Премини към съдържание

Lidl отвори врати


Препоръчано мнение

  • Admin

Да живее България - пълноправна членка на европейския съюз! :icon_thumbup:

 

 

 

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1197.snc4/154947_1743795437452_1315722779_31934901_3556942_n.jpg

 

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1202.snc4/155458_1743795037442_1315722779_31934897_5119385_n.jpg

 

Според Витали (това са снимки от тях):

 

Рейсовете от Люлин само спират и народа тича на тумби. Трябва да видиш как бутат колички пълни до горе. Полиция има навсякъде. Човек да каже, че сме преживели глобален катаклизъм и сега се борим за оцеляването си.

 

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1230.snc4/156213_1743795117444_1315722779_31934898_7167312_n.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Видяхте ли извънземните намаления?

 

http://www.lidl.bg/ :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна днес отваря 4-тия поред мол - "Кулите на Варна" и мога да си представя каква лудница ще е... Народа определено е като стадо... А скоро предстои откриването и на 5-тия мол "Галерия" :icon_doh: :icon_doh: :icon_doh:

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Лелелее....:icon_thumbup:

Емо, защо не заснемете "Стъклен дом 2 " във Варна...?:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е било сутринта - ще речеш - стадо.... Аз минах оттам към 15.30 - 16 часа и имаше вече ред - над 60 метра опашка под формата на буква Г и широка около 2.5 - 3 метра :nono: :nono: :nono: ...... И полицаи като на футболен мач между Левски и ЦСКА..... :icon_doh: :icon_doh: :icon_doh:

Това е положението..... Дали се откриват кулите-близнаци, или най-евтината верига супери - няма значение, важното е сеир да става.....

 

Като си взема чантата, шапката и лапетата един ден, ами що седя още.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление сме пълноправен, но и най-бедният член на ЕС. Тези цени могат да накарат доста хора да се затичат към магазина, особено пенсионери, с пенсия около 200 лв. Тъжна картинка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе, за Лидл - ок, ами на откриването на МОЛ-а? И там ли дават бананите зелени и без пари?

И 1000 лв да е пенсията - народът е такъв... Ха да видим дали могат да ме накарат да се тепам - за колко - 5 лв икономия? Остави ти таз работа......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бийййй се народееее, хайде на краставиците .А българина е готов на всичко, само за да усети от далаверката . Не ги разбирам аз тези рработи, сам да се буташ по опашките и да си причиняваш такива неща... :icon_doh: Комунизма се върна под една много по-лоша форма...за съжаление.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде се е върнал, бе? То за да се върнеш - трява те е нямало, да си си тръгнал..... Да не ми казваш, че това се е случвало в БГ? Ааааааа, не е, винаги си е бил тук -> http://www.capital.bg/blogove/dosieta/predstaviam_vi/2010/11/23/998309_nenakazanite_prestupleniia_na_komunizma_v_bulgariia/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брей, как забравих, че днес е откриването! Срам!

Щях да купя 3-4 банана за Вонеша Вода... Цял ден се занимавам с глупости, а можеше да си го изкарам в едно истинско риалити :):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брей, как забравих, че днес е откриването! Срам!

Щях да купя 3-4 банана за Вонеша Вода... Цял ден се занимавам с глупости, а можеше да си го изкарам в едно истинско риалити :):)

 

Ти виж "Хавана" да вземеш....мани ги тия банани!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, да не се изкарваме най-черните в Европа, щото още помня репортажа за януарските намаления в Лондон...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Хайде, да не се изкарваме най-черните в Европа, щото още помня репортажа за януарските намаления в Лондон...

 

Мисля че няма нищо общо с лондонските намаления на супер качествени стоки на смешни цени сравнени с тези, които се предлагат в Lidl.

Видя ли какво предлагат в промоция? :)

Ето тази нечовешка оферта изпуснахме днес!

