Премини към съдържание

Вонеща вода 2


Препоръчано мнение

Така, нека се намеся и аз, че пак се вдига адреналина нещо. Първо относно музиката, айде да престанем с това делене и квалификации. Аз слушам всякаква музика и предимно диско и ретро, но не крия, че най ми е приятно да си въртя задника на някое чалга парче. Ако ще ме квалифицирате като "чалгар" добре, това не ми пречи, но прави ли ме кофти човек?! Ако смятате да идвате според любимата си музика, направо си стойте в къщи, мерси от такива "ФЕНОВЕ". Що се отнася до децибела съгласен съм, че не нужно да се надвикваме, но се съгласете и че няма купон с ниски децибели. Лято ще е, затова всеки който иска да си почине и да поприказва с някой може да излезе навън и да се цопне в басейна. Същото важи и за дима от цигарите. Съгласете се, че всеки има своите пороци и предпочитания и няма как да се угоди на всички, а и възрастите са различни. В крайна сметка идеята е да сме заедно и да прекараме приятно. Това е среща на мицубиши феновете в тази иначе толкова ш*б*н*а държава. Дайте да не опорочаваме с подобни спорове предстоящото събите, МОЛЯ! Повечето се познаваме и сме приятели. Аз поне лично, винаги съм идвал заради ВАС, въпреки, че винаги ми е било най-далече и никога не съм се оплаквал от каквото и да било. Моля уважете и Петър който се е наел с организацията на това начинание. Всички само искат...знаем какво става с календарите, тенските и т.н. Призовавам да се престане с глупавите постове относно кой какво искал, какъв светоглед имал и т.н. Който е фен, който му е приятно и ни уважава, моля да заповяда!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласете се, че всеки има своите пороци и предпочитания и няма как да се угоди на всички, а и възрастите са различни. В крайна сметка идеята е да сме заедно и да прекараме приятно. Това е среща на мицубиши феновете в тази иначе толкова ш*б*н*а държава. Дайте да не опорочаваме с подобни спорове предстоящото събите, МОЛЯ!

Съгласяваме се ..:icon_thumbup:

Но в такъв случай, защо изобщо трябваше да се повдига въпроса за специален ди джей ? ..:icon_hmm:

Това не е ли опит, да се удовлетворят предпочитанията само на някои ?

Не е ли по добре да си е програмата така, както я предложи първоначално Пепи, с дисководещ от заведението ? ..

Така и тази дискусия нямаше да я има ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами въпроса за ди-джея го повдигнахме, защото човека си вършеше добре работата, за разлика от предния на В.В. който беше умрял от всякъде, а когато Вожда му цакаше пари той каза, че му се доспало и си тръгна когато хората имаха още настроение. А какво значи опит да се удовлетворят желанията на някой?! Ди-джея може да пусне всичко което му се каже, а това че човека видя как дансинга кипи и нареди няколко парчета от всеомразния стил е съвсем разбираемо... аз не виждам драмата! Така или иначе забравяме за въпросния ди-джей и дано всички сте доволни!

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като се стига до такива дразги и няма консенсус по въпроса - положението остава по първоначалния план-график:

Едната вечер - диджей от хотела, другата вечер - волна програма (игра на карти, табла, дама, жмичка, скачане на ластик и т.н.) :D

Дано всички са доволни!

Хайде да ви видя сега... :)

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и на фунийки да играем, и на топчета(чук гуда) също, искаааааааааааааааам. :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

Предлагам, да не идва никакъв диджей...................има ли смисъл, да си разваляме почивката, а и парите(2-3лв на човек)да си харчим................оп забравих за алкохола......недейте да си носите алкохол,че като се напием ще вземе да стане някой скандал или не дай си боже да се сбиеме..............ще си пийваме водица, да ни е мирна главица.

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

 

 

смехория до шия

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз идвам, друг кой !?! ...

 

P.S. Априлци в самото начало- го организирах аз :icon_blush: . Очаквам този път да има много повече фенове от тогава ... записвайте се хора- време не остана.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и на фунийки да играем, и на топчета(чук гуда) също, искаааааааааааааааам. :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

Предлагам, да не идва никакъв диджей...................има ли смисъл, да си разваляме почивката, а и парите(2-3лв на човек)да си харчим................оп забравих за алкохола......недейте да си носите алкохол,че като се напием ще вземе да стане някой скандал или не дай си боже да се сбиеме..............ще си пийваме водица, да ни е мирна главица.

