.

Редактирано от bonevsy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е това субару колега друго е. като казвам страшно говоря за на истина страшно. Става дума за Константин Щерев с неговата WRC ипреза. Смисал тя е с пълен кит WRC но двигателят е много напомпан.

 

Субаруто беше на Писта Хасково миналата година и тази ще е тук

Няма страшни Субару колега, ЕВО-то по принцип е винаги по страшно от тях, а и при драга всичко е въпрос на правилен старт ..:D

Записвай се смело и да не ти пука, не е задължително винаги да си първи, важното е да участваш ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се човече.....няма от какво да се плашиш ....Евото е създадено за писта....И аз не вярвам да е толкова страшно тва Субару....Ако е там ще го видим какво може.

Но както казаха....важното е да участваме....

Всеки може да си направи колата 1000коня....стига да има средства за това.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма страшни Субару колега, ЕВО-то по принцип е винаги по страшно от тях, а и при драга всичко е въпрос на правилен старт ..:D

Записвай се смело и да не ти пука, не е задължително винаги да си първи, важното е да участваш ..:)

 

Напротив колега боксер мотора се развърта 2пъти по бързо от редовия и набира по бързо от колкото Ево-то това че в България немогат да направят свястно Субару не значи че не върви на Щерев върви много и наказва лошо няма толкова мощно Ево в Българя все пак е 750 коня на колелата Субару-то

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора,що прайте така са......Най от горе на темата ви попитах дали има желаещи да се съберем и да ходим заедно на феста.....на зависимо дали някой ще участва или не в него,въпроса е да се изсипем яко мицубишита там.....вие са ще се изпокарате на кой колата е най бърза,кое как развъртало,коне,моне ритни ма в г**за и т.н....

JDM_STYLE,приятелю,имай малко вяра в твоята кола.....все пак си собственик на една от най яките спорни коли в серийно производство с близо фабрични 300кс....Както казах....ако човек разполага с пари....може да направи чудеса с колата си.Въпросното Субару на го знам...дори не съм го и мяркал ....но съм сигурен че има коли тука в БГ които ще го разчекнат...дори и тук във форума има такива коли.....но както и да е.Идеята беше друга........Пак ще ви е припомня.....ДА СЕ СЪБЕРЕМ ДА ХОДИМ ЗАЕДНО.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брат, аз казах че идвам, ама к'во ми говориш вяра - при една кола се гледат вложените пари и конете, не колко вяра и имаш, хаха. Пък от най-голямо значение са уменията на задкормилното устройство.

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

брат аз казах че идвам ама кво ми говориш вяра при една кола се гледат вложените пари и конете не колко вяра и имаш хаха. Пък от най - голямо значение са уменията на задкормилното устройство

 

Абсолютно съм съгласен! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То е тъй в цял свят. Колеги на писта хасково ще го докажя че без модификаци и големи омения неможеш да направиш нищо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

Хората от форума на Хонда се кефят че щели да бъдат 2/3 от народа там... Идеята зад тази тема ми беше да видиме и да се сабереме яко народ с Мицубижута и да ги изненадаме :D

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...