Премини към съдържание

х-л "Пампорово" 30.октомври - 01.ноември 2009г.


Препоръчано мнение

Колеги !

Искам да Ви направя следното предложение.

Нека се съберем от 30.10 до 01.11.2009г в добре познатият вече на някои хотел, а именно в едноименният на самия курорт хотел Пампорово.

 

Избрах тези дати, поради заетостта ми, която не ми позволява да се занимавам с организирането на подобни мероприятия по друго време на годината, а и защото при направена от мен проверка, установих че и са лишени от така уважаваните български православно-християнски празници.

 

Предлагам на вниманието ви следната програма, за провеждане на поредния развлекателен уйкенд, под знака на :mitsu-smiley: .

 

Предлагам срещата да се проведе по следният начин:

 

ПЕТЪК - 30.10.2009г.

от 14ч до кой когато дойде, пристигане и настаняване в х-л "Пампорово", а вечерята ще импровизираме на свободна консумация в Ирландския Пъб с камината и големите рога, както при първото събиране.

 

СЪБОТА - 31.10.2009г.

от 08'00ч до 10'00ч - закуска в ресторант "Орфей"(над рецепция)

от 10'00ч до 12'00ч - на кафе в лоби бар "Панорама"(в дясно от рецепция)

от 12'00ч до 19'00ч - свободно време (може да се мързелува, или да се организира разходка до някое от близките села, с обяд в месния ХоРеМаг)

от 19'00ч до 20'00ч - вечерен тоалет и пдготовка за вечеря

от 20'00ч до 22'00ч - вечеря в ресторант "Орфей"(над рецепция)

от 22'00ч до __'__ч - боулинг в "Боулинг Бар" (може и направо там да смесим боулинг, напитки и танци)

 

НЕДЕЛЯ - 01.11.2009г.

от 08'00ч до 10'30ч - закуска в ресторант "Орфей"(над рецепция)

от 10'30ч до __'__ч - кой каквото му е приятно, като единственото условие е в 13'00ч да са освободени заеманите от нас стаи.

 

По така предложената програма, предлагам и самата оферта като цена за ЕДИН човек, настанен съответно с други хора в апартамент (3-4лица), в двойна стая и настанен в самостоятелна стая.

В цената на "пакета" за 1 човек, са включени: 2 нощувки, 2 закуски и 1 вечеря, като басейна и фитнеса се ползват безплатно.

 

Цената на така сформирания "пакет" за 1 човек, ще бъде следната:

 

настаняване в апартамент (минимум 2ма възрастни с 2 деца, максимум 4ма възрастни),

за възрастни (над 12г) - 80лв

за деца ( от 2 до 12г) - 40лв

за деца (от 0 до 2г) - 00лв

 

настаняване в двойна стая (минимум 1 възрастен и 1 дете от 2 до 12г, максимум 2ма възрастни и 1 дете),

за възрастни (над 12г) - 90лв

за деца ( от 2 до 12г) - 45лв

за деца (от 0 до 2г) - 00лв

 

настаняване в еденична стая (максимум 1 възрастен, 1 дете от 0 до 2г и 1 дете от 2 до 12г),

за възрастни (над 12г) - 100лв

за деца ( от 2 до 12г) - 50лв

за деца (от 0 до 2г) - 00лв

 

Мисля, че така предложеното е добро, но ако някой има други предложения за промяна, нека ги сподели.

Идеята ми е, да може да се обсъдят от всички хора които искат да дойдат, евентуални предложения за промени по моето, като програма и цени, в така оформящата се тема - дискусия.

 

Записвания, ще могат да се правят не само от членове и потребители на форума, а и от желаещи техни приятели извън него, които искат да се възползват от офертата.

Редактирано от DANI MG
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 160
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Браво Васе !!!

Предложението ти е страхотно ( дори е малко по-евтино от миналата година) БРАВО от мен и на първо четене аз с моята половинка сме там!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее браво Васе , откога я чакам тая Тема.Разбира се за сега и аз и моята половинка сме там. Чакаме като му доиде времето за записванията.Вече ми изплуват спомените и се надявам тая година още по готино да е и дано времето е с нас :D

Редактирано от joreto
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво Васе !!!

