Премини към съдържание

Една история за късмет съвпадение или нещо друго...


Препоръчано мнение

Привет на всички.Застраховката ми гражданска отговорност изтичаше на 19.06 тази година и реших да си направя нова.На 18.06 поднових застраховката.Тръгваики си от застрахователите,изведнъж пред мен изкача един бял Голф(управляван от жена :icon_doh: ) без да спира на знак СТОП.Естествено на паважа не можах да спра и.... Резултата е ожулена броня,ожулен мигач и десен калник за изчукване и боядисване.Голфа нямаше и драскотина :icon_hmm: !!!.Ходихме на оглед и всичко наред.Сега чакам да ми изплатят щетите.На следващия ден разбирам че новата ми засрахожка не важи и трябва да я подновя защото имало някви нови закони и щом нямам 25 години не струвала 160 а 190 лв.Както и да е.Поднових я аз на 22.06 и всичко е наред.На 23(вчера) познаите какво стана. Един Голф реши от лява лента,през мен да завие надясно.Естествено пак жена :icon_censored: .Естествено пак резултата е ОЖУЛЕНА БРОНЯ,ОЖУЛЕН МИГАЧ И ЛЯВ КАЛНИК ЗА СМЯНА....НА ГОЛФА ОТНОВО И ДРАСКОТИНА НЯМА...Сега колата ми прилича на кочина....УЖАС...

post-3628-1245921917_thumb.jpg

post-3628-1245921965_thumb.jpg

post-3628-1245922013_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ще си я оправиш, спокойно.

Ламарини и пластмаси са.

Здраве и живот да е. Най-важното на тази земя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извода е - видите ли Гоуф, бегайте далеч :)

Или си купувате като моя Галант и им помагате да се поместват :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз имах така два кофти месеца. През няколко дни имах драскотини по колата... на края и НАПРЕЧНО НА ТАВАНА имах :icon_thumbup: не знам кой се е опитвал да паркира върху мен ама... евала за ентусиазма. И да внимаваш и да не внимаваш... все тая. Все някоя тъпа п***а (от всякакъв пол) ще се намери да те одере или по-лошото, както е в твоя случай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извода е - видите ли Гоуф, бегайте далеч :)

 

Абе направо си носим автомати и приключваме с проблема на място. В началото на седмицата, един голф двойка ме подряза жестоко, караше като луд между лентите, направо ми се изправи косата. :argue: Естествено, от цялото бързане немаше много полза, щото на светофара се изравнихме. Кога гледам вътре - беловлас старец кара. :icon_n_blowup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз в Петък пред пожарната на Герена се разминах на половин боя с един дудук. Кара си дръгела и говори по GSM-а и изобщо не забелязва, че съм му от ляво. Аз му свиря, а той не чува. Лявата гума опря в бордюра и спрях, за да не се кача на островчето. Отървах се с малка чертичка, а оня така и не разбра, че ме е закачил. Като знам колко е широко платното разбирам, че оня е бил с половината автомобил в моето платно. Трябваше да го спра и да му счупя телефона в главата, но това ли е начина се питам.

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз в Петък пред пожарната на Герена се разминах на половин боя с един дудук. Кара си дръгела и говори по GSM-а и изобщо не забелязва, че съм му от ляво. Аз му свиря, а той не чува. Лявата гума опря в бордюра и спрях, за да не се кача на островчето. Отървах се с малка чертичка, а оня така и не разбра, че ме е закачил. Като знам колко е широко платното разбирам, че оня е бил с половината автомобил в моето платно. Трябваше да го спра и да му счупя телефона в главата, но това ли е начина се питам.

 

ДА!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

За 2 месеца с Галанта - драскотини по цялата лява страна, спукано стъкло на 2 места и надраскан таван... та какво да кажа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колега много лошо че ти върви все на голфове :icon_doh: те са най опасните... иначе да това за годините е откоро и някой ако регистрира кола и няма 29 години мисля че бяха да регистрира на баща си или на по-възрастен, по-евтино е :) Успех с оправянето дано ти изплатят всичко ... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега много лошо че ти върви все на голфове :icon_doh: те са най опасните... иначе да това за годините е откоро и някой ако регистрира кола и няма 29 години мисля че бяха да регистрира на баща си или на по-възрастен, по-евтино е :) Успех с оправянето дано ти изплатят всичко ... :icon_hmm:

 

Сигурно отдавна са му платили каквото има да се плаща...може и колата да е сменил вече :D Погледни датата на пускане на темата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

извода от цяла история каква е? Купуваш си голф и няма да имаш и драскотина следващия път :)....... това в кръга на шегата, разбира се :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...