Премини към съдържание

Автоматик - превключване


Препоръчано мнение

Колеги с автоматици, имам бърз въпрос към вас. :) Вижте това филмче:

Конкретно ме интересува това ли е интервала между светването на индикатора и превключването на предавката (падането на оборотите)?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги с автоматици, имам бърз въпрос към вас. :) Вижте това филмче:

http://www.youtube.com/watch?v=LxC6nRjy9G0&feature=related

Конкретно ме интересува това ли е интервала между светването на индикатора и превключването на предавката (падането на оборотите)?

 

Добре си е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Конкретно ме интересува това ли е интервала между светването на индикатора и превключването на предавката (падането на оборотите)?

Гриша, това въпрос ли беше, или реклама на ускорението на ВР4 ? ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно клипче,браво http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif....навежда ме на един въпрос: Какво е положението с торка при VR-4-ките,дали не е като при другите галанти-автомати???http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гриша, това въпрос ли беше, или реклама на ускорението на ВР4 ? ..:D

 

Въпрос. Има известен лаг между командата от екуто и същинското механично превключване. В началото го мислех за проблем, но като изгледах малко филмчета, се убедих че си е така по принцип. :(

Порше типтроник:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига си се хвалил, бре.

Към питащите - нищо му не е на торка на типтроника и то на надута до около 320 коня на вала ВР4. Лично мога да потвърдя от около 8000 км. употреба. А мотора е на 190 000, респ. скоростната кутия.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ръчно или автоматично се сменят скоростите ? сигурно и с ръчна се тръгва. не съм се загледал в моята индикация, но наистина има известно закъснение :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

но наистина има известно закъснение :icon_rock: :mitsu-smiley:

 

Гадост. :icon_n_furious: Нищо, поне остава утешението, че кутията ми е здрава. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Конкретно ме интересува това ли е интервала между светването на индикатора и превключването на предавката (падането на оборотите)?

Чакай бе шефе, много бързаш с изводите......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги с автоматици, имам бърз въпрос към вас. :) Вижте това филмче:

Конкретно ме интересува това ли е интервала между светването на индикатора и превключването на предавката (падането на оборотите)?

винаги ли свети индикатора да ти покаже на коя предавка си в момента :icon_hmm: защото на мене ми свети само D а като премина на ръчно превключване си свети 1,2,3,4

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

винаги ли свети индикатора да ти покаже на коя предавка си в момента :icon_hmm: защото на мене ми свети само D а като премина на ръчно превключване си свети 1,2,3,4

 

Да, на VR-а светят предавките дори ако си в автоматичен режим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

винаги ли свети индикатора да ти покаже на коя предавка си в момента :icon_hmm: защото на мене ми свети само D а като премина на ръчно превключване си свети 1,2,3,4

 

 

И при мен светят и на D и на ръчни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И при мен светят и на D и на ръчни.

 

Така са типтрониците, произведени до август 2000г, след това вече свети само D, не дава информация на коя скорост си. На всички VR-4 светят и D и предавката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз се чудя като турбинират или вдигат мощността чрез чип ,автоматите как издържат? Правят ли се промени по кутиите ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли. По същия начин Ф5М42 издържа на двигател 6а13тт, само че по-кратко време - според "огъня".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз се чудя като турбинират или вдигат мощността чрез чип ,автоматите как издържат? Правят ли се промени по кутиите ...

 

Не. За ръчната на VR-a има опция за $2000 ъпгрейд, но той не включва кой-знае какво подсилване.

Общо взето, колкото издържи - толкова. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...