Предложението ти е страхотно ( дори е малко по-евтино от миналата година) БРАВО от мен и на първо четене аз с моята половинка сме там!

Иво, по-евтино е защато съкратих обяда в събота. :icon_blush:

Малко на диета да го минем, че то миналия път стана през 2-3 часа ядене. :lol:

Много по Родопски го изкарахме.

От маса на маса, традиционно родопско лежане и леки подремвания.

Ядене, пиене и спане.

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ми да Васе то си беше цяло угояване тогава , върнах се с цели 2 кг отгоре :D

Апропо тази идея за местния Хоремаг ми допада доста по някой Пататник да ударим а може и по някой родопски качамак с студен айрян B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много по Родопски го изкарахме.

От маса на маса, традиционно родопско лежане и леки подремвания.

Ядене, пиене и спане.

Колега,

Автентичните традиции и дух на Родопите може да се почувстват все още в някое от малко останалите несъсипани селца и градчета, а не в турбо кичозния курортен комплекс "Пампорово". Твърдя го като родопски зет. По-същия начин не мога да почувствам и морска атмосфера в мега чалгарските ни к.к. "Слънчев бряг" и "Златни пясъци", а чак някъде в края на южното, съответно северното ни черноморие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Автентичните традиции и дух на Родопите може да се почувстват все още в някое от малко останалите несъсипани селца и градчета, а не в турбо кичозния курортен комплекс "Пампорово". Твърдя го като родопски зет. По-същия начин не мога да почувствам и морска атмосфера в мега чалгарските ни к.к. "Слънчев бряг" и "Златни пясъци", а чак някъде в края на южното, съответно северното ни черноморие.

 

Ми Колега аз пък не разбирам кое му е кичозното на Пампорово пък и чак турбо малко пресилено. Не може и дума да става за сравнение с Слънчев бряг , поне аз така мисля.

А плюс това човек винаги при добро желание може да посети многото китни селца в региона.Ти колега не си идвал миналата година така , че как може да даваш мнение как е било ? При всички мой уважения но ....

Редактирано от joreto
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като знам предния път как си изкарахме, хич не ми се иска да пропускам и този път, но всичко зависи от това какво ще е финансовото ми разположение, че работата ни свършва и трябва да затягам каишите. Но имам ли възможността няма да я пропусна! Уникално си изкарахме, че и сняг видяхме :)

 

П.С. Що се касае до "турбо-кича", на мен като сиромах човек, ми дойде много хубаво предния път да прекарам 3 дена в такава обстановка, и да се полагат такива грижи за нас. И аз душица нося бре? :)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Не може да се родиш помиар а да умреш като кралски пудел"

Васе ние с тебе сме от една порода, пиши и мен и женами и ремаркето........

Аз не знам от предния път да има оплаквания, че било прекалено хубаво. :icon_hmm:

А и от междинната контрола през Април се доказа същото. :icon_dance:

 

Емо, дано смогнеш с финансиите и да дойдеш. :good:

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Не може да се родиш помиар а да умреш като кралски пудел"

Васе ние с тебе сме от една порода, пиши и мен и женами и ремаркето........

 

 

Този път пурите ще са от тебе Адаш :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето на този http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=7510 и този линк http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=8633, може да се види какво е било, преди, по време и след първата среща.

Факт, че посрещнах, настаних и изпратих близо 90 човека, без никой да ревне е показателен, че не е чак толкова зле това място.

А това ми беше първото мероприятие, което съм организирал през живота си.

Радвам се, че беше точно това и точно за тези хора, защото бе оценено.

 

Нека тези, на които не им хареса формата на провеждане, да се въздържат от коментари тук в темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отново ще се повторя, но държа да се знае.

Офертата е изключително изгодна и не за изпускане.

А що се отнася до финансовата гледна точка, на поляната не ми излезе много по ефтино.......