 

http://www.lidl.bg/c...hs.xsl/6708.htm

http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=6659

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера пазарувах в Кауфланд на 400м от Лидл (от Кауфланд се виждаше опашката за Лидл) цените бяха намалени като в Лидл, а качеството на стоките по-добро! :) Пазаруваш като в работен ден без блъсканици за 15 мин! :) А покрай нас хвърчаха линейки за Лидл за прилошали хора. Тъжна картинка... Големите вериги се подиграват с беднотията на народа... но скоро ще изтече и тяхното време и ще започнат да се самоизяждат ако продължават тези кризи...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Бре такова чудо не бях виждал.Вчера вечерта към 21.40 когато минах от там,имаше поне 100 човека.А минавах от там и към 9.00 и 19.00.народ мнооого.Е ще ходя на го видя ама след някой и друг ден като се поуспокоят страстите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че няма нищо общо с лондонските намаления на супер качествени стоки на смешни цени сравнени с тези, които се предлагат в Lidl.

Видя ли какво предлагат в промоция? :)

Ето тази нечовешка оферта изпуснахме днес!

 

http://www.lidl.bg/c...hs.xsl/6708.htm

http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=6659

Светльо, защото народът е прост, затова.... Кауфланд, Лидл и Пени маркет са една група.... Вчера тази прИмоция я имаше и в Кауфланд... Олио за 1,49 и кеПЧук за 77 ст (да си го ядат те)... Ама никой не припадаше, нито се бих с баби, за да вляза да си напазарувам......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, сега видях линковете, дето Светльо ги е пуснал... Формално погледнато бананите са 3 пъти по-евтини отколкото в Била, където аз пазарувам, краставиците 5 пъти по-евтини. Очевидно аз не бих висял на опашката, за да спестя 3 лева, но много възрастни хора биха. Те, всъщност пазаруват само от артикулите на промоция, а те в различните вериги просто са на цени под себестойност. Този дъмпинг могат да си го позволят ритейлърите, защото има много други стоки, които не са намалени. И това, че има много вериги, част от които продават всеки ден нещо на цена под себестойност всъщност е възможност за бабите и дядовците ни да пазаруват изгодно... Проста работа - имат време и икономически стимул, пазаруват. Тяхна воля, пък и изгодно. Що се отнася до мен и моето семейство - пак имам избор. Ако съм толкова трескаво забързан, че да не искам да чакам, имам десетки обекти, от които да купувам. И наистина, намаленията чисто психологически въздействат еднакво силно както на малкия и изключително прост български народ, така и на възвишени нации като германци, французи и италианци... Та така, всеки си избира опашката.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Та като каза опашка...вчера наминах след работа, не за друго, а да си припомня малко позабравени спомени, пък и хубави вурстчета имаха. Ами влязох в паркинга, направих обиколка и излязох. За пръв път виждам хора да чакат на пропускателен режим за супермаркет. Като в някакъв клуб. А опашката беше поне 150 човека и продължаваше да расте. Досега чак такова чудо не бях виждал. Все едно не банани, а перални по 70 ст. раздаваха.

Редактирано от Dell
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мене жената по принцип не може да ме накара да ида с нея на магазин, камо ли да съм такъв садо-мазо, че да ида да се претрепвам за "три килааа банани, мене ми се яде малее"... И кво се трепат тия пенсии? Колко банани и кисели млека ще си купят като е на кирия? Ми те нали се развалят, всеки ден за закуска, обед и вечеря банани с кисело мляко ли ще муат? Тва си е жива простотия!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен въпросът опира до себеуважение и запазване на собственото достойнство.

Независимо къде е боя за намалени стоки- в София, Париж, Лондон, или пък в Каспичан.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Важното е да сме на келипир....... И не са само пенсии, една беше помъкнала и детето си.... И го загубила в тълпата, ще го смачкат....

А нещата опират и до самоуважение, и до култура - потребителска, всякаква... И другите "възвишени" народи полудяват при намаления, ама не се избиват при откриването на супермаркети, че полицията чак да се намесва.... Най-правилно го определи една дама от Габрово вчера - "Ние сме 100 години след маймуните....." Е, аз ще пазарувам в Лидл, че ми е в махлата, както и съм си купувал много неща от тази верига - палатката, която всики знаете, столчетата с хладилник.... Но дори и за такива стоки с намаление - няма да ида...... да се тепам с хората....

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...