Премини към съдържание

Земетресението в Япония!


Препоръчано мнение

  • Отговори 96
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Съгласен съм с Емо, в крайна сметка, вижте къде е епицентърът на земетресението. Според вас, японците дали няма да различат сеизмична дейност, от естествено движение на земни маси,от такова, породено от човешка намеса?? Точно те, едва ли.

Редактирано от iskrata78
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано да го загасят този реактор.

 

Дано!!! И както по рано споменах и вече стана ясно има японци които жертвуват живота си в пряк двубой с радиацията...ликвидатори, самураи...както щете ги наречете...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да точно това имах в предвид, но само ти обърна винимание!!! Убеден съм че това е в основата на цялото нещастие :icon_crying:

За мен всички тези писания са пълни щуротии!Не вярвам в конспиративни теории.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ивайло, по принцип за всичко са виновни военните, така са ме учили..... Само че едва ли и те имат властта да направят 9 по Рихтер..... Може и да им се ще, ама.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..... Само че едва ли и те имат властта да направят 9 по Рихтер..... Може и да им се ще, ама.....

 

Може би не е тук мястото, но съм чувал, че след 1990 при посещението си в САЩ на руски военен по линия на проверките по договорите за ограничаване на ядреното оръжие, при маршрута към някаква военна база разпознал някакъв обект - мисля че беше водонапорна кула.

И споделил, че към тази кула са насочени няколко мощни ракети. :icon_n_blowup:

На въпроса, какво е военното значение на тази никаква кула, той отговорил:

"Никакво, но тя е построена на границата на някакъв разлом. И при попадение ефектът ще е земетресение.

Даже и специален термин си имат военните за този вид оръжие. :icon_n_blowup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В разни сайтове се споменава, че известно време преди земетресението е имало голяма концентрация на облаци, които изведнъж са изчезнали! Другото интересно нещо е, че световната идея е за намаляване и редуциране на населението на земята! Прочетете малко повече за тези системи, но не само в български сайтове и ще почнете да се замисляте за някои на пръв път и вид странни съвпадения ... Някой ще си помисли че нещо съм се сбъркал, но след доста изчетени писания почвам да си вярвам на горенаписаното!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би не е тук мястото, но съм чувал, че след 1990 при посещението си в САЩ на руски военен по линия на проверките по договорите за ограничаване на ядреното оръжие, при маршрута към някаква военна база разпознал някакъв обект - мисля че беше водонапорна кула.

И споделил, че към тази кула са насочени няколко мощни ракети. :icon_n_blowup:

На въпроса, какво е военното значение на тази никаква кула, той отговорил:

"Никакво, но тя е построена на границата на някакъв разлом. И при попадение ефектът ще е земетресение.

Даже и специален термин си имат военните за този вид оръжие. :icon_n_blowup:

Дано към водната кула в Лозенец няма насочени ракети!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, ако има такова нещо - що да удрят Япония, с едни десетина хиляди души - нищо не се променя в глобален план.... Може да треснат например Индия, че там са много и би станало мазало, за други места да не споменавам, че пази боже......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възстановиха захранването към помпите. Най-после добри новини.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Призовавам колегите от СОФИЯ, да посетят японското посолство и ако има изнесена книга за съболезнования, да изкажат същите от името на МИЦУБИШИ ФЕН КЛУБ БЪЛГАРИЯ.

Посолството на Япония в Република България отваря съболезнователна книга:

 

"Съболезнователна книга в памет на жертвите от земетресението в Североизточна Япония

 

Във връзка с катастрофалното земетресение, разтърсило Североизточна Япония на 11 март 2011 г. и причинило множество разрушения и жертви, Посолството на Япония в Република България отваря специална съболезнователна книга.

 

Всеки, който се чувства съпричастен към жертвите от трагедията, може да сподели своето послание както следва:

 

16 март (сряда) - от 14 до 17 ч.

17 март (четвъртък) - 18 март (петък) - от 9 до 12 ч. и от 14 до 17 ч.

22 март (вторник) - 23 март (сряда) - от 9 до 12 ч. и от 14 до 17 ч.

 

в Посолството на Япония в Република България

 

Забележка: На 19, 20 и 21 март посолството няма да работи. "

Ние колегите от страната, ще сме много благодарни на колегите от София, ако някой от тях намери свободно време, да напише няколко реда от името на Фен Клуб Мицубиши България.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, ако има такова нещо - що да удрят Япония, с едни десетина хиляди души - нищо не се променя в глобален план.... Може да треснат например Индия, че там са много и би станало мазало, за други места да не споменавам, че пази боже......

 

Ще видиш в Китай какво ще стане съвсем скорор, за съжаление ... Затова който не е ходил там- да отива, че скоро няма да може!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В разни сайтове се споменава, че известно време преди земетресението е имало голяма концентрация на облаци, които изведнъж са изчезнали! Другото интересно нещо е, че световната идея е за намаляване и редуциране на населението на земята! Прочетете малко повече за тези системи, но не само в български сайтове и ще почнете да се замисляте за някои на пръв път и вид странни съвпадения ... Някой ще си помисли че нещо съм се сбъркал, но след доста изчетени писания почвам да си вярвам на горенаписаното!

 

 

Ще видиш в Китай какво ще стане съвсем скорор, за съжаление ... Затова който не е ходил там- да отива, че скоро няма да може!

Интересни мнения!

По принцип съм фен на такива конспиративни теории-zeitgeit,Inside Job.

Били дал малко повече информация във вид на линкове и препратки в подкрепа на твоите твърдения?Наистина ми е интересно!

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще видиш в Китай какво ще стане съвсем скорор, за съжаление ... Затова който не е ходил там- да отива, че скоро няма да може!

Преди година две в Китай също имаше опустошително земетресение. Просто нямаше АЕЦ наблизо, че да разберат /и да го почувстват/ всички.

Тогава със сигурност часове преди земетресението имаше промяна в климата в района. Странни купове от облаци със странни цветове.

Гледал съм го в заснети клипове. Ще се опитам да потърся.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

„За пострадалите от земетресението в Япония”. Може да окажете подкрепа и чрез изпращане на SMS съобщение на кратък благотворителен тел. номер 1255. Стойността на един sms e 1.20 с ДДС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ситуацията във АЕЦ Фукушима въобще не се е подобрила

http://www.dariknews.bg/view_article.php?article_id=690252

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Откога ви приказвам, че трябва да си внесем японци! На тях и мафията им мафия, всичкото им е както трябва....

http://www.webcafe.bg/id_566918158_Yakudza_idva_da_vi_spasi

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...