Премини към съдържание

Вонеща вода 2


Препоръчано мнение

Списък:

 

1.somalietsa - апартамент (двама възрастни + две деца)

 

2.cpurage - двойна стая

 

3.Emil Dimitrov - двойна стая

 

4.HristoGB - тройна стая (двама възрастни + дете)

 

5.GT PoWeR - двойна стая

 

6.TASSO - единична стая

 

7.sturm44 - двойна стая

 

8.atila - тройна стая (двама възрастни + дете)

 

9.PeterG - двойна стая

 

А малко информация в колко часа на Shell-а да сме горе долу, от колко до колко часа ще се чакаме и т.н. ... ?! То ясно че още няма яснота, щото още народ ще се записва, ама просто ей така информативно :) ?!

 

П.П. През Габрово също трябва да минем, да заберем Ице :)

Редактирано от cpurage
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А малко информация в колко часа на Shell-а да сме горе долу, от колко до колко часа ще се чакаме и т.н. ... ?! То ясно че още няма яснота, щото още народ ще се записва, ама просто ей така информативно :) ?!

 

П.П. През Габрово също трябва да минем, да заберем Ице :)

Ами...щом ще забираме Ице, викам към обяд да сме там за да не се налага да притопля пържолите :skara: :essen: :giggle:

 

Сега сериозно...Мисля към обяд да тръгна. Ако на вас ви е рано - когато можете... :)

 

 

П.П. Слави, когато можеш - добре си дошъл!

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами...щом ще забираме Ице, викам към обяд да сме там за да не се налага да притопля пържолите :skara: :essen: :giggle:

 

Сега сериозно...Мисля към обяд да тръгна. Ако на вас ви е рано - когато можете... :)

 

 

П.П. Слави, когато можеш - добре си дошъл!

 

Аз пък си мислех някога сутринта, ще се събираме на Shell-а в Петък :icon_hmm: ... , но все ми е едно кога, важното е да тръгнем заедно всички от Shell-а, щото нали такава е уговорката, поне за сега :P :) :icon_angel:

Редактирано от cpurage
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък:

 

1.somalietsa - апартамент (двама възрастни + две деца)

 

2.cpurage - двойна стая

 

3.Emil Dimitrov - двойна стая

 

4.HristoGB - тройна стая (двама възрастни + дете)

 

5.GT PoWeR - двойна стая

 

6.TASSO - единична стая

 

7.sturm44 - двойна стая

 

8.atila - тройна стая (двама възрастни + дете)

 

9.PeterG - двойна стая

 

10.kolev1 - единична стая

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде не остана, резервирайте че няма време :icon_thumbup:

 

И аз идвам за мен една двойна стая утре само да не забравя да платя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз идвам за мен една двойна стая утре само да не забравя да платя.

 

Ха така, станахме 11(семейства) :D :icon_thumbup: :icon_thumbup: и tzenov, вчера доколкото видях, беше написал в чатО, че и той идва, значи са го снабдили с паре , сууууупер, айде народе, запазвайте, че не останаха и места и време... топли стаи молЯяяя :P :D :D :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха така, станахме 11(семейства) :D :icon_thumbup: :icon_thumbup: и tzenov, вчера доколкото видях, беше написал в чатО, че и той идва, значи са го снабдили с паре , сууууупер, айде народе, запазвайте, че не останаха и места и време... топли стаи молЯяяя :P :D :D :)

 

ААА, моля моля нека не оставате с погрешно впечатление мен не ме бройте за семейство ще идвам с един приятел. Семейството е възпрепядствано...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък:

 

1.somalietsa - апартамент (двама възрастни + две деца)

 

2.cpurage - двойна стая

 

3.Emil Dimitrov - двойна стая

 

4.HristoGB - тройна стая (двама възрастни + дете)

 

5.GT PoWeR - двойна стая

 

6.TASSO - двойна стая

 

7.sturm44 - двойна стая

 

8.atila - тройна стая (двама възрастни + дете)

 

9.PeterG - двойна стая

 

10.kolev1 - единична стая

 

11.Todor V. - двойна стая

 

12.nookie666 - единична стая

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мислех някога сутринта, ще се събираме на Shell-а в Петък :icon_hmm: ... , но все ми е едно кога, важното е да тръгнем заедно всички от Shell-а, щото нали такава е уговорката, поне за сега :P :) :icon_angel:

 

Аз мога да съм там към 14.30ч, но като гледам май ще си пътуваме поотделно. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да съм там към 14.30ч, но като гледам май ще си пътуваме поотделно. :icon_hmm:

 

Тъкмо за 1730 си в Габрово :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ние с теб ще сме вече на салатка :D

 

..тц няма, щурмовака е до 1700 на работа и ще изчакаме и него... :)

 

п.п. Тази тема брутално я оспамихме... !!!

