Премини към съдържание

Вонеща вода 2


Препоръчано мнение

Колеги, дойде време да се организираме за лятна среща в познатия на много от вас х-л Велиста - с. Вонеща вода

 

Ето я и офертата:

 

Престой в хотела от 24.06 до 26.06.2011г, който включва:

- две нощувки (24 и 25.06)

- две закуски (25 и 26.06)

- две вечери (24 и 25.06)

 

Пакетна цена на човек за целия престой - 66 лв

Цена за деца (до 12г)с храна - 40 лв, без храна (на свободна консумация) - 20 лв

Цена за човек в самостоятелна стая - 76 лв

 

На разположение имаме 20 двойни/тройни стаи и един апартамент (вече зает :) ) с опции за още един

 

Хотелът разполага с открит басейн, ползването на който е калкулирано в пакетната цена.

Също така в цената е включен и Диджей за едната вечер.

МЕНЮТО:

 

Вечеря (24.06)

- селска салата

- пилешка пържола пане със сос бешамел с бульон

- палачинка с конфитюр

- хляб

 

Зкуска (25.06) - чай компле

 

Вечеря (25.06)

- шопска салата

- пил. шишче, две кюфтета и пърж. картофи

- бисквитена торта

- хляб

 

Закуска (26.06) - чай компле

 

Всеки може да си носи алкохол, колкото може (или смята че може) да погълне :)

 

 

Сумите можете да превеждате по следните два начина:

 

1. По банков път

Централна Кооперативна Банка

 

BIC: CECBBGSF

 

IBAN: BG69 CECB 9790 40A6 6026 00

 

Бенефициент: Петър Георгиев Петров

 

2. Чрез "Еконт", като паричен превод на адрес: гр. София, офис - Овча купел 1, ул.Маестро Кънев 78

за Петър Георгиев Петров, тел.0898700082

 

Моля да ме уведомявате с ЛС за извършен превод, като отбелязвате от чие име е извършен превода. В списъка ще бъдат вписвани само колеги, които са заплатили сумата за престоя!

Срокът за плащане е до изчерпване капацитета на хотела :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Паричния превод извършен за 10-15 минути :) ....... уеее уееее, ако ми беше толкова бръз и Lancer-аааа, немаше кой гоуф да ме стигне у Винкеуланд (не че сега има де :P ) :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда ... Само ми се ще да разнообразяваме градчетата и хотелите, че с тия повторения ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже много хора харесахме DJ-я от Шипково, има идея да го ангажираме и за ВВ.

Вариантите са: 1. само за 1 вечер, което ще рече около 200 кинта за 6 часа.... пътя е включен в цената (момчето има над 250 километра път отиване и връщане).

2. изискваме си сумата заделена за DJ от хотела...доплащаме си и момчето ни прави купона за 2 вечери.... за цена ще му се обадя утре, но определено това е по-изгодния вариант, поне според мен...

Давайте мнения и предложения.... :)

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

400 лв за две вечери - ай няма нужда :wacko:

 

За едната вечер ще си ангажираме DJ от хотела, както е обявено в темата...Той си е включен в цената и мисля, че не е редно да поставяме нови условия :)

 

Пък за другата вечер може да мислим нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък:

 

1.somalietsa - апартамент (двама възрастни + две деца)

 

2.cpurage - двойна стая

 

3.Emil Dimitrov - двойна стая

 

4.HristoGB - тройна стая (двама възрастни + дете)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На вниманието на всички! Няколко колеги се обединихме около идеята да поканим ди джея от "Шипково 3" който ни направи невероятен купон на последния събор. Става дума за първата вечер от предстоящата национална сбирка "Вонеща Вода 2". Говорено е с човека, цената е 200 лв. за 6 работни часа. Ако всеки от нас добави 5 лв. към пакетната цена, сумата ще се събере с лекота. Моля изразете вашето мнение за тази наша идея, за да решим бързо. Идеята е - ако болшинството одобрявате това начинание да обявим решението за да може парите да се пращат на веднъж по сметката на организатора. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На вниманието на всички! Няколко колеги се обединихме около идеята да поканим ди джея от "Шипково 3" който ни направи невероятен купон на последния събор. Става дума за първата вечер от предстоящата национална сбирка "Вонеща Вода 2". Говорено е с човека, цената е 200 лв. за 6 работни часа. Ако всеки от нас добави 5 лв. към пакетната цена, сумата ще се събере с лекота. Моля изразете вашето мнение за тази наша идея, за да решим бързо. Идеята е - ако болшинството одобрявате това начинание да обявим решението за да може парите да се пращат на веднъж по сметката на организатора. Поздрави!

 

 

Аз съм за с двете ръце :yes3: :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това ли сме всички кандидати за В.В. ?