:rofl: :rofl:

 

 

смехория до шия

 

Вожде, дай да го викаме 2мата този DJ, и да ни свири замо за нас....а?

Щеше да е смешно, ако не беше трагично......

И аз не слушам чалга в колата или вкъщи, но си разкършвах кръста с хората с които се тача, на Шипково, и твърдя, че DJ-я (не Пламен) беше най "якия" до сега...... относно цигарите - и мен ме дразнеше много пушека...ама това е положението.... има тераса и въздух без пари..... :)

Дано няма грозни сцени......

И не забравяйте ние не сме "Клуб на Пенсионера" ...... 2 бири и турбото да свири !!! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лелееее http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif ,колко музикално одухотворени хора посещавали форумът ни http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif..........................................ще каже човек,че всяка вечер пред камината Брамс слушат с чаша малцово уиски в ръка?!?!?http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тъй като стана въпрос за музикални предпочитания, ще ви кажа за последно моето мнение в тази тема.

Срещите са изключително приятни за мен. Изобщо е излишно да се коментира огромното удоволствие от контактите с колегите, чистия въздух, положителната енергия...

Но срещите в ресторанта мен лично ме побъркват!

Наблюденията ми са, че 80%, ако не и повече, преобладава никаква друга музика освен ДОЛНОПРОБНА чалга и всякакви маанета.

Ок - няма лошо човек да си пийне и да се ДРУСА под ритмите на тази музика и аз го правя заради веселбата, но не може да отречете, че просто се прекалява.

Освен това практически няма как да се издържи на уникалните децибели и надвикванията с колегите. При това говорим за повече от 6 часа минимум.

Нали срещата е да се чуем, а не да се дерем все едно сме на футболен мач?

За това предлагам ако се поръчва DJ, нека да започне от 22.30 - 23.00 часа, да свири 1 час някаква дискотечна музика или рок там, каквото поискате и след полунощ нека пуска каквито си искате чалгарии, то и без това хората, като пийнат им е все едно какво се пуска.

После се пазарете кой какво ще доплаща ако иска да остава и до 6 часа сутринта.

Тук става въпрос за умереност и уважение между колегите, а не някой си, да си налага музикалните предпочитания.

Другото което искам да отбележа е уникалното количество дим, което се изпушва за 1 нощ!

Имам чувството, че почти всички са дошли на СВЕТОВЕН ШАМПИОНАТ ПО НАДПУШВАНЕ.

Така се тровят и децата и ние - непушачите и кой ли не...

Винаги ми е било чудно всичките тези малки деца, даже и бебета как може да понесат толкова пушек! И на никой ли това не прави впечатление...едва ли?

За това правете там каквито искате организации, нека има веселба, но да бъдат балансирани нещата.

Миналия път на срещата прекарахме почти цялата вечер отвън, защото вътре просто беше непоносимо.

 

Пиша този пост с Уважение към всички колеги, без да налагам мнение или да се опитам да засегна някой.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наблюденията ми са, че 80%, ако не и повече, преобладава никаква друга музика освен ДОЛНОПРОБНА чалга и всякакви маанета.

Тука нещо си в грешка.Дори ако се е пускала толкова много, значи, че и 80% от хората са я харесвали. Логично.

 

 

 

Но срещите в ресторанта мен лично ме побъркват!

Миналия път на срещата прекарахме почти цялата вечер отвън, защото вътре просто беше непоносимо.

Сега ще е по приятно да се седи навънка, понеже е лято.

 

 

За това предлагам ако се поръчва DJ, нека да започне от 22.30 - 23.00 часа, да свири 1 час някаква дискотечна музика или рок там, каквото поискате и след полунощ нека пуска каквито си искате чалгарии, то и без това хората, като пийнат им е все едно какво се пуска.

Абсолютно съм съгласен.

 

 

 

Другото което искам да отбележа е уникалното количество дим, което се изпушва за 1 нощ!

Имам чувството, че почти всички са дошли на СВЕТОВЕН ШАМПИОНАТ ПО НАДПУШВАНЕ.

