Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Национален фен-клуб събор: Ксилифор - Велико Търново 2009 - дати - 04 и 05 юли!


Препоръчано мнение

От 2-ри до 5-ти септември съм ангажиран, така че съм твърдо за юли...пък дано довтасам в София за рожденният ден :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 435
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

[quote name='DANI MG' date

 

Марио, а ти знаеш къде ще е срещата юни, нали! :)

 

Задействай връзките и да пускаме тема, идеята е да хванем място, а после който може ще дойде.

Моят глас е за юли! :)

 

Дани нали знаеш,за юни имаш и други планове! :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гласувам за юли - разбира се, защото септември празнуваме РД на клуба и по някаква неписана традиция е в София в "Снейк"!

 

Това си е направо дискриминация :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз също гласувах, и за юли и за септември. :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance: А за септември ако може и във В. Търново и във София за рожденният ден! :first: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички колеги.

Това е първия ми пост, защото само преди 2 дена се сдобих с моята машина, това малко оффтопик.

Иначе гласувах за ЮЛИ защото ми е по-удобно, пък за септември ще мисля допълнително в зависимост от ангажиментите ми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз съм за Септември, защото първата дата е много вероятно да я пропусна. Мястото изглежда супер и ще е най-добре две срещи да направим тая година. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

КОлеги, решихме ли последно какво ще правим? Не за друго, ами времето минава и да знае Жоро какво да прави, все пак да сме коректни към колегата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах и за юли и за септември ... :lol: .... Пък ако може и август една междинна да направим, още по добре.... :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

:icon_thumbup: :icon_thumbup:

И аз така..............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Решението за Жоро са резултатите от анкетата.

Срокът за резервация беше до днес, освен, ако не го е удължил до понеделник....

Недей бе, Великооо, как да го вземе момчето решението сам?

Така... Видно е, че има интерес за юли. Моето предложение е да затваряме тук, да упълномощим Жоро да се занимава с резервацията и да започваме записване и събиране на пари. Ако някой има нещо против - да пише.

 

Среща, среща, фен събор! Хайде, колеги, пак се събрахме! :skara::drinks: :skara: :drinks: :concert: :essen: :icon_drunk: и Викторина!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имате време до неделя вечер,защото в понеделник сутринта трябва да обявя датата и приблизителните места за нощувки!

Моля,който е съгласен с юлските дати да напише за колко легла и какви стаи бихте искали да ползвате!

 

Да разбирам ли месец юли за победител в анкетата? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, ако искаш изчакай неделя, ако искаш резервирай още утре, според мен бройката за юли е достатъчно показателна, че среща ще има, както сме се уверили вече неколкократно - угодия за всички няма! :) Така че резервирай юли, ако ни хареса след това и през септември и кой когато може ще дойде и толкоз! Аз самия не знам юли дали ще мога да дойда, но искам да има среща и има ли среща ще се опитам да си планирам датата за срещата така, че да успея да дойда!

Още повече 40% от хората са гласували и за септември и за юли! :) А около 6-ти септември ще е по-невъзможно според мен, с оглед на подготовка на първокласници, след отпускна (не знам дали има такава дума) финансова криза, рождения ден на клуба и ако се замисля, още ред причини, народа да каже, че не е възможно да присъства, за това юли, пък сетне бис! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има нещо против - да пише.
Аз имам нещо против....

Никой нищо не казва за междинната среща- август.... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Жоро, ти беше споменал, че до петък трябва да дадеш отговор. Значи приемаме, че днес е последния срок за гласуване и спокойно можеш да запазиш датите в началото на Юли, ако нещата останат така до края на деня. Ако има възможност ще си направим среща и през Септември, ако пък тогава ни се съберат много празници - ще я направим през Октомври и така. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Етъра пак го пропускаме, но нищо ;) Проверявах за юни 50-80 стаята, но като гледам нещата са за юли! Трябва да резервираме овреме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Здравейте колеги!Надявам се, че не е вече късно да се присъединя и аз. След като краиното решение е за юли, бих искал и аз една двоина стая, ако може разбира се :D А пък до септември има време, ще се реши за тогава. Поздрави на всички :mitsu-smiley: фенове :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Етъра пак го пропускаме, но нищо ;) Проверявах за юни 50-80 стаята, но като гледам нещата са за юли! Трябва да резервираме овреме!

Ванка,не е проблем да направим няколко-часова разходка до там с желаещите,които искат да го разгледат.

Колеги,казвайте кой каква стая иска да му запазя!Първият вече е записан-GATO 084 :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да за две нощувки,както обикновено-петък събиране с нощувка,събота нощувка и неделя кой от къде е.Освен ако не са свободни да удължат почивката си :lol: ..........Имаме и такива. :DМоже и само за събота срещу неделя,абе на който както му е удобно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,казвайте кой каква стая иска да му запазя!Първият вече е записан-GATO 084 :icon_thumbup:
Жоро, ти резервирай първо хотела за датите, пък после ще пуснем нова тема със списък на желаещите, и те така...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О.К.Но исках да разбера приблизителната бройка на желаещите,за да знам дали да запазвам всичките около 120 свободни места.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за мен една двойна стая. При положение, че остават датите за 3,4 и 5 юли. Поздрави :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О.К.Но исках да разбера приблизителната бройка на желаещите,за да знам дали да запазвам всичките около 120 свободни места.
Това няма как да го разбереш за 2-3 дена...Има близо 2 месеца до тогава, и не всеки знае със сигурност дали ще има възможност да дойде....

Ти ангажирай всичките 120 места , пък ще видим...Може и да не стигнат накрая....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О.К.Но исках да разбера приблизителната бройка на желаещите,за да знам дали да запазвам всичките около 120 свободни места.

 

Здравейте! И аз бих искал една двойна стая за две нощувки!

Приятен ден!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...