Премини към съдържание

Спейс Стар 1.3 2000г.


Препоръчано мнение

Здравейте. Миналият петък купихме Спейс Стар за фирмата, в която работя. Колата е много добра и се държи добре на пътя. Мисля, че е идеална и за града, и за дълъг път. Въпросът ми е имат ли осветление бутоните за халогените при мъгла, допълнителния габарит отзад, регулирането на фаровете, пепелника и запалката. Благодаря предварително.

Редактирано от icorousse
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Миналият петък купихме Спейс Стар за фирмата, в която работя. Колата е много добра и се държи добре на пътя. Мисля, че е идеална и за града, и за дълъг път. Въпросът ми е имат ли осветление бутоните за халогените при мъгла, допълнителния габарит отзад, регулирането на фаровете, пепелника и запалката. Благодаря предварително.

 

Здравей, колега. В бутоните за фаровете за мъгла и за допълнителния заден стоп има осветление вътре в самия ключ. За регулирането на фаровете няма. Пепелника и запалката имат. Дано да съм ти бил полезен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега. В бутоните за фаровете за мъгла и за допълнителния заден стоп има осветление вътре в самия ключ. За регулирането на фаровете няма. Пепелника и запалката имат. Дано да съм ти бил полезен!

Това вътре в самия ключ значи ли, че не може да се оправи осветлението им? Няма ли мини лампички?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това вътре в самия ключ значи ли, че не може да се оправи осветлението им? Няма ли мини лампички?

 

Могат да се сменят, но аз лично не намерих тогава (но има) и си сложих диоди, защото имах подръка и бях разглобил ключа. Сменят се те са със цокъл направо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз да не отварям нова тема, пък и да питам,:icon_blush: имате ли някакво осветление в жабката? Че скоро ми се наложи да бъркам в нея посред нощ и не се виждаше нищо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз да не отварям нова тема, пък и да питам,:icon_blush: имате ли някакво осветление в жабката? Че скоро ми се наложи да бъркам в нея посред нощ и не се виждаше нищо.

 

Няма, но можеш да си направиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има-има.Загледай се точно зад закопчалката от горната страна.

 

Здравей колега, загледах се и нямам лампичка. В ляво от закопчалката може би има място, но няма никакви букси (кабели). Нищо няма, но може би вашата кола е с по-високо ниво на оборудване. Моята е "Famili" само предните стъкла са ми ел. и нямам халогени - не знам дали това има значение.

При мен също не свети запалката и пепелника, ще погледна как им се сменят лампичките, не че пуша ама ме дразни като не свети нещо.

Редактирано от niksun
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На пепелника смених крушката, но на запалката нямам крушка. От горната и страна има две жлебчета, където би могло да се закрепи нещо дето да свети. Но разбира се пак не видях букса. Но бих могъл да взема ток от тази на пепелника например. Но за жабката не знам как да го измисля, то там си е добре да има и прекъсвач.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, загледах се и нямам лампичка. В ляво от закопчалката може би има място, но няма никакви букси (кабели). Нищо няма, но може би вашата кола е с по-високо ниво на оборудване. Моята е "Famili" само предните стъкла са ми ел. и нямам халогени - не знам дали това има значение.

При мен също не свети запалката и пепелника, ще погледна как им се сменят лампичките, не че пуша ама ме дразни като не свети нещо.

Можеби си прав.Моята е от първите и е с всички екстри.Всичко свети - пепелник,запалка,жабка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Привет, колеги!

Отскоро карам 1.3 , 99-та,

не съм сигурен моята какво изпълнение е , но осветление в жабката си имам(свети при вкл. фарове мисля), не смятам това да е екстра, просто може би кабела с фасунгата да е паднал някъде навътре.

Иначе бутоните за фаровете при мъгла не светят, не знаех и че могат- още утре ще ги разглобя за проба на крушките.

пепелници и запалки не знам дали ми светят, но съм непушач и http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Ето тук може да видите какво представлява бутона за подгрева на задното стъкло и как се разглобява.Крушките се вадят от гумените фасонки и се сменят само те,като се ползват същите фасунки.Самите крушки може да си закупите от всеки магазин за ел.части и материали.Търсите 3мм. 12в. крушка.Бутоните за халогените и аварийните се разглобяват по идентичен начин.Бутоните, които служат за подсветка на таблото и позицията на фаровете нямат подсветка за съжаление.

 

http://siliev.snimka.bg/automobiles/butoni.564637.22123540

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Привет колеги. Някой може ли да опише как се сваля шейната на пепелника на спейс стар 1.3 ако може придружено с снимков материал

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има два болта под врътките за парното, развиват се.

Сваля се целия панел(пепелник, радио, духалки и т.н.) заедно с издърпване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Има два болта под врътките за парното, развиват се.

Сваля се целия панел(пепелник, радио, духалки и т.н.) заедно с издърпване.

 

A крушката на запалката как се сменя,знаеш ли? Става въпрос за 2003г. модел,пепелника и запалката са в чекмедже. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 месеца ...

Да не пускам нова тема, гледам, че се говори за пепелници...

Искам да си сваля щейната на пепелатора (то и без това въпросният липсва),за да си монтирам на нея една стойка за GPS. Вътре се вижда само един винт, но като го развия нещо продължава да я държи (шейната) в горната част. А там няма нищо за развиване, има само две полусфери (явно за укрепване на пепелника и две черни, продълговати ленти, леко изпъкнали. Ама нищо не мърда и имам чувството, че ще счупя нещо. А не искам.

Някой да е свалял това чудо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори за UP-а, ама никой ли няма идея? Наистина ли трябва да свалям целия преден панел (радио и др.), за да сваля тъпата конзола? Ако така е измислено, дълбоко съм разочарован от тия "дизайнери"... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има два болта под врътките за парното, развиват се.

Сваля се целия панел(пепелник, радио, духалки и т.н.) заедно с издърпване.

А врътките с издърпване ли се свалят или има друг начин.Питам защото лампичката под едната врътка е изгоряла.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така, недомислие пълно! Оказа се, че отгоре конзолата е захваната не с винтове, ами с поп-нитове! Абсолютна идиотщина инженерна... :icon_doh:

Просто го измъкнах от пластмасата, направих си модификациите, пробих 2 нови дупчици отпред и след монтажа укрепих конзолата с 2 винтчета. Мамка му, как може такова просто нещо да не им дойде наум?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Честита Коледа колеги ! Имам вънрос как да извадя бутоните на халогените и фара за мъгла?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега.Весели празници и Щастлива 2017 година!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...