Премини към съдържание

Въпрос за Галант


Препоръчано мнение

Значи чудя се дали Галанта може да катери малко така как да кажа ОФФРОУД пътчета защото имаме вила на едно село до Пловдив и е в балкана и там като вали водата няма откаде да минава и през пътя като така го разваля и е лошо...Та с Ауди а6 сме се качвали и няма проблем,но като видя галанта и нещо....не ми вдъхва доверие,че ще може да го качи е не че няма да го качи но просто ми изглежда нисък и сигурно ще задира много яко и после много ремонти...Та спрял съм се на Галант или А6.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи чудя се дали Галанта може да катери малко така как да кажа ОФФРОУД пътчета защото имаме вила на едно село до Пловдив и е в балкана и там като вали водата няма откаде да минава и през пътя като така го разваля и е лошо...Та с Ауди а6 сме се качвали и няма проблем,но като видя галанта и нещо....не ми вдъхва доверие,че ще може да го качи е не че няма да го качи но просто ми изглежда нисък и сигурно ще задира много яко и после много ремонти...Та спрял съм се на Галант или А6.

Така е.Галанта е доста ниска кола и не е точно за чукарите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че 15см, беше най-ниската точка, която се пада предната броня на Галанта. Така че прави си изводи сам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галанта е малко нисичък за тези пътища, но с добро каране ,мисля че няма да имаш проблеми..........почти всяка година ходя към Триград,Ягодина и т.н. и досега съм нямал особени проблеми ...........не говоря за пътя до там ,а за пътищата около него, което се равнява на коларски пътища...............то и за тези пътища си има Паджеро.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Та с Ауди а6 сме се качвали и няма проблем,но като видя галанта и нещо....не ми вдъхва доверие,че ще може да го качи е не че няма да го качи но просто ми изглежда нисък и сигурно ще задира много яко и после много ремонти...Та спрял съм се на Галант или А6.

Като му повдигнеш малко окачването, можеш да драпаш навсякъде.. :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва ни е проблема на Бьлгарите :icon_blush: искаме хем да е мощна,пьк да не гори много,да е комфортна и да 'лепи' в завой,пьк да не е и ниска,и........да я ползваме и за черни пьтища :icon_hmm: -еее такова животно нема :icon_doh:. Взимай Галанта и не се чуди,а на вилата не ходиш вс.ден- ама колата е :icon_thumbup:

Редактирано от mmaanekena
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моите наблюдения пък са, че галанта се справя доста добре с катеренето...е като за такава кола де...Аз съм любител на горите и планините и честичко ми се случва да го изпробвам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде пък сложихте галант в офроуд?! С тези дълги навеси ще си оставиш бронята някъде и ще я прегазиш. Не знам на твоя как е, но на спорт едишъна ми гредата опира при 14 см., а спойлерът се извисява на цели ~ 15 см. от пътя. Едно А6 куатро няма да има проблеми - хем е по-високо, хем ще издрапа след дъжда нагоре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде пък сложихте галант в офроуд?! С тези дълги навеси ще си оставиш бронята някъде и ще я прегазиш. Не знам на твоя как е, но на спорт едишъна ми гредата опира при 14 см., а спойлерът се извисява на цели ~ 15 см. от пътя. Едно А6 куатро няма да има проблеми - хем е по-високо, хем ще издрапа след дъжда нагоре.

А Паджерото е още по-високо и по-проходимо дори и от А6 :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа купуваш си паджеро , или един стар Галант като моя и минаваш навсякъде без грижи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, той питаше за лек автомобил, но има и други варианти - мотоциклет тип ендуро, ATV, със същото А6, с чужда кола. Хеликоптер също става :icon_blush: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще повторя, с голям опит и с Галант минаваш през коларски пътища при това не равни а "размити или измити " :D от пролетните дъждове ,където част от камъняците са отнесени......................

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не си ходил до "Бяло камъне", бре...

С тия "размити или измити " пътища...

Сещам се, че там трябваше да правим среща преди 2 години.... 10 км макадам, с 45 см коловози... Едвам ви разубедих...:icon_doh:

............................................

Тук е мястото да питам - Дани, абе къде е онази бира, дето ми се врече, че ще ми я дариш?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми един съсед има Галант и е бая висок,но е комби все пак А6 не ми харесва олкова колкото галанта,но ако не ида поне един път в седмицата на вилата не мога...Мога да го оставям малко по надолу кадето не е толкова разбит пътя но все пак да пренасям храна,вода багаж и такива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Сещам се, че там трябваше да правим среща преди 2 години.... 10 км макадам, с 45 см коловози... Едвам ви разубедих...:icon_doh:

 

Ами нямаше нужда да ни разубеждаваш,щото на следващия или там последващия уикенд отидохме с жената там и Галанта се представи блестящо............. :icon_thumbup:

Може би си се притеснил за Каризмите нещо........ако е така ,съм съгласен................ :lol: :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми един съсед има Галант и е бая висок,но е комби все пак А6 не ми харесва олкова колкото галанта,но ако не ида поне един път в седмицата на вилата не мога...Мога да го оставям малко по надолу кадето не е толкова разбит пътя но все пак да пренасям храна,вода багаж и такива.

Ми ти си лесен тогава......щом не е толкова далече вилата ти от 'неразбития' пьт просто.....от там до вилата-ти си го асфалтираш :D :D и Галанта ти е пред вратата :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами нямаше нужда да ни разубеждаваш,щото на следващия или там последващия уикенд отидохме с жената там и Галанта се представи блестящо............. :icon_thumbup:

Може би си се притеснил за Каризмите нещо........ако е така ,съм съгласен................ :lol: :P

Ми как да не се притеснява, като задницата на Каризмата му се влачеше по асфалта тогава ... :lol: :lol: :lol:

Ама я го питай сега дали няма да иде ... Вече и на "черно камъне" може да се качва ... B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с Галанта няма да имаш проблем с черните пътища, изпробвал съм го и знам! Но имам двам приятели с Ауди А6 2002 г. - те определено са по-нисички, единия прави 2-пъти картер.

Ти си знаеш и си преценяваш...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно SportEdition галантите са значително по-ниски от другите.

Ако до момента имам някакво оплакване от колата, то това е относно височината й. Гледам, че си коментирате ходене на планина или дори по черни пътища, а аз дори в града едвам се справям (гр. Пловдив) закача и опира на уникални места, където дори не съм предполагал, че може да има проблем.

За "легнали полицаи" и други неравности по пътя пък дума не може да става. Само дето не спирам и да слизам да я избутам :) Ако реша да мина без да спра, дори да е съвсем бавно, веднага опира отдолу.

 

... явно ще трябва да се свиква :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

... явно ще трябва да се свиква :)

Както казах вече, майката му е повдигане... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...