Премини към съдържание

За бъдещия ми Галант :)


aga

Препоръчано мнение

Честито и от мен, купил си си страхотна кола :good: ! Да и се радваш дълги години! :drinks:

 

 

П.С.:

Този Галант горе (черния) стои в Е-bay, някъде от ноември.Още като търсих моя. Не знам защо още не са го продали, но изглежда разкошен. Бих направил един бърз пазарлък поне за джантите :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ИЗВИНЯВАИТЕ ЗА ГРЕШКИТЕ НО ТОВА ГО ПИ6А 30 МИН. :icon_censored:

:help: НЕМОЖЕ ЛИ ДА СЕ ПИ6Е НА ЛАТИНЕЦА ?:help: :help:

Разбирамете напълно, съжалявам колега, но такива са правилата и за съжаление не можеш да пишеш на латинеца, дори и с големи букви е лошо да се пише, тъй като писането с големи букви значи че крещиш....... :D Постарай се малко повечко :drinks: :D :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

 

....ИЗВИНЯВАИТЕ ЗА ГРЕШКИТЕ НО ТОВА ГО ПИ6А 30 МИН. :icon_censored:

:help: НЕМОЖЕ ЛИ ДА СЕ ПИ6Е НА ЛАТИНЕЦА ?:help: :help:

 

Колега здравей. Разбрах, че пишеш от Лондон и знам, че доста българи четат форума ни. Ако искаш да пишеш на латиница тя лесно може да се превежда на кирилица с бутона непосредствено под полето за пост

 

Lat>BG

 

Само с едно натискане става превода веднага. Ако си с IE горе в десния ъгъл има kredor за смяна на phonetic освен това има още един сайт за превод http://lat2bg.kredor.com/

 

Успех :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички!

Галанта ми още чака при дилъра защото стана номер с Каризмата - забравих си включени фаровете и акумулатора спадна на нула... Тъкмо отивах да си уреждам застраховката и номерата, и най-после да подкарам суперкар Галант... И не мога да отключа :) Не било писано да стане в петък вечер. За утеха, дилъра ми даде почти без пари нови зимни гуми и черни джанти, да не цапам със соли алуминиевите 17ки :mitsu-smiley:

 

Иначе е същия като на снимките горе, но на живо е по-хубав. :D :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, честито, добре дошъл, със здраве да си я караш и много безаварийни километри :icon_clap:

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
Някой май ще празнува рожден ден тия дни, а? aga? ;)

 

 

Ееххх Дани, трогна ме!

Напомни ми стари времена!

 

Отивам да измия Галанта!

 

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееххх Дани, трогна ме!

Напомни ми стари времена!

 

Отивам да измия Галанта!

 

:icon_thumbup:

 

:) Това е една от любимите ми теми, която с удоволствие си препрочитам и изживявам и пак, и пак емоцията покрай търсенето и покупката на Галант! Искам някой ден и аз да изживея тези моменти! :wub:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Това е една от любимите ми теми, която с удоволствие си препрочитам и изживявам и пак, и пак емоцията покрай търсенето и покупката на Галант! Искам някой ден и аз да изживея тези моменти! :wub:

 

 

Много ярък спомен, неповторимо щастие! :mitsu-smiley: :icon_thumbup: Едно време така се радвах нашите като ми купиха колело Ласточка. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: О, Ага ! :icon_clap: Галанта ти е страшен !!! :icon_rock: Такъв ми трябва и на мен ! :icon_thumbup: :icon_dance: Желая ти милиони безаварийни километри по пътищата на Европа !!! :good: :drive: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Днес реших да си направя ден на Мицубиши.

 

Ето че пак се върнах на това място откъдето хванах манията "Галант"... Някъде в Алпите :icon_thumbup:

Поводът е тривиален, смяна на ангренаж. По балкански, реших да си направя тънка сметка и да спестя няколкостотин парични единици като пътувам общо 400км до място, намиращо се на обратната страна на картата. Но затова пък - много красиво!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... И понеже в селото е скука, а трябваше да чакам 4 часа, реших да си направя тестдрайв. Всъщност те ми предложиха един Колт 1.1 да се разкарам из селото...

