Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Да не забравиш да притуриш към багажа инструментите и компа....

 

Аз лично ще му ги прибера и ще му ги върна чак като си отива. Ще почива ли тоя човек или ще бачка... Като каже Милен, че ще идва, изведнъж интереса учудващо нараства...аааааамаха

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Инструментите и компа съм ги натоварил защото незнам докъде ще стигна с тая бънгия.......(къде е сега Тимби да каже " ми те са така ГДИ-тата " :D )

Ама така е като съм я оставил на произвола на съдбата (които я купи от съдия-изпълнителя на търг после да си я стяга.... :D )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Инструментите и компа съм ги натоварил защото незнам докъде ще стигна с тая бънгия.......(къде е сега Тимби да каже " ми те са така ГДИ-тата " :D )

Ама така е като съм я оставил на произвола на съдбата (които я купи от съдия-изпълнителя на търг после да си я стяга.... :D )

Тук съм ,тука............ми да , те са така GDI-тата, я виж след няколкото закъсали и за една гарнитурка вече си продават колите......... :D Нищо, кат закъсаш нейде по пътя, аз тръгвам другата седмица нататък ,барем ще ви съберем всички......... :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За колата не се оглеждайте, въпреки тормоза оцеля.......Абе Емо той Dell като не му се седи на слънце, нас какво ни пречи да пием бира на плажа, пък за 19.00 програмата вече е ясна. Та ако ви се ходи преди това някъде на плажче не се стяснявайте да си кажете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може бре...ама аз по принцип съм на работа и ще трябва да е следобеда...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее,пак като ме няма ще се сбирате!Много хубав събор се получава на Разград-не мога да го пропусна !!!Нищо другия път съм с вас

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може бре...ама аз по принцип съм на работа и ще трябва да е следобеда...

 

Айде направо в 19.00.....че аз май в събота може и да пропусна морето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Окей :) Утре в 19:00 всички на полигона. Ако усетя наплив на ГДИ-та ще връщам :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

............... ще връщам :D

 

Аууууууу, мислех че имаш възвратна клапа! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_tongue.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/ohmy.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/tongue.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изкарахме си много добре,както винаги :icon_thumbup: :icon_thumbup: На неприсъствалите писахме неизвинени отсъствия :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То добре ама повече на среща с жена и дете .......никога.

Още преди да тръгна си знаех че ще ме накарат да се прибера рано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак поседя Миленски, така е със фемалито няма как :) Прекарахме си супер!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

То не бяха снимки в морето с бири, по кръчми, по капанчета...къде ли не... Варненският регион- много дразните да знаете. :D :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То не бяха снимки в морето с бири, по кръчми, по капанчета...къде ли не... Варненският регион- много дразните да знаете. :D :first:

 

Ами нали трябва да има доказателства за това по какъв начин протичат срещите във Варна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спирам снимковите материали, да няма перманентен бан за Варна :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ами нали трябва да има доказателства за това по какъв начин протичат срещите във Варна.

 

Естествено че трябва да има!!! :icon_thumbup:

 

Спирам снимковите материали, да няма перманентен бан за Варна :D

 

Такаааааа...за да няма бан дори и едноседмичен предлагам да се поправи положението със снимките.

В смисъл от 24 до 31 Август ще ви дойда на гости във Варна, което значи, че трябва да заредите апаратите с максимум GB, за да направим нов подобаващ снимков компромат! :foto:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че трябва да има!!! :icon_thumbup:

 

 

 

Такаааааа...за да няма бан дори и едноседмичен предлагам да се поправи положението със снимките.

В смисъл от 24 до 31 Август ще ви дойда на гости във Варна, което значи, че трябва да заредите апаратите с максимум GB, за да направим нов подобаващ снимков компромат! :foto:

 

Имаш го :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спирам снимковите материали, да няма перманентен бан за Варна :D

 

.......... и минаваме на видеоклипове.. :beach: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...