Премини към съдържание

Нови тениски на фен клуба


todor

Препоръчано мнение

A това изглежда супер :) Кога ги поръчвате :)))

 

Нека се направят поне 2 цвята а не само 1. Наречете ме претенциозен ама не са ми присърце червеничките. Много по бих се навил на черни или бели. За лятото?!? .. е тва автоклуб ли е или клуб на пешеходеца .. кво ви бърка че е лято и са черни. 90% от тениските ми са черни и ми е перфектно лятото.

 

Последно какво ? :wacko2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 167
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Хехе .. не бе няма лошо .. ако до там опре избора много ясно че и от червеничките ще си взема, ама нека има избор това исках да кажа с по горното ми мнение. По скоро се афектирах от мнението за черните тениски. Иначе съм +2 броя :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека се направят поне 2 цвята а не само 1. Наречете ме претенциозен ама не са ми присърце червеничките. Много по бих се навил на черни или бели. За лятото?!? .. е тва автоклуб ли е или клуб на пешеходеца .. кво ви бърка че е лято и са черни. 90% от тениските ми са черни и ми е перфектно лятото.

Аз не бих облякъл черна тениска. Гласувам за червените :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз тази вечер ще пътувам за Хасково. Там има доста шивашки предприятия и ще поразпитам при какви условия ще се съгласят да изработят тениските. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-добре софийска фирма ,Хасково е далечко. Ама преди това трябва модел да изберем.Тодор пое темата ама няма предложения,другите колеги с фотошопа какво стана?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ето и моето мнение предлагам да пунтираме изцяло тениската защото сам влубен в нея от 2 години и да добавим надпис клуб митсубищи бг под емблемата на рали арт :):):) :rulez: :rulez: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, съжалявам че ви изоставих толкова време, но първо компютъра ми се бъгна,обраха офиса на Нет доставчика ми, а после ме нямаше в София .В момента нямам нито фото Шоп, нито корел'че ни дявол.Преинсталирам всичко в момента, и просто няма как да ви покажа каквото и да било.Имам в предвид една фирма и тези дни ще отида да говоря с тях за оферта за тениските.Ще гледам възможно най-бързо да възстановя всичко и да проуча нещата,защото така като гледам този сняг като се стопи скоро след това ще дойде време да обличаме екипчетата. :)

Така като гледам доста добри идеи има ! Чудесно!

(Лично за мен е без значение и цвят и лого, важното е да пише " :mitsu-smiley: КЛУБ :bg: " и да се знае - :rulez: forever )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, отново! Не съм зарязал темата, просто отново съм без компютър и в момента дори пиша това от "Матрицата".

Днес бях в няколко рекламни агенции и по случайност попаднах и на тази в която Мазда са правили своите тениски.Първото нещо което ги питах разбира се беше цената и ми казаха че тези на Мазда са излезли към 11лв. като на тяхните тениски има логото на марката на гърдите и на единия ръкав и доста голям надпис с адреса на сайта на клуба на гърба,като думата Мазда изпъква и е с по-големи букви и под всичко това е написано национален фен клуб.Печатано е с щампа от типа на тези които изглеждат леко издути ,а не като стикер. Тениските са на Тревненска фирма и не изглеждат лошо. Ще потърся оферти и при други, но първо трябва да изясним каква точно ще бъде визията.

Мисля че концепцията на Мазда не е лоша , но не искам с това да кажа че ще наподобяваме тях. Моето виждане е че трябва да изпъква адреса на сайта и това че сме ФЕН КЛУБ на марката, като не прекаляваме с логота на :mitsu-smiley: , защото не сме дилъри на марката или механици а фенове и това трябва да личи. Все пак ни събира марката , но напрактика контактите ни са предимно в интернет пространството и по точно в този форум, който ще расте и ще се развива, а също и него трябва да популяризираме.

Идеята ми е да има отпред лого :mitsu-smiley: и под него надпис :ФЕН КЛУБ БГ, на ръкава пак лого и под него нет адреса и на гърба нещо като при старите тениски но и с адреса на форума. Или като се отиде на главната страница и после на линкове да използваме това стилизирано очертание и съответно адреса да е под него, и надпис от рода на :mitsu-smiley: ФЕН клуб Бг forever.

За изработка ще е нужна поне седмица така че няма да е зле да го решим в най-кратко време. Аз в момента правя каквото мога, но за проекта няма как , а с него ще получим и точна цена където и да се отиде. :)Така че малко помощ за изработка на визията няма да е излишна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Визията е измислена вече отодавна.Тениските на клуба са направевни така, че да можеш примерно където и да отидеш да не се чустваш като нещо < елате ме вижте> аз съм от фен клуба Митсубиши , или от бокса на механиците на wrc , точно обратното можеш и през деня и вечерта свободно да си я облечеш без натоварване и обременяване.Точно като стикерите дискретно с вкус и мярка.Така разбирам аз нещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Една емблема на на гърдите (и малък дискретен надпис с адреса на клуба), една малка на ръкава. За гърба каквото решите. Може и нищо да не слагаме там или пък гърба от старите тениски да остане или адреса на клуба да сложим там. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Една емблема на на гърдите (и малък дискретен надпис с адреса на клуба), една малка на ръкава. За гърба каквото решите. Може и нищо да не слагаме там или пък гърба от старите тениски да остане или адреса на клуба да сложим там. :mitsu-smiley:

 

точно така :icon_n_claph:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определено дази цхервена фланелка не е лоша и става. Но Мойе би наи добре е фланелката да е тамен цвят. отпред в ляво да е логото на мицубиши /то да е на бяла основа така схте се полуцхи бял кант около червените диамантчета/. Под тази композиця- да стои сайта на клуба. С лицето свършихме нормално е логото да не е повече от 10см2. На ръкава - емблемката и до нея Мицубиши, а на гърба- векторен детайл от мицубиши + сайта и фен клуба.

