Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Вече съм Татко


Препоръчано мнение

В 9'15ч на 09.12.2009г. женами ме дари със СИН. :icon_dance:

Малкият се казва Георги, тежи 3.340кг и е висок 50см. :icon_angel:

Пожелавам на всеки, който не го е изпитал, да го изпита това щастие.

Айде на здраве, ПАК !!! :drinks:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ви е жив и здрав и само да ви радва!! ЧЕСТИТО!!! :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е жив и здрав. Тази година беше много доходна от към деца за форума. Дано и през другата все такива вести да ни радват. Честито и наздраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Жив и здрав да е малкия и много да ви радва! :drinks:

 

 

Да ти е жив и здрав. Тази година беше много доходна от към деца за форума. Дано и през другата все такива вести да ни радват. Честито и наздраве!

 

Емо,не се услушвай,че ти си на ред. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО :icon_thumbup: За лятото правя детска :mitsu-smiley: група /екстри: къща извън града, поляна, куче, басейн, млад :dqdo: /. Таксата е три бири на ден плюс мезе./Поема се общо от всички родители/. До тук имам записани ЧЕТЕРИ сладура. Резервирал съм място и за Дани. Давай твоя синковец, че засега само Росковият е мъж и ще го озори с женорята :welkome: И още веднъж - ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ДЕТЕНЦЕТО :icon_baby:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее , хайде честито Васе . Нищо не каза сега на Пампорово :) Да ви е жив и здрав малкия , много радост да ви носи и да се гордеете с него.

 

Тъкмо "Наглестин" след време ще му стане първата кола - и то каква ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее , хайде честито Васе . Нищо не каза сега на Пампорово :) Да ви е жив и здрав малкия , много радост да ви носи и да се гордеете с него.

 

Тъкмо "Наглестин" след време ще му стане първата кола - и то каква ;)

Ааааааааааааааааааааа. Иво, няма да стане да му е първа кола. На баща ми грешките, няма да ги повтарям. :giggle:

Неговата я направиииииииииииих, не е истина. :icon_n_oops: Само задния капак не бех удрял, и то в рамките на 4г. :icon_angel:

А и ако е като мене преди години, ще е лошо да е с такава кола. За първа кола над 50 коня не е добра идея. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! Да ти е живо и здраво момчето и много радост да носи вкъщи!

Имаме вече солидна група за форумна детска градина... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Васко!

 

Жив и здрав да ти е и да ви носи повече радост, отколкото ядове. Без тях не може...

 

Плодовита година за нашият клуб е това, да вземем да си направи една бебешка тема ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита първа рожба Васко , да расте здрав и щастлив ... и нека това бъде само началото .

 

 

Наздраве :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васе, честито и от мен!

И нали знаеш за манипулацията с ластика - дава страхотен ефект след 15 години...

Направи я и след време наследника ще ми благодари! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васе, честито и от мен!

И нали знаеш за манипулацията с ластика - дава страхотен ефект след 15 години...

Направи я и след време наследника ще ми благодари! :good:

 

Я ни светни за тази манипулация! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Посвещавам в тайнството само татковци!

Ти например, какви чаавета имаш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, да е жив и здрав и много да Ви радва, ако е първи наследник няма да се плащиш от безсъние :coffee: , то е само временно. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!Да сте живи и здрави всички....Ако е рекал Господ,след има няма 2-3 месеца и аз ще имам щастието да споделя подобна радост.

А,сега ТАТЕНЦЕ...... Наздраве :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Васе!! Да ви е жив и здрав малкия Георги! Пожелавам ви да расте като щастливо и усмихнато дете!! :) Наздраве!! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васко, да ти е жив и здрав наследника! :icon_thumbup:

Много да ви радва и да ви оставя да се наспивате... :D

:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley:Честито :mitsu-smiley:

Да е жив и здрав малкият Георги,да ви радва,слуша и да ви оствя да се наспивате :icon_thumbup:

:mitsu-smiley: Приятни мигове :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васе честито и от мен , много радост и щастие , здраве и късмет и нека Св.Георги го закриля и дарява с много много сила а на вас много хубави моменти да ви донесе малкото ви :sun:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Да ти е жив и здрав !!! Ще ви радва много, но и вие да го зарадвате с братче или сестриче !!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...