Премини към съдържание

Сложихте ли летните гуми


Препоръчано мнение

За 5 мин. мисля че ще се справя. Имам на разположение хидравличен крик, който с 2 напомпвания вдига колата, там има и гайковерт. Но не виждам смисъл от бързане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз днес сложих чисто нови летни дънлоп куолифайър. Пълен комплект от 2 броя. Съвсем друга работа е по завоите, ама две мотоциклетни гуми струват колкото 4 автомобилни, мама му стара...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес сложих чисто нови летни дънлоп куолифайър. Пълен комплект от 2 броя. Съвсем друга работа е по завоите, ама две мотоциклетни гуми струват колкото 4 автомобилни, мама му стара...

 

Кефа цена НЯМА :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес сложих чисто нови летни дънлоп куолифайър. Пълен комплект от 2 броя. Съвсем друга работа е по завоите, ама две мотоциклетни гуми струват колкото 4 автомобилни, мама му стара...

Радвай се, че си станал рокер :P а не тракторист ...:D

Че ако знаеш техните гуми колко струват, ще си мислиш , че тези за мАторЯ са безплатни ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... Но не виждам смисъл от бързане.

Затова е се пошегувах с колегата, защото няма смисъл от бързане. Дали ще ги смениш за 20 минути или 2 часа все тая.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Затова е се пошегувах с колегата, защото няма смисъл от бързане. Дали ще ги смениш за 20 минути или 2 часа все тая.

При -5С и вЕтър не е все тая. :D Ама далаверата си е 50 кинта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галанта, като се подпре на определено място под предната врата, му се вдигат и двете колела едновременно, но малко се клатушка и е опасно (особено с опелов крик в моя случай :) )!

Ако искате да спестите време - става....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес сложих чисто нови летни дънлоп куолифайър. Пълен комплект от 2 броя. Съвсем друга работа е по завоите, ама две мотоциклетни гуми струват колкото 4 автомобилни, мама му стара...

Гумите на моя мотор са стари. Предната е 2005 г., а задната 2004 г. Много са зле и нищо не държат. Хайде задната няма проблем, върви в десен завой с ляв "волан" и не ми дреме, но предната ... :icon_crying: Намислил съм да го женя. Само гуми му трябват и "отнася чакъя".

За бубуто още не съм купил зимни гуми. Другия месец ... евентуално, ако имам пари. Без това не го карам и като нищо ще го оставя в гаража да си седи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гумите на моя мотор са стари. Предната е 2005 г., а задната 2004 г. Много са зле и нищо не държат. Хайде задната няма проблем, върви в десен завой с ляв "волан" и не ми дреме, но предната ... :icon_crying: Намислил съм да го женя. Само гуми му трябват и "отнася чакъя".

За бубуто още не съм купил зимни гуми. Другия месец ... евентуално, ако имам пари. Без това не го карам и като нищо ще го оставя в гаража да си седи.

Ямашката ще се продава... ?Жалко. А употребявани гуми за нея мога да намеря доста запазени и то на приемлива цена, само ми дай размера...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...