Премини към съдържание

Познайте кой си купи Каризма :)


DANI MG

Препоръчано мнение

Тези дето те изпреварват ли бре ? ... :lol:

И така може да се каже, само дето като зяпнат ,се уливат и аз им соча да си гледат пътя ,не мен.............Дани ми е свидетел поне 10 пъти ...... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ИСКАШ повече от това, което имаш си е човещинка...

 

Да ИМАШ повече от това, което искаш - това е моето пожелание!!!

 

Поздрави!!!

 

Иван

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И така може да се каже, само дето като зяпнат ,се уливат и аз им соча да си гледат пътя ,не мен.............Дани ми е свидетел поне 10 пъти ...... :icon_thumbup:

Чак сега ми става ясно защо ше си продаваш Галанта....... Като семеен мъж, събиращ погледи..... Не става, получават се напрежения нежелани...... Оттървай се от него по-скоро, че ще те изгонят иначе от къщи ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега ми става ясно защо ше си продаваш Галанта....... Като семеен мъж, събиращ погледи..... Не става, получават се напрежения нежелани...... Оттървай се от него по-скоро, че ще те изгонят иначе от къщи ;-)

Хехеее..............бе за сега Галанта няма да го продавам, но ако ми изпадне добра оферта за Грандис ............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Далече съм от мисълта, че Каризмата е по-добрия автомобил от Галанта, ако кажа това, то значи че някой ми е хакнал акаунта и пише глупости... :)

....

Дани честито за избора Ви. То в такъв случай се потвърждава едно отдавна обсъждано обстоятелство, че в Каризма се влюбват по вече жените. Нооо след няколко месеца да знаеш, ще трябва да си кажеш съвсем без пристрастно - впечатленията и ...евентуално сравнения.

Сега и ще те виждаме по вече в нашия раздел :icon_angel: - това си е разкол в Галантния подфорум.

А и честито и на Нели за Рождения ден, всъщност повода е двоен и как ще се отчитате на ....полянките в Зарата - ле ле. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бреййй! Умен човек! :):):) Субективно мнение :)

Голяма кола, надеждна, със свалени седалки побира миялна и перална машина едновременно и остава място (личен опит).

Ако се освободи пространството от машини, двама могат да нощуват спокойно... перфектен избор :) (за целта-газови амортисьори)

Честито!

P.S. А онази сбирка в Ракитово дето един Галант (DJ :): ме помоли да карам по-бавно Каризмата? :):)

P.S.S. И няма вече да ми иска моята Каризма да я кара :) (за който не знае-шегичка)

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, галантаджийте стига разваляте хегемонията в раздела. Къш-къш в раздел галант. Ама сте лешояди и вие. :icon_angel:

Редактирано от Pepper
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Към Нели: Честита кола и поздравления за рождения ден!

Към Дани: Пожелавам ти в скоро време да събереш парички и да си купиш колата, която е на сърцето ти. Не казвам, че Каризмата е лоша кола, но е... компромис.

Четейки тази тема, разбрах, че:

Нели си я хареса и я взехме

Значи това е нейната кола. Та затова пожелах на Дани да си вземе и той една за него, каква ще е - май няма да ни е никак трудно да отгатнем... :victory:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, Нели си я хареса и за това я взехме даже днес и я регистрирахме :)

Между другото Нели има доста вярно и общо мислене относно колите, тя каза, че за нея е важно да върви, да харчи малко да и е евтина поддръжката и да и е комфортно. Цвят, марка и визия явно не е чак от такова голямо значение, аз обаче побутнах към нашата марка желанията и, като я запознах с всички модели на мицубиши (без 3000ГТ и ФТО, че там любовта щеше да е от пръв поглед), а с Евото се познават, ама явно е забравила за него, че си е 100к както ида го гледаш, а джакпота в ИТалия вече падна, а друг начин за бързо забогатяване не се сещам в момента. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, Нели си я хареса и за това я взехме даже днес и я регистрирахме :)
Ами честито още веднъж на Нели, а тебе те поздравявам с тази песен....

Тя е писана специално за този модел на Мицубиши.... :lol: :D :lol:

http://www.dailymotion.com/video/x7p0tq_karizma-hq_music

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами честито още веднъж на Нели, а тебе те поздравявам с тази песен....

Тя е писана специално за този модел на Мицубиши.... :lol: :D :lol:

http://www.dailymotion.com/video/x7p0tq_karizma-hq_music

Мръсникооооо, ти тази песен я научи, когато се прецака Парахода в Априлци и ходих да те спасявам с Каризмата......

Резила е, че Хондата се потроши не на път, а докато си седеше пред хотела! :icon_tongue: :P :icon_tongue: :P

Аз това при Каризмите не съм го виждал!!!!!!!!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С малко закъснение, ЧЕСТИТО и от мен Дани!

Приятни и безаварийни километри!

Надявам се да се видим на РД.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...