Премини към съдържание

Дойде и моят ред...


Препоръчано мнение

Дойде и моят ред да споделя щастието си с вас... В събота рано сутринта се роди моята малка принцеса! Няма такава радост и усещане. Тези, които са го изпитали знаят за какво става дума. На тези, които все още не са, мога да им пожелая да го изпитат! Чувставам се на седмото небе от щастие. Появи се малко по-рано от предвиденото, но и било тясно и много неудобно в корема на мама :D Не я свъртало само на едно място (на кого ли се е метнала :icon_blush:) и решила да излезе по-раничко. Просто... съм без думи от радост!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави да са ти и двете принцеси :icon_thumbup: Сега вече събирай сили, че ще трябва на ръце :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честитооо! Това са най-хубавите новини... Да ви е жива и здрава щерката и да расте щастлива и обичана!

 

Моят дангалак "цъфна" :D месец по-рано от термина, пък се оказа над 4кг, явно и на него му е било тясно...хехе

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Данчо...

Жива и здрава да ви е и много да ви радва... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, да ти е жива и здрава. Тази година много нови диамантчета се появиха в клуба - браво!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, :) Да са ти живи и здрави и много да те радват.

.....

Брех тая година много бебета в клуба :senile: :icon_baby: и една детска градина да си направим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, да ти е живо и здраво детенцето, дай боже всеки му подобно щастие !!!

На следващите срещи ще чакам да те видя с новият член на клуба, поздрави на цялото семейство !!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много , много радост да ти носи!!!! Дай ТТ данни , име и пр. :icon_thumbup: :icon_baby:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, честито и от мен. Тази радост съм я изпитал три пъти и прекрасно зная за какво говориш и как се чувстваш. Да е жива и здрава малката и да ви носи само радост!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! :icon_baby:

 

Много,много да Ви радва и да не забравяме майката,да се възстановява бързо!

 

Моите принцеси са вече на 20 дена(вече са големи). :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, честито! :) Сигурен съм, че радостта ти е неописуема!

Жива и здрава да е малката принцеса и очакваме снимки и име! :)

Бързо възстановяване на мамата и скорошно прибиране в къщи! :icon_thumbup:

Колеги, мисля че е време да се змаислим за една мицу-детска градинка. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мисля че е време да се змаислим за една мицу-детска градинка. :icon_blush:

 

Ти го каза! :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, честито и от нас!

Бъдете живи и здрави, нека малката принцеса ви дари с много радост! Няма по-хубав момент от този, наслаждавайте му се дълго, обгърнете я с много грижи, много внимание и много любов!

 

П.П. За детска градина не съм мислил, но смятам да поръчвам лепенки за бебе за задното стъкло, дори ми направиха дизайна. Та като са готови - ще подаря на желаещите колеги. На лепенката в триъгълника пише

 

 

Малък

 

:mitsu-smiley:

 

фен в колата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Данчо , живи и здрави цялото семейство - много радост да ви носи :)

Редактирано от Spiritmaster
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, да ти е жива и здрава принцесата!

Да порасне голяма и хубава мома, за радост и щастие на мама и тате... :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...