Чакай, бре...знаеш, че със срещите е така, бавно стават работите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: ей вие парите за нищо си ги нямате, сякаш не са на изчезване :). Нямам против никой ДЖ, ама нещо 2 броя ще станат множко. Съгласен съм с всичко само нека дойдат повече хора. БМВ направиха събор, скоро и ситроен и пежо и..., а ние- давайте по активно събиране на хора. Щом там ще е националната среща я напишете горе като банер на страницата та да се вижда хубаво, а кой ще е ДЖ-ей е лесна работа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е така Иване! Предния път на В.В. дойде един умрял ди джей, който посвири няколко часа и реши, че ще си ходи, а за капак и куп пари искаше. А този на Шипково направи страшен купон, носеше си димки, лазер, ефекти... Свири ни на барабанчета... абре направи купона дето се вика ;) А цената не е никак голяма като се има в предвид, че момчето ще пропътува над 250 км. За едни 5 лв, на човек пък не виждам какво има ида се циганим толкова :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това ли сме всички кандидати за В.В. ?

Ако ще е същият ди джей, май да ..:D

 

 

Не е така Иване! Предния път на В.В. дойде един умрял ди джей, който посвири няколко часа и реши, че ще си ходи, а за капак и куп пари искаше. А този на Шипково направи страшен купон, носеше си димки, лазер, ефекти... Свири ни на барабанчета... абре направи купона дето се вика ;)

То и аз правих купон :icon_blush: ма нито ме каните, нито събирате по 5 лв..:lol: :D :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То и аз правих купон :icon_blush: ма нито ме каните, нито събирате по 5 лв..:lol: :D :lol:

 

Ти нямаш барабанчета за това не ти събират по 5 лв, а поканата е ясна.. какво да я обсъждаме сега :P

И тоя път внимавай с какво ще поздравиш Вальо, че след "Каризма - Ще избягам ли от теб" той взе че купи 2 Колта :icon_thumbup:

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Аре бре фенове, не ви е срам, края на месеца е вече, пари трябва да си ви превели вече :D :D :D :rulez: айде, списъкът трябва да стане дълъг, ей го Петър ако ви напише колко още свободни места има в хотела, сигурно, ще ви хване срам, колко е празен хотела !!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, аз тези пушеци и децибели не знам как ще я издържа. Чалгата ще я преглътна някак си, въпреки че не ми е по вкуса изобщо. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз тези пушеци и децибели не знам как ще я издържа. Чалгата ще я преглътна някак си, въпреки че не ми е по вкуса изобщо. :icon_blush:

Спокойно, Началник...музиката ще бъде разнообразна, а и за пушеците има решение - редим масите на терасата и проблема е решен. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Спокойно, Началник...музиката ще бъде разнообразна, а и за пушеците има решение - редим масите на терасата и проблема е решен. :)

 

Супер, тези които искат да се напушат "като за световно" и да им се надуе главата за месеци наред - вътре. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, Началник...музиката ще бъде разнообразна,

Това обещание май сме го чували и друг път ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някои хора просто искат да се махнат от София и да починат сред приятна компания. Дж-я ли е най-важното? Да се напиеш и размажеш ли е най-важното? Аз също споделям мнението на Светьо че музиката беше много силна и трябваше да се надвикваме. Чалгата е неприятна сама по себе си, но и да се надвикваме заради нея е двойно по неприятно. В интерес на истината, моето виждане за приятна среща на клуба беше тази която направихме в Априлци. Тогава повечето от новозавъдилите се чалгари с предпочитания ги и нямаше де ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това обещание май сме го чували и друг път ..:D

 

 

 

 

Даа,редно е да се наблегне и на Съветска музика! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да не започваме спорове и делене на чалгари и анти-чалгари, рокаджии, джазмени, техно-маняци и т.н.

Аз ходя по такива мероприятия заради хората, не заради музиката. Каквато и музика да звучи - ще ми е приятно, че съм сред приятели!

Да, когато сме толкова хора на едно място винаги ще има недоволни от нещо, но това е...трябва да се правят КОМПРОМИСИ за да се получават нещата.

Както "чалгаря" ще изтърпи някое рок-парче, така и рокаджията ще си превъзмогне егото и ще изтърпи някоя чалга - друг начин няма!

 

 

Това обещание май сме го чували и друг път ..:D

 

А ти бе, певеца... :icon_hammering:

Първо - аз до сега такива обещания не съм давал.

Второ - специално за теб ще звучи турбо хита на Lady Gaga "Чичо Вальо" и ретро хита "Таман та намеря", та да имаш поле за изява с микрофона :lol: :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тогава повечето от новозавъдилите се чалгари с предпочитания ги и нямаше де ..

Ако обичаш, въздържай се от подобни квалификации по адрес на голяма част от потребителите!

Не е възпитано, някак си!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...