Премини към съдържание

Познайте кой си купи Каризма :)


DANI MG

Препоръчано мнение

Може би, най-малко очаквахте от мен... верният Галантаджия да се кача на Каризма...

хи-хи-хи... :) Факт! :)

Вече имаме в семейството Каризма.

След дълго питане, разпитване, оглеждане и издирване на Галант, Спейс Рънър, Хонда и какво ли не и след притегляне на финансовия коефициент се спряхме на Каризма! :)

Нели си я хареса и я взехме. С любезното съдействие на Милен от Пловдив, колата бе стегната и обслужена така, че да може да се кара без притеснения! :)

Снощи я прибрах от Пловдив и днес, вече, на рождения ден на Нели сме автомобилизирани и това е един хубав подарък - мисля! :)

Малко повече за колата... :)

Ми сива... :)

Добре познатия 1,8 ГДИ мотор с 125к.с., годината на производство 1997, климатроник, 4 еърбега, 133000 километра, ще я видите на събора, за това няма да поствам снимки.

Общо взето един нормален автомобил, добре обслужен, който да върши работа и икономичен. Това бе първата ни цел!

Това разбира се не значи, че съм се отказал от Галанта... (Светльо, не ми сменяй ника на DANI MC) :giggle:

Продължаваме да си поставяме цели и да ги постигаме! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_bye:

Ами какво да кажа.Аз мислех от Каризма да минавам на Галант,ама май ще си кротувам.

Всъщност ти си си пак при нас,само че пишеш вече в 2 теми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехееее... Дани, Честито!!!! :icon_clap: Каризмата наистина много дърпа оченцето! Да си я карате със здраве... безброй безаварийни километри ви желая!

Честит Рожден Ден и на Нели ;) Нели, бъдете все така щастливи! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, да Ви честита придобивката и да си я карате със здраве! :plane: Хиляди безаварийни километри!Ще я видим на рождения ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен , Дани !

Да си я карате със удоволствие Каризма-та и да и навъртите поне половин милион километра :)

Чакаме с нетърпение да я видим на срещата в Стара Загора!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита колица, мога да ти пожелая да ти се счупи след 500 000км, до тогава ядове да нямаш :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eх, как се надявах да те приветствам с "Добре дошъл" в отбора на космическитееее!

 

Първо - Честит Рожден Ден на Нели! Бъди все така лъчезарна и усмихната!

 

Честита придобивка, мгоооого безаварийни километри и по-редки посещения при Милен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снощи я прибрах от Пловдив и днес, вече, на рождения ден на Нели сме автомобилизирани и това е един хубав подарък - мисля! :)
Честито и за двата повода... :icon_thumbup:

Със здраве да се возите в нея, и дано скоро да ви отеснее от много челяд, та да минете в класа на Роско... :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Дани много безаварийни километри. Честит рожден ден и на половинката, да сте живи и здрави.

 

Предполагам, че си я взел за жена си, моята жена е много доволна от Каризмата.

 

За кой събор говориш? за да може и ние да се похвалим на живо

Редактирано от krasch
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани,честито за придобивката!Желая ти дълго и безаварийно шофиране!

 

Нели,честито за рождения ден!Желая ти дълъг и безавариен семеен круиз с Дани!

 

И дано,все така се сбъдват всичките ви мечти! :)

 

 

 

 

 

krasch,ето го и събора.

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=13361

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и на двама ви Дани. Наистина за жените каризмата е доста сполучлив модел. Със здраве да си я карате.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, честито и от мен за колицата, честито и на Нели! Да сте живи и здрави и двамата и много, много щастливи :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления на Нели за рождения й ден и за направения от нея рационален избор. А и емоциите за една жена, изхождайки от моята и мнения във форума, при покупката и шофирането на Каризма не са по-малки от тези на колегите, притежаващи Галант. Освен това още от днес Нели има основание, без угризения към семейния бюджет, да си заделя по 50-100 лева месечно - разликата между парите за гориво и поддръжка на Галант и Каризма, без да смята икономисаните финанси при покупката, и след една година да си направи извънреден подарък за рождения си ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Първо - Поздравления на Нели за Рождения и ден! Много здраве и любов!

Второ ви желая най-голямото щастие да изпитате с тази кола! :rulez:

И трето - Изобщо няма да ви се размине черпенето на Рождения ден на клуба! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Първо - поздрави и поклон на Нели!

Даже два поклона. За рожденият ден и за правилният избор!

Дани, препоръчвам и на двама ви да прочетете внимателно ТАЗИ тема.

И накрая, отново поздравления и да не прекалявате със сокчетата на празника - вече имате автомобил и трябва да сте отговорни......

 

 

 

 

ПП. Това, последното изречение не е майтап - прави ми впечатление, че откакто се ожени, Дани почна да посяга към чашката. Имам го и документирано!!! :icon_tongue: :icon_clown: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и за рожденния ден и за колицата. Пожелавам хиляди безавариини километри. Тази вечер ще трябва да поливате двойно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Маллиии........Дани съвсем изтрещя :D От Галант на Каризма............ :icon_doh: Шегувам се разбира се.............Честито и много безаварийни км от мен..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Дани. Да си я джиткате с кеф. Ще я огледаме на сбирката ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря за пожеланията и от името на Нели за честитките. :)

Пламене, мислиш ли че галантаджия като мен ще чака година, за да мине на Галант? :) :) :)

НАдявам се да е по-скоро, само да намеря Екземпляра! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря за пожеланията и от името на Нели за честитките. :)

Пламене, мислиш ли че галантаджия като мен ще чака година, за да мине на Галант? :) :) :)

НАдявам се да е по-скоро, само да намеря Екземпляра! ;)

Бе мисля че ще постискаш малко ,тъй като горе долу по това време се замислям да скокна в Грандис..........ама ще видим, че Галанта ми върши перфектна работа, като казвам перфектна значи е така, голям, стилен,красив - все още се обръщат назад да го гледат , стабилен, безотказен, икономичен колкото и странно да ти звучи , харчи по малко от твоята Каризма в левова равностойност..................какво повече от една кола.......... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

все още се обръщат назад да го гледат ,
Тези дето те изпреварват ли бре ? ... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Далече съм от мисълта, че Каризмата е по-добрия автомобил от Галанта, ако кажа това, то значи че някой ми е хакнал акаунта и пише глупости... :)

Относно разхода, не съм я засичал още, а и не твърдя, че харчи малко, просто не знам още та тя е на 2 дена...ама като се върнем от Стара Загора ще напълня пак резервоара и ще разбера, какъв и е разхода. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...