Премини към съдържание

Похлопва отпред...


Препоръчано мнение

Защото Роско, господ е създал жената от реброто на Адам...

А реброто е единствената кост, в която няма мозък...

За това човек не трябва много да слуша жена си.... :P

 

Или ако трябва да сме по-точни, в човешкото тяло има точно 206 кости, и само една от тях е без костен мозък - реброто :D

 

Извинете за спама :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 145
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Малии, а семейства в които има два галанта, а жената по принцип не ги харесва :icon_box: Аз също не познавам жена, която да харесва галант и тук има простор за много задълбочени психологически проучвания защо това е така.

 

Е тука вече е голям проблем ! :icon_clap: Тя моята тайно го харесва, но не си признава и само ми :icon_hammering:, че трябвало да си взема за 4к лв. Фиат Мареа-та, която бях пробвал отчаян, че не мога да си намеря галант за парите, с който разполагах...и да не давам по ~500лв за обслужване, ~500лв за предно окачване и прочее...да не говорим, че си отваря устата щом съм дал 500 за колата да и дам толкоз и на нея... :icon_angel: , а като зарибих и тъста та смени старото Съни с Лансер 1.3 '98-ма да не говорим к'во стана :icon_wwf: :icon_n_furious: - направо ми иде да :icon_n_blowup: ама нали съм си :icon_n_ninjastar: и заклет фен на :mitsu-smiley: Галант та се справям...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама точно затова става въпрос!

И двамата много си обичаме камиончето и някак си неми тежи да го гледам, а и тя не мрънка....... Туй то, проста работа!

 

П.П. Ти пък да си беше взел другата, тогава да видиш приключения!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малии, а семейства в които има два галанта, а жената по принцип не ги харесва :icon_box: Аз също не познавам жена, която да харесва галант и тук има простор за много задълбочени психологически проучвания защо това е така.

 

Роска, ти си шампион. :first: :D Галанта им идва твърде ръбест и агресивен на женорята. Моята харесва Мини Купър. :icon_bye: Харесваше и Примерата, ама тя си беше обла и усмихната.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

значи не познавате моята жена :) на Велико Търново ще я видите :) пили гуми, скърца по завоите и т.н. :) кеф голям :) особено като я нервирам, че я карам да ме прибира (а аз едвам виждам... :D) и кара като луда :) бе въобще кефи се на галантния - само дето и е малко дълъг и малко се затруднява на перпендикулярно паркиране :(

 

Абе и мойта в началото много мрънкаше, ама сега като взе книжка и почна да се качва на Галанта, я гледам как тайно почна да се кефи на някои работи. :) Харесва й как дърпа, чат-пат я изрязва по светофарите. :) Първия път като го направи, щяха да ми изпаднат очите от орбитите от удивление, изобщо не знаех, че е такава личност. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Или ако трябва да сме по-точни, в човешкото тяло има точно 206 кости, и само една от тях е без костен мозък - реброто :D

 

Извинете за спама :)

 

Може би, защото това е било най-качественото? :mitsu-smiley: :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

П.П. Ти пък да си беше взел другата, тогава да видиш приключения!

 

Честно казано стигнаха ми 200м, за да съм сигурен, че това не е моята кола(и жената беше съгласна де)! Галанта със спортните пружини вози в пъти по-добре от Мареа-та с нормалното окачване...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори за спама, но не мога да не отговоря :P

Тва за жената кой те излъга? :rolleyes: Реално, не познавам жена, дето да харесва Галант. :)
:welkome: Аз като ви чета явно съм сбъркала модела, или нещо на мен ми е сбъркано, но си обожавам Галантааа :rulez: ( а съм жена ) Май не им ги давате тия Галанти на жените да ги покарат и да се влюбят в тях :wub: Ще го заменя само за по-нов и по-мощен ако имаше :icon_blush: :giggle:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тва за жената кой те излъга? :rolleyes: Реално, не познавам жена, дето да харесва Галант. :) От тук следва, че при семействата, които се возят в Галанти, ясно се вижда кой е главния. :rolleyes:

Хахахаха, кефите ме от всякъде ............. :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези последните мнения направо ме накараха да заора муцуната от смях.............. :hysterical: :hysterical:

Колеги, всичко е въпрос до вкус, а Галанта вярно е мноогоооо "вкусен" , може би на жените или по скоро на голяма част от тях причината се крие в това че не харесват силно агресивни форми или и аз не знам какво , но истината е както каза Гришата че жените тайничко се кефят после ............... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Пламен галанта, наистина е минавал през такива пътища, които ги има само на картите за офроуд... :) и въпреки това аз не съм чул, да тропа и лопа. Но все пак ако на майстора колата не е направената, то коя ще е? :)

Всъщност тук става въпрос за друго, като си купим Галант и той е на 130'000км, дали е наистина на толкова? И оттам всички казват, че има много консумативи тази кола... Ами има!