 

Най добре е да ползваме два цвята- червено и бяло за подложка. Тази комбинация върху тъмна фланелка ще стои великолепно. Ако решим че трябва да има и светли фланелки правим обратното - червено с тамна подложка.

 

Определено това изсахнало дарво не е приятно, затова ви предлагам да се замислим върху някой силен детайл от колите на мицубиши /било то фар или фар и решетка или пък някое рядко старовремско мицубиши/ Вариянти много, само трябва да сондираме мненията и да изчистим една пообща концепция. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко звучи добре! :) :icon_thumbup: Само искам да питам дали окончателно отпаднаха йероглифите за ръкава, които на мен ми изглеждаха супер....иначе съм съгласен, че не трябва да е, както каза колегата: "виже ме". :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какви йероглифи, нашите митсу-та са японци, наистина, но ние самите сме от Митсубиши Фен Клуб - България ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Визията е измислена вече отодавна.Тениските на клуба са направевни така, че да можеш примерно където и да отидеш да не се чустваш като нещо < елате ме вижте> аз съм от фен клуба Митсубиши , или от бокса на механиците на wrc , точно обратното можеш и през деня и вечерта свободно да си я облечеш без натоварване и обременяване.Точно като стикерите дискретно с вкус и мярка.Така разбирам аз нещата.

 

Съгласен съм че не трябва да са ангажиращи, и моята идея е такава. Само малко да променим гърба и да добавим адреса на сайта, другото е ясно. Така мисля че ще стане най-добре. Няма да е лошо да използваме за гърба, нещо като предна решетка на галант или нещо подобно.Сами преценете коя е най-характерната част от визията на :mitsu-smiley: и с която свързвате марката и да я векторизираме и да се получи като при старите тениски. Колегата Иван VR 4x4 го обяснява перфектно.

Сега ще ходя до стадион Славия където има още една фирма, в която фен клуба на ЦСКА си правят тениските и ще проуча и там. Просто ако седна на място при тях да правя проекта ще струва допълнително и неговото изработване, и после ако не се хареса ще трябва наново.....ЗАтова няма да е лошо максимално да сме наясно с детайлите и после евентуално да решаваме относно размерите.

А относно това с иероглифите дали ще е логото :mitsu-smiley: или написано на английски е все едно. Но като че ли по този начин ще избегнем едно лого в повече или надпис и малко ще раздвижим нещата .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Някой ще покаже ли конкретен проект? Имайте в предвид, че всеки един такъв трябва да бъде съобразен със стила на клуба. Прави ли ви впечатление как си приличат сайта, клубните карти, форума, визитките, галерията, стикерите...

По същият път вървяхме, като правихме и първите тениски. За някой те могат да изглеждат обикновенни, за други стилни. Колкото хора пишат, толкова различни мнения ще чуем. Но идеята е съвсем друга!

Обединени от общата цел да имаме тениски, които могат да се носят свободно и почти по всяко време.

Затова е ясно, че не трябва да има прекалено много емблеми и големи надписи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То всащност аз с реклама се занимавам, така че векторизацията не е проблем, важно е да изчистим идеята. А после лесно ще ги направя няма да мога без пари но поне на някаква символика или както се казва на разходи! Технологиите са ми до болка познати, искам да видя някоя свежа идея!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте....вероятно ще прозвучи малко нахално, че едва появил се във вашия форум и започвам да давам акъл и съвети. Тук съм едва от вчера, но не се стърпях да изразя мнение по въпроса за тениските. Мисля, че трябва да се създаде модел, който да е достатъчно подходящ за носене в ежедневието....без този, който носи подобна дреха да се чувства като рекламен афиш, закачен на входа на цирка. Визирам преди всичко основният цвят - този на фона. По мое мнение най подходящи са черното (червеното на него изпъква по един вликолепен начин), или бялото. Тениски с подобен цвят могат успешно да се съчетават с всякакво друго облекло, което ще ни даде възможност наистина да ги носим възможно най често. Но е очевидно, че единно мнение по въпроса за цветовете много трудно може да се постигне. Считам, че най добре е да се поръча тениската в два, или три варианта. Ако зависеше от мен, те биха били върху черен и бял фон, но виждам, че има много кандидати и за червения. Така, че биха могли да са и трите, или ако това много усложнава нещата нека са черен и червен. Колкото до онова, което ще бъде върху тениската, то поддържам онези, които считат, че то трябва да е стилно и в никакъв случай крещящо и претрупано. Самото лого на Митсубиши може да ни служи за пример - това е една от най-изчистените композиции, която съм виждал по автомобилите. Мисля, че просто трябва да се поучим от нейния стил и изисканост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евала още един почитател на идеята за черните тениски :D Наистина червеното изпъква страхотно на черен фон и ще станат страшни. Бих се наел да направя проекти на черни с червено лого и надписи, но след като видях че има доста противници на този цвят реших че няма смисал. Ценя си времето и ако наистина се навиете да направим и черни ще ви направя модел още утре вечер. Слушам ви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами давай идея, цветовете на лого са без значение. Важното е да избистрим концепция. Това кой колко тениски ще поръчва още не е на дневен ред. Трябва да решим какво ще има на тях и в същото време да стигнем до една компромисна обща концепция. Стига сме говорили- давайте да вършим работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...