Премини към съдържание

Нови тениски на фен клуба


todor

Препоръчано мнение

Много добра визия! :icon_thumbup:

 

На картинка през монитора изглежда перфектно предполагам, че и на тениските ще е така! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 167
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • Admin

Много добра визия! :icon_thumbup:

 

На картинка през монитора изглежда перфектно предполагам, че и на тениските ще е така! :D

 

Незнам още как ще бъде на тениските. Трябва да го видиме и после ще коментираме. На мен лично би ми се искало да е качеството на снимката, но може да има и загуби.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето иа и колицата, има още доста за чистене по нея, но начина е този, а това с художниците е за да вземат повече пари!!!

 

Незнам защо, но не мога да прикача jpg.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Незнам защо, но не мога да прикача jpg.
:mitsu-smiley: Любознателен съм какво се е получило. Защо не я качиш някъде другаде и да дадеш линк към снимката? :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прав си сега ще видя къде бих могъл да я пусна и ще дам линк към нея! Има какво още доста да се понаправи по нея ама за сега толкоз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже нямам време да следя темата и оставям избора на вашия вкус а той е :good:

Изкам 2 броики XL. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Готови са проектите за тениските на клуба. Това са предложенията за задната част на тениската.

 

http://images05.snimka.bg/000524158-big.jpg

 

http://images05.snimka.bg/000524159-big.jpg

 

http://images05.snimka.bg/000524160-big.jpg

 

http://images05.snimka.bg/000524161-big.jpg

 

http://images05.snimka.bg/000524163-big.jpg

 

http://images05.snimka.bg/000524165-big.jpg

 

 

Моля, взимайте отношение и изказвайте мнения :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички са много добри !!! :good:

Мисля ,че най-много ми харесаха 4 и 6

 

Моля само да не се протакаме и със месеци да избираме вариант...

Времето се стопли и аз веднага надянах старите фанелки :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Браво! Всички са много хубави. Най много ми харесаха номер 5 и номер 2. Иначе ми се струва, че на номер 6 емблемата е големичка и отвлича погледите от надписите и колата. На номер 3 и 4 стои малко като прегазена. Номер 1 много ми хареса също, но пак ми се струват големички диамантите. Уважавам труда ви и това го казвам не като забележка, а като мое виждане. Тениските са прекрасни и с кеф и гордост ще нося, които и да изберете. Относно тениските и понеже още ми държи влага от сряда, в главата ми се върти идеята да подарим по една тениска на момчетата от Балканстар. Но това можем да го обсъдим в друга тема. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Гласувам с две ръце за 2 и 6,но принципно всички са ЯКИ/ще рече че и на която и да се спрем аз участвам с няколко броя и размера/ :good: :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички са много добри. :good: Много добра работа сте свършили. :icon_clap:

Big Boss би ли пуснал анкета за 6-те варианта за да изберем един от тях?

А за предната част има ли вече изготвени проекти?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иххааа, направо ченетата ми паднаха........ :icon_rock: много са яки всичките, чесно казано не мога да преценя коя е най добрата, защото всички са много готини............ :icon_thumbup: 1,2 или 5 като чели на мен отиват най добре, но на която и да се спрем, все ще си взема няколко ............ :good: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Да, обаче на мен нещо ми липсва от цялата композиция :icon_n_headache:

Незнам още какво точно. Тук трябва вече да се намеси Теди. Имахме страшно много работа напоследък и като намерим някоя свободна минутка събота и неделя и ще подредим нещата. Просто ми трябва малко технологично време. В момента се работи и по предната част на тениската.

После ще предложим готовите проекти и ще пуснем анкета. Моля, нека повече колеги да споделят какво мислят за проекта. Винаги съм приемал и бих искал да споделяте открито идеите си и забележки, разбира се :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2, 4 и 5, само тази емблема по средата на решетката на мицубишито не ми харесва да е червена, не стои хубаво това червено!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мислих, че ще са по-семпли гърбовете! :icon_n_headache:

 

От така предложените варианти най-ми дпадат 2 и 5! :icon_n_headache:

 

Нямат крещяща голяма червена емблема и мисля, че това ми харесва в тях! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Считам, че гърбовете могат окончателно да бъдат преценени, след като имаме представа и за предницата на тениската. Ако все пак трябва да дам мнението си, то би било за варианти 2 и 5. Поддържам виждането, че две силни изображения трудно се съчетават помежду си. В много от примерите, автомобилът и емблемата имат претенцията да са еднакво силни и това разкъсва композицията. Тъй като емблемата е с много сигнален цвят, то е логично това да бъде компенсирано, като се намали тя по размер. Ако се загледаме в пример 1 ще видим, че той изглежда по добре, когато се махне или емблемата, или автомобилът. Но ако все пак се реши да ги има и двете, то отделните компоненти обезателно трябва да се позиционират и мащабират отново. В момента композицията изглежда в някаква степен приемлива, защото в нея участва и номерът на самото предложение (разположеното в долния десен ъгъл тъмно каре с цифрата 1 в него). Ако го премахнете, ще видите, че изображението се дебалансира.

Според мен е разумно двете ядра (автомобилът и емблемата) да се разделят, като едното присъства на лицето на тениската, а другото на гърба. Така те ще са в единство, без да се конкурират взаимно. Другата възможност е да присъстват и на двета места, но от едната страна видимо да доминира емблемата, а от другата - изображението на автомобила. Отегчих ли ви? :) ОК - спирам! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...