Премини към съдържание

Я, честито на рожденниците


DJ Tymbi

Препоръчано мнение

Днес май много хора имат повод за почерпка, но SLX и Бобана75 да почерпят подобаващо :D

Честито ви ,с пожелания за много щастие и благоденствие ............ :icon_clap: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да са живи и здрави,и много щастливи.........и всички покрай тях! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави да сте и много успехи! И здраве! И парички!

И усмивки! И ........ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден и от мен!!! Желая ви много здраве, много щастие, много късмет, най-вече много любов иии... по още някое Мици в гаража :icon_clap:

:hpbr:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес май много хора имат повод за почерпка, но SLX и Бобана75 да почерпят подобаващо :D

 

 

Сакън, недей!

Нека само Боб да почерпи.

Роската е достатъчно, да не ни идва на проверка....:D

Че то, и на Господ да гостуват проверяващи - все ще намерят някоя нередност. Я Св.Петър си взема още една заплата под масата, я половината ангели са без осигуровки!!!

.............................

А иначе - да сте здрави, живи и щастливи, колеги!

Росен да си вземе скоро еф-зет-ка, а Боряна да идва в Плевен само за по питие!:drinks:

Честит празник и наздраве...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да са им честити рождените дни на Росен и Боби ! Желая ви здраве и късмет, останалото ще си го купите :))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да са им честити рождените дни на Росен и Боби ! Желая ви здраве и късмет, останалото ще си го купите :))

 

Честит Рожден Ден, Роска,

да си жив, здрав и моля ти се по-нарядко си сменяй шефовете, та поне да им запомняме имената!

 

Бобка, още 100 години да си все така красива и жизнерадостна!

Как се чувстваш вече на 25?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и на двамата рожденници..:icon_thumbup: Да сте живи и здрави и по често да се появявате във форума (особено Борянка) а и на срещите на клуба (особено Росен) .....:P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря за прекрасните пожелания, да Ви се връщат двойно от мен :P :icon_n_hug:

 

:happybirth: ЧРД на Росен и от мен, много здраве и успехи във всички начинания. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо на дамата....

Бобаноооооо, жива и здрава да си, все така усмихната и жиизнерадостна! Много любов от все сърце ти желая, а пътя обратно ще го осигурявам как можем :-)

 

Адаш, баш ми е трудно на теб да ти пожелавам нещо.... Толкова млад, толкова умен, по телевизията те дават често (значи и булките ще да те харесват); мицки си има колкото си иска, дом, жена, принцеса.... Какво да му пожелаеш на такъв човек? А, сетих се, захващай принца! :-)

Жив и здрав да си, да хилядиш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Честито на Боби и Росен! Да сте живи и здрави! :happybirth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен с малко закъснение,живи , здрави и много :mitsu-smiley:-та в гаражите :)

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Боби, наборе:icon_thumbup:, честит рожден ден! Да си жива, здрава, духовита, упорита, паралийка и все тъй благо разсеяна...

Благодаря ви, скъпи приятели за милите пожелания. Да ви се връщат тъпкано...

Адаш, най-хубавото пожелание получих, захващам се:icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Боби, наборе:icon_thumbup:, честит рожден ден! Да си жива, здрава, духовита, упорита, паралийка и все тъй благо разсеяна...

Благодаря ви, скъпи приятели за милите пожелания. Да ви се връщат тъпкано...

Адаш, най-хубавото пожелание получих, захващам се:icon_clap:

Хм..... аз... като по-опитен... и минал по този път.... пък дорде сте млади... Не, че и после не става, ама....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...