Премини към съдържание

Айде и аз съм в кюпа на татковците


DJ Tymbi

Препоръчано мнение

Браво,бре да ти е живо и здраво и много да Ви радва!Но дай повече ТТ-данни пол,име,кога се роди и т.н.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/first.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif...............П.П И да натовариш аутОбуса и да минеш през НИМ!

Ами мислим да се казва Ясен,ама не е окончателно.........иначе е момченце,3.2 кила тежи и 52 см, ръст ............"излюпи" се днес сутринта в 4и нещо, мисля 4:27 часа.............

Иначе благодаря ви много..............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито детенце!!!!! Много радост и щастие да ви носи малката душица! Ей сегинка ще пийна едно за здравето на бебчо и на тати и мама!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде татко, честита рожба! Аз цяла тема отворих за вас, в раздел честитки, но ти си писал тук! Нищо, все пак събитието си е събитие! Да ви е жив и здрав малкият фен, голям да порастне и все хубави коли да кара :) Поздрави на Бо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Честитооооооооооооооооооо! Да сте живи и здрави всичките! :drinks:

Тая вечер ще съм пиян! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

............Тая вечер ще съм пиян! :drinks:

Я, това трябва да се документира ......... :icon_thumbup:

Иначе много благодаря за топлите думи.......аз се опитах да пийна, но пусто му - не ме хваща............... :wine: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти с тез соци.... как да те хване.... Ще ти се вкиснат червата някой ден, да знаеш!

Да бе, соци............отворихме 18 годишно Балантайс и изпих чашка и половина от него ............. :icon_thumbup: :icon_blush: Малеее, алкохолик съм бил ............"пази боже , сляпо да прогледне " ..........така ли беше ?? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другото от бутилката, без чашката и половина, ми го прати по ЕКОНТ!

Адреса ще ти го пратя на ЛС......:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти вземи му обясни хватката, специалната, а той сам ще се сети за другото...

 

Пламене, колко ти голяма чашата, бре? Да не е някой напръстник? Аз не за друго, ами се притеснявам да не вземе да остане много за Вальо, че той.... да не му стане нещо.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другото от бутилката, без чашката и половина, ми го прати по ЕКОНТ!

Адреса ще ти го пратя на ЛС......:D

С удоволствие , пращай го...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честитка и от мен Татенце да са ти живи и здрави момченцето и прекрасната ти съприга пожелавам ти по малко безсънни нощи иии много много красиви и прекрасни моменти с твоя манък :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави, много радост. :) Тряя скоро да се видим да се понапием, както си му е реда. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги, днес си го взех и сега съм до него и много ми е странно............мрънка си там нещо,проплаче леко и заспи..след 10-15 мин пак така ........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееее,пак съм изтървал. :icon_blush:

 

Честита Ви радост ,Пламка!!!Да е жив и здрав.......и да го слушкате много!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееее,пак съм изтървал. :icon_blush:

 

Честита Ви радост ,Пламка!!!Да е жив и здрав.......и да го слушкате много!!! :icon_thumbup:

Тази нощ беше първата му в домашни условия, мисля че нормално го прие това, нооооо............3 пъти ставахме през ноща ......иска си папането :icon_baby: след време май ще иска и :senile: и въобще ще стане тя една............... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Да е жив и здрав, всичко ще стане. Нашия вече като види ключовете за колата и почва да прави бууууууууу....... . :) Най-обича да сяда на мястото на водача и да дърпа всичко до което се докопа.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Да е жив и здрав, всичко ще стане. Нашия вече като види ключовете за колата и почва да прави бууууууууу....... . :) Най-обича да сяда на мястото на водача и да дърпа всичко до което се докопа.

Бреее, идва му от рано май..........

Я кажете тук по старите татковци, кога е възможно да се воси дете ? Слкед колко месеца може това дете да пътува примерно до морето,?? На 6 месеца ? На 1 годинка или ......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази нощ беше първата му в домашни условия, мисля че нормално го прие това, нооооо............3 пъти ставахме през ноща ......иска си папането :icon_baby: след време май ще иска и :senile: и въобще ще стане тя една............... :icon_thumbup:

Казах ти аз вчера, че са по-точни от часовник :) Дойде ли време за папане... :D

 

Я кажете тук по старите татковци, кога е възможно да се воси дете ? Слкед колко месеца може това дете да пътува примерно до морето,?? На 6 месеца ? На 1 годинка или ......... :icon_blush:

 

Всичко е много относително... Михаела беше на 3 месеца като я возихме за 1-ви път до Девин (195 км) и не се обади през целия път. В кош с гръб към движението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Петър беше на 40 дни, когато пътувахме до Търново. А на 5 месеца изкара 10 дни на палатка....

Цялата работа зависи от майката... И от тъщата, свекървата, изобщо - зависим си от жени оттук нататък... Ако сте на една вълна - няма проблеми и след 2 седмици да го опънеш на път... Като знам Бо - оттам няма да имаш грижи.... Изолирайте бабите и си живейте живота.... Ама това значи и да не разчитате на тях... трудничко е, ама си струва.... Бабите са най-големият враг на децата, особено на момченцата! Мое дете не е гледано от баба, няма и да бъде!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Петър беше на 40 дни, когато пътувахме до Търново. А на 5 месеца изкара 10 дни на палатка....

Цялата работа зависи от майката... И от тъщата, свекървата, изобщо - зависим си от жени оттук нататък... Ако сте на една вълна - няма проблеми и след 2 седмици да го опънеш на път... Като знам Бо - оттам няма да имаш грижи.... Изолирайте бабите и си живейте живота.... Ама това значи и да не разчитате на тях... трудничко е, ама си струва.... Бабите са най-големият враг на децата, особено на момченцата! Мое дете не е гледано от баба, няма и да бъде!

И моето също.. Боже, БГ ТАТА станахме:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с Роско :icon_angel:

 

За пътуването - самото пътуване не е проблем - бебето се успокоява при клатене и равномерен шум - нашия спираше да реве от прахосмукачката :)

Проблемът е да е добре укрепено да понесе катастрофа /рязко спиране/. Другото е, ако отиваш сред хора в друга среда, с други вируси - по-рано ще му е по-трудно да ги понесе и да си изгради имунитет - трябва постепенно да става не е хубаво много да му си сменя средата, но това това въпрос за преди 6 месеца :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...