То всичко е реално на над 300'000км и как няма да е за смяна. Само не знам как като я купи човек една кола и и няма нищо и до няколко месеца всичко се разтропа... и започва наливането на пари... Как да знам че като си купя Галант, ще е читав и ще е на реални километри? Ами не знам. За това като няма читави Галанти или всички които се вкарват тук са престарели и грохнали и са напудрени за продан ще минаваме на някакви алтернативи, докато не излязат тези модели Галант, които гледаме във форума като концептуални модели и не станат на пари достъпни за българина. :)

Това е истината достигната от един трезво разсъждаващ човек!

Да, много харесвам Галанта! За мен е най-красивата кола, но ако не може да се намери читав Галант, ще се вземе друго, защото не съм безумно богат и не мога да си позволя да ми излезне двоен на цената, на която съм го купил и като излезне новия Галант пак ще си го купя и ще си го карам с кеф! :) Карал съм и ще карам Галант, но не всяка цена... все пак в живота има и приоритети, пред консуматива кола, както каза Гришата! :D

Ами поради тази причина от много време насам съветвам хората които искат Галант да си ги купуват от форума..........има много такива които са подържани и в много добро състояние...........

За хората ,които мрънкат че все нещо им има на колата им, че всеки месец наливали пари по него ,че не знам си какво и т.н. ще кажа отново - такава кола струва навън и нова около 45 000лв. ,добрите екземпляри вървят по около 10-15 000 лв. да не казвам че и отгоре.........нормално е когато си купите кола за 6 000 лв. да налеете още толкова в следващите 3-4 месеца и ще продължавате да наливате пари в нея.......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори за спама, но не мога да не отговоря :P

:welkome: Аз като ви чета явно съм сбъркала модела, или нещо на мен ми е сбъркано, но си обожавам Галантааа :rulez: ( а съм жена ) Май не им ги давате тия Галанти на жените да ги покарат и да се влюбят в тях :wub: Ще го заменя само за по-нов и по-мощен ако имаше :icon_blush: :giggle:

Няма човек тук който да се е качил на Галант и да каже че не му харесва............така че споко, нормална си си, и си си с всичкия си акъл............ :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори за спама, но не мога да не отговоря :P

:welkome: Аз като ви чета явно съм сбъркала модела, или нещо на мен ми е сбъркано, но си обожавам Галантааа :rulez: ( а съм жена ) Май не им ги давате тия Галанти на жените да ги покарат и да се влюбят в тях :wub: Ще го заменя само за по-нов и по-мощен ако имаше :icon_blush: :giggle:

Абе и ти започна да го харесваш Галанта в последствие... :P ..

Или си забравила как беше дала на един човек пари, за да ти докара Мазда МХ-6 от Германия , а той ти взе Галант по моя препоръка..... B)

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Те жените харесват Carisma повече от Galant, защото се паркира по-лесно.

 

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе и ти започна да го харесваш Галанта в последствие... :P ..

Или си забравила как беше дала на един човек пари, за да ти докара Мазда МХ-6 от Германия , а той ти взе Галант по моя препоръка..... B)

Нямаше нужда да ме издаваш, важното е че след като го видях... :wub: :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези последните мнения направо ме накараха да заора муцуната от смях.............. :hysterical: :hysterical:

Колеги, всичко е въпрос до вкус, а Галанта вярно е мноогоооо "вкусен" , може би на жените или по скоро на голяма част от тях причината се крие в това че не харесват силно агресивни форми или и аз не знам какво , но истината е както каза Гришата че жените тайничко се кефят после ............... :icon_thumbup:

Аз имам друга теория, ама не ме издавайте:

