Премини към съдържание

Национален фен-клуб събор: Ксилифор - Велико Търново 2009 - дати - 04 и 05 юли!


Препоръчано мнение

На 29-ти ще ходя да уточним кое меню сме избрали,и тогава ще се разберем за плащанията. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 435
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колеги,да разбирам ли,че не сте претенциозни откъм менютата?

Въобще да избирам ли някакво?Хората ми се извиниха предварително,че немогат да оставят 100-120 човека на свободна консумация.Все пак ще сме може би около тази бройка хора,и няма да могат,да ни обслужат адекватно. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,да разбирам ли,че не сте претенциозни откъм менютата?

Въобще да избирам ли някакво?Хората ми се извиниха предварително,че немогат да оставят 100-120 човека на свободна консумация.Все пак ще сме може би около тази бройка хора,и няма да могат,да ни обслужат адекватно. :icon_hmm:

Е да, ама трудно ще се съберат 120 човека, с еднакъв вкус...

Ако се опитат да ни минат всичките с еднакво меню, накарай ги да ти направят една пакетна цена(храната и нощувката) както на Шипково, за да им бутнеш малко цената....

И без това в офертата им пише отстъпки за групи, а като гледам нощувките за толкова много хора, и то за два дена, почти не са ти направили отстъпка...

За това гледай ако ще е и кухнята еднаква за всички, да ти направят изгодна оферта, та който не яде това което е в менюто, по малко да го е яд, като го изхвърли и си поръча друго.... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

то менютата не се различават кой знае колко - не виждам какъв е проблемът. по-добре храната да е 50:50 от 2 менюта или чисто едно меню, а алкохолът да е от всичко по малко (ракия, водка, уиски, джин, тоник..и т.н.)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е да, ама трудно ще се съберат 120 човека, с еднакъв вкус...

Ако се опитат да ни минат всичките с еднакво меню, накарай ги да ти направят една пакетна цена(храната и нощувката) както на Шипково, за да им бутнеш малко цената....

И без това в офертата им пише отстъпки за групи, а като гледам нощувките за толкова много хора, и то за два дена, почти не са ти направили отстъпка...

За това гледай ако ще е и кухнята еднаква за всички, да ти направят изгодна оферта, та който не яде това което е в менюто, по малко да го е яд, като го изхвърли и си поръча друго.... :icon_thumbup:

 

Е то дори и няколко менюта да са заявени, това не мисля да им е проблем. Нали затова е дадена предварителна заявка. Пък това за пакетна цена и отстъпки Жоро трябва да го обсъди при всяко положение и без значение от броя на менютата. То бройката като хора и нощувките ни са достатъчно като основание за отстъпка. Но нали знаете казано е - искайте и ще ви бъде дадено. :) Така че Жоро умната.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не стресирайте колегата!

Жоре, за Шипково имаше гласуване какво меню кой иска. Аз, да си призная, дори не ги прочетох менютата, защото ми е абсолютно все едно! Ама грам претенции нямам! То като знам какво ядене пада по тези срещи - мани, мани, аман! Уреди да си вкараме ракийчица, а и да не дават - кой ги пита! Споко, важното е да се съберем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

то менютата не се различават кой знае колко - не виждам какъв е проблемът. по-добре храната да е 50:50 от 2 менюта или чисто едно меню, а алкохолът да е от всичко по малко (ракия, водка, уиски, джин, тоник..и т.н.)

За Лео - от всичко по много, и 100 октанов бенз требе да има .............. :D

А приемате ли членове дошли в последния момент? :D :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А приемате ли членове дошли в последния момент? :D :rolleyes:

 

Разбира се,че приемаме дори и закъснелите.........зависи как ще си извинят 1\3 отсъствието.... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние идваме :)

 

Много ще се радвам :respect: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А приемате ли членове дошли в последния момент? :D :rolleyes:

Приемаме ги, стига да носят каса бира... :lol: ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И музиката да не спира! :concert: И като казах музика,:dj: как стоят нещата с нея? :icon_hmm:Кой ще носи?

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1.GATO 084-една двойна без мини бар

 

2.МИХТИ-една двойна без мини бар

 

3.kolev1-една двойна с мини бар

 

4.Petrolna Sonda-три двойни

 

5.SLX-двойна с мини бар

 

6.sirko-двойна с мини бар(засега сам)

 

7.rosko-една тройна

 

8.mario64-една двойна без мини бар

 

9.bate pleven-една двойна с мини бар

 

10.veskobsl-една тройна

 

11.ceno83+alias-една двойна с мини бар

 

12.IVAN VR4X4-една двойна без мини бар

 

13.GeorgieV-една двойна без мини бар

 

14.Spiritmaster-една двойна без мини бар

 

15.todormitew-една двойна без мини бар

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приемаме ги, стига да носят каса бира... :lol: ...

Стига с тая бира..........че ще го откарате до сутринта с нея..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоро що не си ме отбелязал. Слагай ме в списъка, че да не се дописвам сам.

 

 

 

Ами нали не беше сигурен бе, Велико! :) Тъкмо се бях затъжил за теб. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти не го слушай! Накъде без него! Ще намери начин, ще дойде......

 

 

Абсолютно! :) Но така като гледам се заформя компанията. Дани и Вальо обаче се спотайват, явно им е рано още....всичко по реда си.

Редактирано от GeorgieV
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно! :) Но така като гледам се заформя компанията. Дани и Вальо обаче се спотайват, явно им е рано още....всичко по реда си.

Той, Дани е с връзки...не го мислете вие него :)

Участва в някаква конспирация,която не можах да схвана... :lol:

 

А Вальо от онзи ден никакъв го няма.Явно още се бори с махморлука... :icon_tongue:

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И музиката да не спира! :concert: И като казах музика,:dj: как стоят нещата с нея? :icon_hmm:Кой ще носи?

Вероятно аз ще съм с музиката, но само ако жената се навие да дойде, щото досега все сам съм идвал...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той, Дани е с връзки...не го мислете вие него :)

Участва в някаква конспирация,която не можах да схвана... :lol:

 

А Вальо от онзи ден никакъв го няма.Явно още се бори с махморлука... :icon_tongue:

Не бе, и двамата се подготвят за срещата през юни в Троянският балкан... :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лошото при мен е ,че сина има рожден ден на 5 и почти е сигурно , че няма да дойда но все още има малък процент надежда във моето сърце :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...