Така се тровят и децата и ние - непушачите и кой ли не...

Винаги ми е било чудно всичките тези малки деца, даже и бебета как може да понесат толкова пушек! И на никой ли това не прави впечатление...едва ли?

 

Еми нормално е като се пие алкохол, да се пуши малко над нормалното..............тези с децата да си преценяват дали да държат децата си в пушека.

 

 

 

 

Ние там за литературен кръжок ли се събираме или да се забавляваме?????

Редактирано от atila
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Окепазяваме си темата,колеги!.............Глупаво е!!!

 

Няма гадна,лоша или неподходяща музика,както и жена впрочем!

Има единствено и само неравномерно изпит алкохол!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отново изниква ВЕЧЕ глупавия въпрос: За какво се събираме.... ?!?!?!??! да се делим на флейтисти саксофонисти и други "исти" или да се видим , похапмен и посръбнем брутално....

Човека от който се учех едно време да DJ-ействам казваше: "Вкус приятели няма".. тоест каквото и да пуснеш в даден момент, все на някой няма да му хареса......

Музиката трябва да е според болшинството в крайна сметка.... за децибелите на ранина по време на вечеря съм съгласен...22:30 е добре за час за началото на купонЯ......

а и сега ще е топличо терасата е голяма...въздух има за всички...поне аз така смятам...... аз бих изтърпял и най-мазната чалга, щом ще се видя с вас..... !!!

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че се изяснихме. Светльо има право разбира се. Както вече предложи, лято ще е, предполагам вечерта ще е топла и приятна. Може да си направим раздумка край/във басейна, да си пием и пушим в ресторанта, или да въртим гюбеци по масите. Важното е да сме всите заедно и да се забавляваме и чешем езиците ;) А сега да видим списъка как се изпълва :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом е тръгнал спор за музиката, пробвайте следния вариант: съберете се без музика,без диджеи, чалги и всякакви подобни тъпотии.

Който може да дрънка на китарка, да си я вземе. Отцепете се набързо и след това - газ с китарката.

Купонът е сигурен, стига китаристът да държи на пиене и свирене.

Т'ва е само вариант, де.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера какво само мрънкате. Сега аз ако кажа, че не искам да слушам рок, естрада и скапания Елвис... какво? Ще ме линчувате или ще ме върнете...

Баси да не сме в детската градина и аз не слуваш много неща от това което се харесва на останалите, но не помня някога да съм правил проблем. Толко ли е трудно да приемете, че хората са различни с различни интереси и вкусове и просто да уважите и тях?

 

Изказването ми няма нищо общо с определен DJ или нещо от сорта, не ми пука кой ще е DJ и дали изобщо ще има. Отивам на среща заради колегите, ако ми е за дискотека.. едва ли ще пътувам толкова километри. Но определено не съм съгласен да се налага мнение, нека слезем на земята и да не се лъжем, че света се върти около нас!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом е тръгнал спор за музиката, пробвайте следния вариант: съберете се без музика,без диджеи, чалги и всякакви подобни тъпотии.

Който може да дрънка на китарка, да си я вземе. Отцепете се набързо и след това - газ с китарката.

Купонът е сигурен, стига китаристът да държи на пиене и свирене.

Т'ва е само вариант, де.

 

Аз мога ;) да си взимам ли китарата само ?! Кажете и веднага ще си я докарам, ама не знам колко народ слушат Hard Rock и метал, ама аз мога и чалгийки да ви свиря :P, но ето едно видео за да не кажете че ви лъжа ;) :

 

http://www.youtube.com/watch?v=uAixvRnaa2A

 

или това:

 

http://www.youtube.com/watch?v=MvlIo6dh4S4

 

Ама ся да не ме сцепите от ебавки + това ще дойда да пия и да си почивам, а не да ви свиря на главите, ще си лафиме и така, така че идеята с китарата да си я донеса отпада :P :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога ;) да си взимам ли китарата само ?! Кажете и веднага ще си я докарам, ама не знам колко народ слушат Hard Rock и метал, ама аз мога и чалгийки да ви свиря :P, но ето едно видео за да не кажете че ви лъжа ;) :

 

http://www.youtube.com/watch?v=uAixvRnaa2A

 

