Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

  • преди 2 седмици ...

СЪОБЩЕНИЕ: Сбирка на познатото място - полигона над буните. Тази неделя 18.09. от 17:00. После слизаме долу на капанчетата да пием по бира :drinks: Да използваме последно топлото време, че скоро ще откриваме Вавилонията :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Навит ! Хем имам няколко въпроса спешни! :mitsu-smiley:

Редактирано от Kollety
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ: Сбирка на познатото място - полигона над буните. Тази неделя 18.09. от 17:00. После слизаме долу на капанчетата да пием по бира :drinks: Да използваме последно топлото време, че скоро ще откриваме Вавилонията :)

Хайде де,не виждам активност...... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ааз ще се отбележа с присъствие!И Камелия също!

БРЕХ!!! :D :D Айде,че ти забравих фейса бре,момче!!! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е,както винаги,добре си изкарахме :icon_thumbup: На неприсъствалите има неизвинени отсъствия :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е,както винаги,добре си изкарахме :icon_thumbup:

 

ЕЕЕ,

добре добре амаааа без снимков материал не ви вярваме :callgsm:

Редактирано от Todor V.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ахх ще я изтърва тая среща :( Колата е готова ама прегледа и гражданската ги чакам ... Кога пак се очаква да се събирате? На някакъв период от време или спонтанно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ахх ще я изтърва тая среща :( Колата е готова ама прегледа и гражданската ги чакам ... Кога пак се очаква да се събирате? На някакъв период от време или спонтанно :)

 

Спонтанно, ама горе долу на 2-3-4 седмици веднъж, обикновенно събота вечер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ахаа сега прочетох че няма точни дати.Ще следя темата,че от колко време все за вас си мисля :) Все нови и лъснати самолети гледам ще дойда със стария японец за контраст. Ако искате другия път може да слезем до морска гара да направим яките снимки или близо до морето.От сега съм приготвил камери и фотоапарати :D дано и времето да е добро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в 19:00 днес има концерт на Сигнал на входа на морска градина. Който иска да звънка да се сберем там :) 0888 793 148

Ние с Митака и Галя се разбрахме да се видим там ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да направим тази седмица една кръчмичка? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека позная-ВАВИЛОН?!?!? :D Аз съм за,просто трябва да пооздравея,че ме е гепил вируса :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека позная-ВАВИЛОН?!?!? :D Аз съм за,просто трябва да пооздравея,че ме е гепил вируса :)

 

Ех...позна бре :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ:Среща на клуба на 8 октомври - тази събота, от 19:00 в механа Вавилон. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/victory.gif Този път съм на линия! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/starwars.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги, след час да сте пред механата :) Евгени стига си гледал само, ами идвай :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...