 

 

 

 

 

 

Съветвам ви обаче да не си купувате тази кола, а е желателно и да не се качвате на 1.1 мотора. Причината е, че страшно бръмчи, това е Запорожка. Беше на 634км. Като вървене не беше лошо, но... до 4000 оборота е мъртва, след това рязко се подобрява обаче шумът е ужасен и прилича на шум от дрелка. Качество на материали - от рециклирани бутилки за Веро. Лоста на скоростите се превключва с труд. Обаче това което ми хареса, е че се кара много приятно и лесно! Видимост, маневреност - отлични. Например Колта е по-добър от един Голф 5 като кола.

 

След това се преместих в шоурума, където имаше Аутлендър, Грандис, Лансер 10... и 3000GT !

 

Лансера ми хареса доста... Но категорично не е на нивото на Галанта. Врътнах му ключа на място... 1.8... бръм бръм - малко особен...

 

 

 

Следва... 3000GT ... седнах, но реших че нямам квалификация на пилот и се отказах. Питах за цена - не се продава, това била колата на шефа и макар да не я карал, не искал да я продава. :icon_dance: Само на 53 000км !

 

 

 

 

И накрая установих - от моето гардже по-хубаво няма.

 

 

 

 

 

:icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, каква красота :icon_blush: Наистина имаш страхотен Галант aga. Със здраве да си го караш :icon_clap:.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Браво, чудесна разходка! Довела до една много вярна истина... пo-хубаво от Галант - няма! :) :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, каква красота :icon_blush: Наистина имаш страхотен Галант aga. Със здраве да си го караш :icon_clap:.

 

 

Колега, Галант като Галант... като твоя :)

Само че черен :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Галант като Галант... като твоя :)

Само че черен :D

И със зверската броня ;) Аз сега на друго съм се нагледал - но за него ще има доста хляб да изям :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лансера ми хареса доста... Но категорично не е на нивото на Галанта. Врътнах му ключа на място... 1.8... бръм бръм - малко особен...

http://mitsubishibg.com/forum/uploads/monthly_02_2008/post-509-1204233920_thumb.jpg

:offtopic: Колега, това белезникавото зад предната решетка на Лансера, някаква изолация за зимата ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Колега, това белезникавото зад предната решетка на Лансера, някаква изолация за зимата ли е?

 

Не помня точно но мисля че е самият радиатор, поцинкован и блести, а фотоапарата (понеже е с ниско качество и се насища) го дава като бял.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И със зверската броня ;) Аз сега на друго съм се нагледал - но за него ще има доста хляб да изям :icon_angel:

 

Поръчваш си една такава броня от Ратола и става като моя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

aga, страхотен разказ в картинки! Браво! :clapping2: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поръчваш си една такава броня от Ратола и става като моя.

Колега, мислил съм по този въпрос, но не е толкова лесно да се докара външния вид, като на Avance. Освен бронята, трябва да се поръчат и халогенните фарове за мъгла, а също така трябва да се поръча и решетката между фаровете. Тази броня е предвидена , така че решетката да "ляга" отгоре й. И когато всичко е готово, ще видиш, че тази броня не стои много добре с обикновенните странични прагове на колата. :icon_hmm:

Има и други особености. Затова, ако е Avance-така да бъде, но ако не е.... здраве да е :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мислил съм по този въпрос, но не е толкова лесно да се докара външния вид, като на Avance. Освен бронята, трябва да се поръчат и халогенните фарове за мъгла, а също така трябва да се поръча и решетката между фаровете. Тази броня е предвидена , така че решетката да "ляга" отгоре й. И когато всичко е готово, ще видиш, че тази броня не стои много добре с обикновенните странични прагове на колата. :icon_hmm:

Има и други особености. Затова, ако е Avance-така да бъде, но ако не е.... здраве да е :mitsu-smiley:

 

 

Прав си... Аз мисля че всички Галанти са хубави. Просто са различни. На мен например тази броня малко ми е омръзнала.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прав си... Аз мисля че всички Галанти са хубави. Просто са различни. На мен например тази броня малко ми е омръзнала.

 

 

Я си ги разменете с Viper-а за 2 месеца! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека на мен да ми писне :icon_blush: Иначе, питах Мирослав за пълен ценоразпис на броните на AVANCE, излиза всичко горе долу малко над 4 000 лв. - това включва предна и задма броня, прагове, решетките, спойлер, халогени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...