Ама ще е за последно, едва ли Пепи, ще се навие пак да организира ВВ. :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо да сме я оспамили? Нали затова я има - да се разберем какво, как..... :)

 

Ама вие хептем ме объркахте, дайте да се разберем да тръгнем заедно, тея дето сме от София ?!!! Нали такава беше уговорката ?! Ганчо ти щом 14:30 ще си там, значи ще тръгнеш към 11:00 12:00 дай да се разбереме, къде кога и тръгваме заедно или имаш друга работа ?! Или който и да е ЗА shell-а да даде някакъв ориентировъчен час за среща на Shell-а, който го има по горе на снимка от Google мапс отбелязан със зелено балонче с буквата "А" :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама вие хептем ме объркахте, дайте да се разберем да тръгнем заедно, тея дето сме от София ?!!! Нали такава беше уговорката ?! Ганчо ти щом 14:30 ще си там, значи ще тръгнеш към 11:00 12:00 дай да се разбереме, къде кога и тръгваме заедно или имаш друга работа ?! Или който и да е ЗА shell-а да даде някакъв ориентировъчен час за среща на Shell-а, който го има по горе на снимка от Google мапс отбелязан със зелено балонче с буквата "А" :)

 

14:30 ще е на Шел-а Ганеца бре, Пернишки манЯк :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

14:30 ще е на Шел-а Ганеца бре, Пернишки манЯк :hysterical:

 

:icon_blush: :icon_blush: :icon_blush: язе пай съм недоразбрал, има ли други желаещи, Ганчо тогава и аз съм 14:30 на shell-а има ли други желащи ?! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа, тъй като, така и не е ясно кой кога ще тръгва в Петък към ВВ, а аз и Ева така и така сме си пуснали отпуска за целия Петък-а бих желал да ви оведомя, че възнамерявам да тръгна рано към Вонещата Вода, за да мога да си релаксирам в басейнОт и който дойде ще го посрещам с горещи винкеУиии ... това беше в кръга на шегата, разбира се, но ранното ми тръгване към Водата е факт, затова ако някой друг също възнамерява да тръгва по - рано сутринта в ПетъкОт, да пише тук по темата, а който ми знае телефонЯ да ми звънне в четвъртък след 19:00 за да се разберем.

 

 

 

 

П.П. Това ми желание за ранно пристигане във ВВ е породено от факта, че Неделята, ще си тръгнем рано от комплекса/хотела, от 12:00 Неделята сме на изнасяне (40 дни), на Ева на дядо й :). Благодаря за разбирателството и Ицо сори ама ще се видиме направо на Водата :)

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа, тъй като, така и не е ясно кой кога ще тръгва в Петък към ВВ, а аз и Ева така и така сме си пуснали отпуска за целия Петък-а бих желал да ви оведомя, че възнамерявам да тръгна рано към Вонещата Вода, за да мога да си релаксирам в басейнОт и който дойде ще го посрещам с горещи винкеУиии ... това беше в кръга на шегата, разбира се, но ранното ми тръгване към Водата е факт, затова ако някой друг също възнамерява да тръгва по - рано сутринта в ПетъкОт, да пише тук по темата, а който ми знае телефонЯ да ми звънне в четвъртък след 19:00 за да се разберем.

 

 

 

 

П.П. Това ми желание за ранно пристигане във ВВ е породено от факта, че Неделята, ще си тръгнем рано от комплекса/хотела, от 12:00 Неделята сме на изнасяне (40 дни), на Ева на дядо й :). Благодаря за разбирателството и Ицо сори ама ще се видиме направо на Водата :)

 

 

 

 

Че то, вие пак коже да минете през Г@бр0в0..... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миро, аз ще тръгвам към 10,00ч. Към 10,30 мисля да съм на ШЕЛ-Враждебна. :drive:

 

Еееееее началник, златен си, там съм и аз в 10:15 до 10:30 и аз ще съм на Shell-а, благодаря ти много :) :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ш, вие двамата да не карате бързо по пътя, че ценен товар съм поверил на Петърът!!! И да се отънесете с тъщата в Търново подобаващо, че, аааааааа :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.... И да се отънесете с тъщата в Търново подобаващо, че, аааааааа :-)

 

....тоест да и хвърлят един здрав пердах..НАЛИ !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ш, вие двамата да не карате бързо по пътя, че ценен товар съм поверил на Петърът!!! И да се отънесете с тъщата в Търново подобаващо, че, аааааааа :-)

Ти и кажи да ме чака с едно шУше гроздова в едната ръка и една агнешка плешка в другата, че да мога да я позная :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...