или това:

 

http://www.youtube.com/watch?v=MvlIo6dh4S4

 

Ама ся да не ме сцепите от ебавки + това ще дойда да пия и да си почивам, а не да ви свиря на главите, ще си лафиме и така, така че идеята с китарата да си я донеса отпада :P :)

 

 

Евалата бреееее, Пернишки манЯк :first: :icon_rock: :icon_rock: .............до В.В. да си научил, МИЛИОНЕРЧЕ И НЕ МОА СЕ ЗАПРА............ :icon_n_walkman:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:drinks: Все повече ме кефи тоя момък, да знаете! Сериозно. Вземи една акустична, стига с тая жица. Пък аз ще взема една тамбура да ти акомпанирам

ПП. Твърде много квинти, нямаш ли някои по-сериозно соло...

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:drinks: Все повече ме кефи тоя момък, да знаете! Сериозно. Вземи една акустична, стига с тая жица. Пък аз ще взема една тамбура да ти акомпанирам

ПП. Твърде много квинти, нямаш ли някои по-сериозно соло...

 

Ще питам един приател да ми услужи, за тогава ;) :) :drinks:

 

Въпреки че моята мога да я включа през една джаджавка без Дисторжън и да е чиста ;)

Редактирано от cpurage
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, пич. Кви квинти ви гонят бе, човекът избара солото на RacerX маса добре, макар че аз май точно това парче нещо не си го спомням много добре..

И да не е така точно, това с двойната китарка добре се е получило, а и смело твърдя, че имаш техника. И аз бех китаристче, ама напоследък се занемарих, а и в сравнение с теб съм само един слухар-дървар.

Наздраве, момчета! :mitsu-smiley: :drive: :drinks:

 

 

 

 

 

Изтрити неподходящи думички, описващи копулативни техники.

Каризмич, стегни се, форума се посещава и от дребни фенове....

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, пич. Кви квинти ви гонят бе, човекът избара солото на RacerX маса добре, макар че аз май точно това парче нещо не си го спомням много добре..

И да не е така точно, това с двойната китарка добре се е получило, а и смело твърдя, че имаш техника. И аз бех китаристче, ама напоследък се занемарих, а и в сравнение с теб съм само един слухар-дървар.

Наздраве, момчета! :mitsu-smiley: :drive: :drinks:

 

 

 

 

 

Изтрити неподходящи думички, описващи копулативни техники.

Каризмич, стегни се, форума се посещава и от дребни фенове....

Мерси мерси, но да знаеш че и аз съм само слухар, не знам кьорава нота, ей така ми идва от вътре да свиря щщот бащата е музикант, иначе ноти не знам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:drinks: Все повече ме кефи тоя момък, да знаете! Сериозно. Вземи една акустична, стига с тая жица. Пък аз ще взема една тамбура да ти акомпанирам

ПП. Твърде много квинти, нямаш ли някои по-сериозно соло...

 

:D :D :D абе да ти кажа бая се узорих докато науча тази песен , че и тя има доста трудни моменти, както виждаш, като цяло почти цялата песен е едно голямо соло и такива разтежения има на ръката лявата, че като я изсвириш песента можеш спокойно после да си сигурен че си разгрял за цял концерт примерно :) , така ти затяга ръката и така ти забързва техниката, че ти е бедна фантазията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога ;) да си взимам ли китарата само ?! Кажете и веднага ще си я докарам, ама не знам колко народ слушат Hard Rock и метал, ама аз мога и чалгийки да ви свиря :P, но ето едно видео за да не кажете че ви лъжа ;) :

 

http://www.youtube.com/watch?v=uAixvRnaa2A

 

или това:

 

http://www.youtube.com/watch?v=MvlIo6dh4S4

 

Ама ся да не ме сцепите от ебавки + това ще дойда да пия и да си почивам, а не да ви свиря на главите, ще си лафиме и така, така че идеята с китарата да си я донеса отпада :P :)

 

 

Ми то групата е готова.......Аз съм барабанис........имам со палям тарамбуки,барабани.......да ги взимам и и да гоним мечките от горатаhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gif .

Ето ...който не вярва ......http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif яко METAL и MITSUBISHI.....http://vbox7.com/play:490dcfbb

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...