Премини към съдържание

Авточасти втора употреба за Мицубиши Галант от 1993г. до 2002г.


Препоръчано мнение

Търси се горна помпа за галант 96г, дизел. Ако трябва ще дам номер на рама, или двигател.

 

Здрасти, имаш Л.С. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Имаш ли в наличност апарата за сваляне/вдигане на стъклото на шофьорската врата за Галант `93-та ?

Става въпрос за ролката с жилото. Ръчно се вдига и сваля.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Имаш ли в наличност апарата за сваляне/вдигане на стъклото на шофьорската врата за Галант `93-та ?

Става въпрос за ролката с жилото. Ръчно се вдига и сваля.

 

Нямам колега, стъклата са ел. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Алекс,

Трябва ми шибидах за галант '99та, 2.5 v24, комби.

Става дума за големия шибидах, а не за малкия (мисля, че го водят стъклен покрив).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, трябва ми вътрешно дясно каре за Галант 2.5, 98 г. VIN:JMBSREA5AWZ000884

 

Здрасти ,имаш Л.С. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Алекс,

Трябва ми шибидах за галант '99та, 2.5 v24, комби.

Става дума за големия шибидах, а не за малкия (мисля, че го водят стъклен покрив).

 

Здрасти колега имаш Л.С. :good: :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.Трябва ми противотежеста,която е на гредата под двигателя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.Трябва ми противотежеста,която е на гредата под двигателя.

 

Здрасти колега имам да 10лв. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега, търся си преден десен носач, та се зачудих дали имаш и каква е цената, че за нов май не мога да отделя кинти сега :) Колата е Галант 4G63 97 год VIN JMBLNEA2WVZ000193. Предварително благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега, търся си преден десен носач, та се зачудих дали имаш и каква е цената, че за нов май не мога да отделя кинти сега :) Колата е Галант 4G63 97 год VIN JMBLNEA2WVZ000193. Предварително благодаря

 

Нямам. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте колеги! :)

Пристига ми нов Галант за части. Дизел, 90к.с. Ръчна скоростна кутия, комби, год на про-во - 2001. Пробег 220 хил.км. Зелен металик, модела е Елеганс.Климатроник.

 

Възможно е автомобила да бъде продаден и цял.

 

http://aleksandartrade.cars.bg/

 

За колеги от форума цената ще бъде много атрактивна. :specool:

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! :)

Пристига ми нов Галант за части. Дизел, 90к.с. Ръчна скоростна кутия, комби, год на про-во - 2001. Пробег 220 хил.км. Зелен металик, модела е Елеганс.Климатроник.

 

Възможно е автомобила да бъде продаден и цял.

 

http://aleksandartrade.cars.bg/

 

За колеги от форума цената ще бъде много атрактивна. :specool:

 

Колеги Галанта пристигна днес и ще се продава на части. Двигателя е в отлично състояние. Скоростната кутия не включва едната скорост. Джантите са стоманени 14".

тел. за връзка 0899400255 или тук на Л.С.

Не мога да кача снимки в темата, затова пускам линк към обявата в мобиле.бг

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11322396497826457&f1=details

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Алекс, както говорихме и по телефона, трябва ми ляв мигач (оранжев) както и щипката за задната седалка, която я заключва да не се вдига.

И ако имаш преден ляв калник със боя по рамата ми: JMBSNEA2AVZ0034237

Редактирано от HristoGB
Премахване на лични данни
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Анатоли, такива данни се пускат само на Л.С. :unsure:

 

Моля някой от модератори да изтрие личните данни на колегата от темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги ето снимки на дизеловия Галант. Очакван внос и на 2,4GDI седан до края на годината.

post-1036-013359200 1324452752_thumb.jpg

post-1036-096791500 1324452765_thumb.jpg

post-1036-048558300 1324452773_thumb.jpg

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, Колега,

 

Преди няколко дни, в големия сняг, някой ме е нацелил на синята зона и съответно ще ми трябват преден десен фар и декоративната решетка. Предпочитам да си взема втора ръка, от колкото някои китайски или турски ментаци. Ако можеш да ме ориентираш в наличности и цени.

Благодаря предварително!

 

Колата е Галант 2.5 V6, 2001г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Честита Нова Година!Много здраве и късмет желая на всички! :newyear:

 

 

Пристигна ми нов галант за части 2.4 GDI, ръчна скоростна кутия, 2000г.,седан, пробег 133хил. км. Черен кожен салон.

 

Колата е с лек удар отпред така, че няма капак, предна броня, маска и предно стъкло.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, Алекс, да те питам за цена за предна и задна броня на галант след 97 преди фейс лифт седан. Интересуваме цена и дали имаш в наличност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравей колега да ти се намират стопове за Галант 4G63 97г. 136 к.с., предполагам и тези от новия фейс лифт стават така че няма значение, по специално ми трябва десен, но ако имаш и 2та е още по добре. Ако може да ми пратиш и цена ако имаш нещо налично. Благодаря ти предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега да ти се намират стопове за Галант 4G63 97г. 136 к.с., предполагам и тези от новия фейс лифт стават така че няма значение, по специално ми трябва десен, но ако имаш и 2та е още по добре. Ако може да ми пратиш и цена ако имаш нещо налично. Благодаря ти предварително.

 

Колега имам след фейса стопове. Имаш и Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Честита Нова Година!Много здраве и късмет желая на всички! :newyear:

 

 

Пристигна ми нов галант за части 2.4 GDI, ръчна скоростна кутия, 2000г.,седан, пробег 133хил. км. Черен кожен салон.

 

Колата е с лек удар отпред така, че няма капак, предна броня, маска и предно стъкло.

 

Здравей колега, интересува ме дали този кожен салон може да се монтира на Галант комби 98г и ако да каква е цената горе долу. или ако имаш за комби кожен салон колко би струвало. също ме интересува и дали може задните стъкла на моето комби да станат електрически (тоест дали има заготовка за такива или е сложна манипулация.). Мерси предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...