Премини към съдържание

Честване на 5-тия Рожден ден на Клуб Мицубиши България


Препоръчано мнение

Да изберете някое сенчесто местенце, че да не се пържим!

Лек път ви желая, да си прекарате добре! А ние идваме утре!

Ами мястото е старото, не мисля да го сменям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 295
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

За купона - ясно, огледайте за палатките, че иначе някой хора няма да ви оставим да спите..... Далко по-встрани ли, не знам и аз.... Хем да е равно, хем да е на сянка..... мани, къв съм претенциозен, не мога да се понасям

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ще правите ли сливане с Пловдивската група, или и аз да ви настигам по магистралата с моята S2000 ? ... :D

Батко, че то има ли такава група? Аз също попитах за това но никой нищо не казва! Ако искаш може да пътуваме заедно или направо да се чакаме на Лукойла и от там да се слеем със Софийската група

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре в 10 ще съм на линия и ще пътуваме заедно,но при Пловдив ще ви оставя,че имам един неприятен ангажимент да свърша в града.. :icon_blush:

Най-вероятно в късния следобед ще пристигна на поляните и ще се присъединя към купона. :friends::skara:

 

п.п. Роско,да пазиш едно местенце на ливадата за да мога да се "разпростра" с мойта"шатра". :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За купона - ясно, огледайте за палатките, че иначе някой хора няма да ви оставим да спите..... Далко по-встрани ли, не знам и аз.... Хем да е равно, хем да е на сянка..... мани, къв съм претенциозен, не мога да се понасям

Ти да не си решил да спиш бре, :lol: не се притеснявай за палатките, ще им намерим място! По-важно е времето да е със нас :sun:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, нямаш грижа! Поляната там е огромна, места - колкото искаш! Обещал съм ти съдействие и за опъването!

 

Батко, Гато, ако искате ни чакайте на ЛУК след Пловдив, няма да е по-късно от 11-11.30. И оттам - газ до ламарината. За останалите колеги никой нищо не каза! Източната дъга с пълководец Червеният дракон къде ще ги чакаме? 12-12.30 на Била устройва ли ни? Или направо горе, казвайте!

 

П.П. Хахахахахаха, Гато, дори и аз понякога заспивам ;-) Може да е като стават другите, ама се налага, не мога вече като едно време 3 дни да не лягам.... После ме бъзикат, като им разправям, че остарявам :-)

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре в 8:00 с колегата KJ_Stamatini ще се чакаме на лукойла в началото на магистралата (където келешите се състезават), ако има други желаещи в последния момент от града и околията ще седим там около 10-15 мин. Ако има хора които искат да се срещаме по пътя да звънят (0888 793 148, не сте го записали, да повторя 0888 793 148 :P). Колеги от Бургас?? На Айтос нещо, това-онова? Айде момчета не остана :)

Роско, мисля да пътуваме лекинката и към 12:00 примерно да сме там... Ще се чуем по телефона и може да се срещнем на Била (аз не съм пазарил, мисля от там да си зема за ядИнИ да не мъкна с голямата кола :))

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали ще мога да дойда на ЛУК-а след Пловдив в 11.30, но на поляната ще съм.

 

А за информация на колегите, пловдивска група има, ама в сянка :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре в 8:00 с колегата KJ_Stamatini ще се чакаме на лукойла в началото на магистралата (където келешите се състезават), ако има други желаещи в последния момент от града и околията ще седим там около 10-15 мин. Ако има хора които искат да се срещаме по пътя да звънят (0888 793 148, не сте го записали, да повторя 0888 793 148 :P). Колеги от Бургас?? На Айтос нещо, това-онова? Айде момчета не остана :)

Роско, мисля да пътуваме лекинката и към 12:00 примерно да сме там... Ще се чуем по телефона и може да се срещнем на Била (аз не съм пазарил, мисля от там да си зема за ядИнИ да не мъкна с голямата кола :))

Eмо към колко ще сте след Карнобат, че да се съберем и да пътуваме заедно?

Другите колеги от Бургас защо не се включват все още?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре в 10:30 часа съм на ЛУК-а и ще чакам! Хайде колеги не остана :first: :mitsu-smiley: :skara: :drinks: :concert: :dj: :icon_n_gora: :icon_drunk: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eмо към колко ще сте след Карнобат, че да се съберем и да пътуваме заедно?

Другите колеги от Бургас защо не се включват все още?

 

Цонко, предполагам към 10:30 да сме там. Ако искаш, да ти се обадя по телефона към 9:00 да ти кажа на къде съм и да се срещнем там, където предния път се видяхме?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цонко, предполагам към 10:30 да сме там. Ако искаш, да ти се обадя по телефона към 9:00 да ти кажа на къде съм и да се срещнем там, където предния път се видяхме?

Добре,утре ще се чуем. :mitsubishi_phone:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре в 10:30 часа съм на ЛУК-а и ще чакам! Хайде колеги не остана :first: :mitsu-smiley: :skara: :drinks: :concert: :dj: :icon_n_gora: :icon_drunk: :icon_dance:
Кво ще правиш там, цял час бре ?...Те от София преди 11.30 няма да са там...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз така го виждам - след 11 на ЛУК на Пловдив, 12-12.30 на Била.....

След 13 - на плаца.........

 

уф, не остана, как ще спя сега......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз ще съм озвучител на мероприятието - техниката вече е натоварена в Паджеро-то. Препоръчвам който има възможност, нека да вземе със себе си една флашка с любимата си музика. Този път идвам с две големи 18-инчови тонколони и едно 2х400 вата стъпало, което кърти мивки :concert: :icon_n_walkman: . Планирам да съм на поляната около 12-13 часа утре.

Хайде до скоро!

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eмо към колко ще сте след Карнобат, че да се съберем и да пътуваме заедно?

Другите колеги от Бургас защо не се включват все още?

Цонко ами засега се уговаряме с Румен и Тошко/от Сл.бряг/ да пътуваме заедно, но нещо уговорките ни текат бавно. И по всяка вероятност ще тръгнем по късно, така че не ни чакайте. Няма да е по рано от 11-12 часа. Пък с други колеги не съм се чувал. Така че до утре и ще се видим направо на поляната. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слави, ако стъпалото е в оригинал 2х400, това означава, че входящата му консумация ще е около 1.5 киловата, вземи са всеки случай един мултицет, да го шибнем в разклонителя който ще е закачен за генератора да следим напрежението да не стане беля с апаратурата :)

Хайде лека на всички и приятен път. Ще гледаме на 12-12.30 както каза Роско да сме на Била. Цонко, разбрахме се, ще се чуем по тел ;)

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не я знам другата къде е, но тази е близо до ОМВ и Шел - към изхода за София. Като тръгнеш от Центъра - пада се вдясно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се чакаме на голямата Билла от 12.00 до към 13.00, взел съм генератора ,скарата и бидони за вода но Слави да не забравиш расклонители ,а Дани лампите :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лек път и весело изкарване на всички :rulez:

Ние тази година няма да можем да присъстваме, но догодина живот и здраве сме на линия в пълен състав :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано да не ги пере дъжд колегите, защото като гледам прогнозата ще се наложи да спят в колите!! :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано да не ги пере дъжд колегите, защото като гледам прогнозата ще се наложи да спят в колите!! :icon_crying:

Няма никакъв дъжд,размина се в момента се пие и яде на корем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...