Премини към съдържание

Национален фен-клуб събор:Ксилифор-2010 г.


Препоръчано мнение

Е аз все пак не познавах никой, и ми беше малко неудобно да се наредя и аз на опашката :) Другия път ще се възползвам.

 

Колега и аз така.. затова и с теб не се познаваме ;) а сме на половин литър нафта разстояние :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 159
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Абе и аз не познавах никого и да ви кажа ми беше малко некомфортно от начало ама като се запознах с Роско и всичките притеснения изчезнаха ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоро,я пускай тема за срещата през Юли,че време не остана... :giggle:

 

........добре би звучало едно заглавие на тема като - "Eжемесечни срещи на клуба ..." :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарност и от мен за добрата организация от страна на Георги. За пореден път се убедих във верността на формулата "добра компания+добро място=добро настроение". Предлагам обаче доказателствата да продължават ... до безкрай.

 

И аз да покажа малко гледни точки от събитието: http://oradeva.snimka.bg/automobiles/ksilifor-2010-g.267450.19431600

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко бе екстра, само тази VR4-ка къде ми избяга не разбрах!? И бате Веско и той рано щипнал, та нямаше с кого Баба Сигма да си похортува след 200-те километра на километража и сега седи тъжна в гаража.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко бе екстра, само тази VR4-ка къде ми избяга не разбрах!? И бате Веско и той рано щипнал, та нямаше с кого Баба Сигма да си похортува след 200-те километра на километража и сега седи тъжна в гаража.

 

Ми много бързаше да си ходиш,иначе щяха да си хортуват баба и внуче почти през целия път до София! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми много бързаше да си ходиш,иначе щяха да си хортуват баба и внуче почти през целия път до София! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Толкова бързаше, че забрави да си плати хотела :):):), та сега ще трябва по банков път :):):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко бе екстра, само тази VR4-ка къде ми избяга не разбрах!? И бате Веско и той рано щипнал, та нямаше с кого Баба Сигма да си похортува след 200-те километра на километража и сега седи тъжна в гаража.

VR-4 си тръгна последна от Ксилифор, ти се изнесе рано-рано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

VR-4 си тръгна последна от Ксилифор, ти се изнесе рано-рано.

Аз пък, като ви видях предната вечер да си гукате с Ванката, помислих че си уреждате дръпка..

Ама като се замисля, тя твоята върви само до 180 ...:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък, като ви видях предната вечер да си гукате с Ванката, помислих че си уреждате дръпка..

Ама като се замисля, тя твоята върви само до 180 ...:D

Ееех, върви тя, върви, какво като вдига само 180...мили. Загубих си съня аз, след онова кръгче :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък, като ви видях предната вечер да си гукате с Ванката, помислих че си уреждате дръпка..

Ама като се замисля, тя твоята върви само до 180 ...:D

Наистина се уговаряхме, Ванката ми е звънял по телефона, но аз спинках. Като му се обадих, вече беше в Търново.

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още снимки и от мен на 'сьбитието' :icon_dance: http://media.snimka.bg/6601/019456773-big.jpg

Редактирано от mmaanekena
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, момци!

Плевен този път се изложи :icon_blush: , дано ми е последното отсъствие!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така събрах снимки от всички на возилата ни и направих клипче,не е нищо претенциозно просто исках да има сборен клип.

http://www.mediafire.com/?bykutmvkgri

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ограничителя е на 180 мили, пробвано е!

Слави, тук в България ли е пробвано?

Сподели подробности :rulez: , че тези 288 км/ч са си скорост !

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така събрах снимки от всички на возилата ни и направих клипче,не е нищо претенциозно просто исках да има сборен клип.

http://www.mediafire.com/?bykutmvkgri

:icon_clap: Митак клипчето не е лошо :icon_thumbup: ,кога ще се похвалиш с 'новите' халогени?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да се върна, ама .... Поне отидох на водопадите ... Исках да видя колко е стабилна VR4-ката в завои, дали се пързаля, занася ... Но на следващия сбор или удобен момент!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слави, тук в България ли е пробвано?

Сподели подробности :rulez: , че тези 288 км/ч са си скорост !

Поздрави!

 

 

Хм...интересен въпрос. :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слави, тук в България ли е пробвано?

Сподели подробности :rulez: , че тези 288 км/ч са си скорост !

Поздрави!

Пробвано е, че не изключва на 180км/час, значи ограничителя е на 180 мили, ако въобще има такъв. Ако колата беше правена за Япония и километража беше в км, със сигурност има ограничител, щото и километража е разграфен до 180. Не зная дали ще вдигне 288 км/час, но ако имаше къде, бих я пробвал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Митак клипчето не е лошо :icon_thumbup: ,кога ще се похвалиш с 'новите' халогени?

 

В събота сутринта започва операцията по сваляне на бронята и поставянето им...и после поставянето на праговете :icon_dance: .Като я направя ще кача някоя снимка да се похваля.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В събота сутринта започва операцията по сваляне на бронята и поставянето им...и после поставянето на праговете :icon_dance: .Като я направя ще кача някоя снимка да се похваля.

 

Добре ще направиш.. най много да ме зарибиш и мен :) Аз си мисля да сложа малко неонче.. някой знае ли от къде да взема и има ли нещо по специално покрай слагането му :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвано е, че не изключва на 180км/час,

Със сигурност не изключва и на 224 км/ч.:icon_blush:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...