Васе, нали мога да поканя и приятели? (ако участниците в тази среща нямат нищо напротив)

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм бил на нито една от срещите,но на тази със сигурност ще направя всичко възможно да дойда с приятелката ми!Офертата е страхотна и трябва да благодарим на Васко за ангажимента ,който поема!! :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Сивков, не ли време за едно предварително списъче с желаещите...........

За мен един апартамент за двама възрастни + дете на 6 години

Редактирано от bate_pleven
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм бил на нито една от срещите,но на тази със сигурност ще направя всичко възможно да дойда с приятелката ми!Офертата е страхотна и трябва да благодарим на Васко за ангажимента ,който поема!! :icon_angel:

Аз до сега не съм пропуснал нито една среща в Пампорово макар,че като чуя името му ми се повдига/свързано е с работата ми/,но в крайна сметка не отивам там заради хотела или курорта,отивам да се видя с колегите от клуба :mitsu-smiley: да пийнем,хапнем и се повеселим.С една дума и аз съм там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам от сега да си запазя старото място във Ирланския пъб и държа ,ако ще му е приятно и приятелят ми Васил Сивков пак да ми окаже честа да стои до мене :icon_thumbup:

post-2013-1252693167_thumb.jpg

post-2013-1252693197_thumb.jpg

post-2013-1252693220_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така, както видяхте ,имаше доста голяма намеса в тази тема и постовете ви от мен така че моля не се засягайте за това, модераторите и админите имат право при определени ситуации да се намесват в вашите постове а тук определено имаше какво да се прави.............

Нека темата бъде само за срещата и коментирайте само за нея ............

Извинявайте за смутеноста която придизвиках.............. :icon_blush:

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така, както видяхте ,имаше доста голяма намеса в тази тема и постовете ви от мен така че моля не се засягайте за това, модераторите и админите имат право при определени ситуации да се намесват в вашите постове а тук определено имаше какво да се прави.............

Нека темата бъде само за срещата и коментирайте само за нея ............

Извинявайте за смутеноста която придизвиках.............. :icon_blush:

Пламене, беше време. СУПЕР СИ, благодаря.

Бате, може да поканиш и Тъщата, да дърпа ремаркето :icon_thumbup:

Цонко, намене също ми се повдига от Елените, като най-голям, а и от останалите ни хотели, но горе ми е най хубаво. А и опцията за прищевките е голяма там :icon_dance: :icon_blush:

Ечик, мислех да палим камината, ама щом искаш да си си под рогата, така да е :good:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и едно предварително списъче.

 

1.Aз

2.Ивайло Нинов

3.Joreto

4.Emil Dimitrov

5.bate pleven

6.echik

7.stanimirko

8.Conko

 

За сега ще го водя така, а след 10.11.2009г ще го направя както си трябва с имената, помещенията и плащанията.

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Василе очаквам персонална покана!

за сега съм 50 на 50 ... нали знаеш не се знае знае ли се :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Василе очаквам персонална покана!

за сега съм 50 на 50 ... нали знаеш не се знае знае ли се :)

:spamer:

Каня те да дойдеш приятелю Радко, с мозъче гладко. :kolet:

 

Готово. :haha:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:spamer:

Каня те да дойдеш приятелю Радко, с мозъче гладко. :kolet:

 

Готово. :haha:

 

Е тва е приказка.Сега не мога да ти откажа нали. :icon_thumbup:

Пиши ме в списъка ама с чуденка. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пламене, беше време. СУПЕР СИ, благодаря.

Еми ........така де, нека се пише само по темата, а не кой какво мисли за Пампорово и хотела...........

Аз с жената все още мислим ,че почваме "великия" ремонт у нас и става страшно......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми ........така де, нека се пише само по темата, а не кой какво мисли за Пампорово и хотела...........

Аз с жената все още мислим ,че почваме "великия" ремонт у нас и става страшно......... :icon_blush:

Ами и Аз това имах в предвид. На който не му харесва и не иска да идва да не пише. :icon_rock:

OOОooоo, РЕМОНТ - УЖАС. :icon_crying:

Аз вече му виждам края на моя 4-годишен ремонт. :icon_dance:

Сега се прибирам в понеделник и монтирам последната лампа. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...