Премини към съдържание

ЧРД на mario64


Препоръчано мнение

Честит Рожден Ден, Марине!

 

Желая ти здраве, щастие, късмет, повече парички в джоба и някоя нова "печка" в гаража! :D

 

Наздраве! :drinks:

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине, Честит рожден ден и от мен!

Да се жив и здрав, все така майтапчия!

Гасииииииииииииииииииииииии! :drinks: :callgsm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден! :) Желая ти преди всичко много здраве и любов! Пък останалото само ще се нареди! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Батко, жив и здрав да си, да илядиш! От все сърце ти желаем много радост, много поводи за усмивка, да те радват домашните, ти да ги гледаш и така още поне 100-150 години (без да броим съботите и неделите)

Наздраве от нас!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честитто "бай" Марине, от здраве да не се отърваш, че иначе няма щастие...... НАЗДРАВЕ !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине, честит празник!

Ти си от хората в този форум, които всички много уважаваме и ценим!

Е, падаш си малко печкаджия, ма то идеални хора няма...:icon_tongue:

Та, пожелавам ти преди всичко здраве, спокойствие, малко ядове, да те радва семейството и после пак здраве - че то е най-скъпото на света.

Освен това ти пожелавам, да забравиш за работата поне днес и да си спретнеш празника както си му е редът!

Наздраве!!! :wine:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от нас!

Желаем ти много:

здраве /то винаги е нужно/;

любов /да изпълва винаги сърцето/;

пари /да пънлят портмонето/ и

малко приятели, но истински и верни!!!

Наздраве! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен на Властелина на дизелите :icon_blush:

Много здраве и щастие, пък за работата ние се грижим да не стой без нея :mitsu-smiley:

 

Наздраве! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден ! Мноогоо здраве ти пожелавам то другуто само си идва. :good: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:hpbr: Честит рожден ден!!!! :hpbr: Жив и здрав,защото това е най-важното!!! И наздраве!!! :drinks: :drinks: :drinks:

P.S. И компресията винаги да е във високите стойности :crazypilot: !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги, за поздравите и пожеланията ..:icon_thumbup: Да ви се връща тъпкано ..Радвам се, че се познаваме ..:mersi::friends: ...

На свой ред да честитя и на останалите астрални близнаци , гледам че са доста ..:hpbr: Което е гаранция,че събитието ще бъде полято обилно и по каталог (както се казва) ..:icon_drunk:

 

А за тези които ме обявиха за главен пИчкар :lol: ще има изненада, ама това утре- като спре да ме боли косата ..:P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Празник и от мен. Умишлено се включвам по-късно, за да кажа съвсем на място....НАЗДРАВЕЕЕЕЕЕ :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:hpbr: :drinks:

Да си жив и здрав, основен дирек на печкаджиите.

Да имаш толкова здраве, радост и щастие колкото ти пожелава майка ти. Да имаш толкова пари и успехи колкото иска жена ти.

Всяка вечер жив, здрав и доволен да се прибираш вкъщи при семейството си. А ако се случи някой път да не се прибереш, да не ти се е случило това което си мисли майка ти, а да ти се е случило това за което си мисли жена ти. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, Батко! Да си ни жив и здрав. Пожелавам ти много здраве и щастие на теб и на цялото семейство. Наздраве:icon_drunk::mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Яяяя,бай Марин имал повод да почерпи.............Хайде честито , пожелавам ти да си вземеш най накрая Галант 2.5 мотор БЕНЗИН и да изпиташ тръпката от ускорението и скоростта, стига си се влачил с тия дизеляци - киселяци :D :D ,да хвърлиш Хондата и да си вземеш още един Галант - чистокръвен японец........... :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден и от мен!

Много здраве, късмет и разбирателство ;)

И си знаеш, кое е по-доброто от 1 Галант :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...