Жените просто ревнуват от Галантите, защото искаме да спим в тях..... А на жените не им е удобно много-много това! Жената иска да е най-обичана, най-харесвана, най-най-най; не търпи конкуренция.... А като ти види завеяния и отнесен поглед, като си погледнеш колата и тя иска да те хване, да те мъчи, да те коли, после да те дере, след което да те обеси, да те пече на бавен огън и др. садистични прийоми.... Харесват ги тайничко, но да не забравяме, че ги считат за заплаха.... А като се има предвид моята македонка - смея ли да си мисля за Галант? Тя "неволно при паркиране" камиончето издра, мога да се сетя какво ще се случи на едно прекрасно комби, напр. :icon_n_blowup:

 

 

П.П. Вземете да я разделите темата, че ако ни чете някой - ще се смее с нас!

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой не позна верният отговор :P

Просто не могат да понесат мисълта,че чуждите жени ни заглеждат по светофарите,като ни видят в такъв диамант :mitsu-smiley:

За това не искат да имаме Галанти. :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... та ходих в сервиз да погледнат носача и според тях е шарнира на горния крив носач. Сменял се само шарнира -25 лева.

Долните прави носачи, били наред.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше нужда да ме издаваш, важното е че след като го видях... :wub: :P

 

 

Родените на 28 септември са фенове на галант. Това съм го установил емпирично и лично. И ти си така :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... та ходих в сервиз да погледнат носача и според тях е шарнира на горния крив носач. Сменял се само шарнира -25 лева.

Долните прави носачи, били наред.

 

Колега, за кое точно 25лв? За шарнира, за смяната или за 2-те? :-) Ако това е цена за шарнир или заедно с труда е подозрително ниска - шарнира на горния крив носач е около 38лв(на мен ми излезе 27лв с 30% отстъпка +20лв за смяната) в Евро-07 на 555(Made in Japan), което е възможно най-добрата замяна за неоригинална част, специално за този шарнир.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

шарнира на горния крив носач е около 38лв(на мен ми излезе 27лв с 30% отстъпка +20лв за смяната) в Евро-07 на 555(Made in Japan), което е възможно най-добрата замяна за неоригинална част, специално за този шарнир.
Само една лека поправка... Отгоре няма крив и прав носач... Той е само един... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само една лека поправка... Отгоре няма крив и прав носач... Той е само един... :icon_thumbup:

Няма спор. :icon_clap: Един е и е крив както и да го гледаш - по-крив и от долният крив... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за кое точно 25лв? За шарнира, за смяната или за 2-те? :-) Ако това е цена за шарнир или заедно с труда е подозрително ниска - шарнира на горния крив носач е около 38лв(на мен ми излезе 27лв с 30% отстъпка +20лв за смяната) в Евро-07 на 555(Made in Japan), което е възможно най-добрата замяна за неоригинална част, специално за този шарнир.

Според мен малко е съмнителен този шарнир да е 555............цената на шарнира идващ от Япония е около 17$ , а минава много време и разстояние до Бг............в Китай също има завод ,но и там цената е подобна..........

Просто за информация .......... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен малко е съмнителен този шарнир да е 555............цената на шарнира идващ от Япония е около 17$ , а минава много време и разстояние до Бг............в Китай също има завод ,но и там цената е подобна..........

Просто за информация .......... :)

555 e най-многобройно ментосваната марка. По мои непредставителни наблюдения, около 80% от продаваните в БГ части с марката 555 са менте- Корейски или Тайвански заместители, които понякога се оказват учудващо добри. Винаги ми е било чудно колко устойчиви се оказват предните биалетки на галанта. Шарнирите си отиват, биалетките стискат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен малко е съмнителен този шарнир да е 555............цената на шарнира идващ от Япония е около 17$ , а минава много време и разстояние до Бг............в Китай също има завод ,но и там цената е подобна..........

Просто за информация .......... :)

 

 

17$=24лв, че и малко надолу по фиксинг, така че 38.11лв каталожна цена ми се вижада ок за сериозен вносител(виж с отстъпката верно е съмнителна :icon_hmm: )...имаше си щамповано и на самия шарнир "555" и "Made in Japan", но на днешно време и това не е гаранция...абе времето ще покаже дали не е кривнал през братята Китайци- като знам в компютърната техника и GSM -те какви неща минават през мен :shock:, не ми се мисли...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...