Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Е недей се нерви, като е организирано вече ок, няма грижи, просто като ми светна за тая механа писах. Приятно изкарване :)

 

А ти защо ми викаш приятно изкарване? Виждаш ли се колко си сериозен бре. Жената се обади и запази маса, така че колеги ще ви чакам ;) Казали сме, че ще сме около 10 човека, така че ако някой реши в последния момент да заповяда мисля, че няма да има проблем ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички.Ако не е късно и аз се вкючвам,при това семейно.

 

Заповядайте :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още две места ако не е късно.

 

Ти жив ли си бре? :) Ще ви чакаме ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поради нарасналия интерес, днес поръчах на жената да се обади и да резервира максимума от 15 места. Утре сутрин ще я пратя да остави капаро в заведението. Хората питаха за някакви салати, но казах да не правят нищо тъй като не знам кой какво ще иска да си поръча. Ето списък със заявилите желание да приъстват:

 

Xen + 1

Nookie666

Star

Jovany1 + 1

Iron_bal + 1

Japanfen + 1

Emil Dimitrov + 1

Threatmore

Слави

dinamitko

 

Ако някой съм пропуснал да си каже :) До тук сме 15 човека. Пак напомням срещата е утре - събота в 18:00 на стария чинар. Ако някой не знае заведението може да ми звънка на 0888 793 148 - Емо. Ще гледам 17:50 да съм отвън и да ви чакам. Поздрави! Колегата със сузи-то може също да се присъедини ако иска :)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата със сузито много иска, но днес вечерта заминава за Добрич...

Ако има някой фен от Добрич, който иска да дойде на срещата можем да се комбинираме. Иначе ... няма да стане моята :(

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Моля, бройте ме и мен аз също ще дойда. Съжалявам за късното включване но едва сега влизам във форума

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Моля, бройте ме и мен аз също ще дойда. Съжалявам за късното включване но едва сега влизам във форума

 

Броим те :)

Неделчо, ако не можеш сега, следващия път...само желание да имаш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Броим те :)

Неделчо, ако не можеш сега, следващия път...само желание да имаш :)

 

То желание разбира се, че има. Само времето е кът...

Другата събота и неделя жената е на смяна и 48 часа аз съм шефа в къщата :D

Тогава ако има нещо няма да откажа... :)

:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След малко потегляме с жената, ще ви чакаме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за присъствието! Заведението беше на ниво, агитката голяма, раздумката сладка. Прекарахме си супер :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Благодаря на всички за присъствието! Заведението беше на ниво, агитката голяма, раздумката сладка. Прекарахме си супер :icon_thumbup:

Аз също ходих на среща във Варна, ама понеже бях зает и имах малко време, успях да се видя само с две звездни мацки - едната руса, другата черна:icon_thumbup: млади, красиви и самонадеяни:icon_thumbup: Повозиха ме даже с около 130 на трета с един галант из центъра:mitsu-smiley::icon_clap:. Еххх, готино е във Варна, приятни морски спомени, спокойствие и купон. Ама много криви шофьори тия варненци, някак със злоба те обикалят...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама на русата и черната проверка ли им прави :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те ще си кажат... Като прочетат тука...

ООООО да проверка и то каква :icon_angel: :icon_angel:

Надявам се возенето да ти е доставило нужното удоволствие Роска много се радвам, че се видяхме и се надявам следващия път пак да се видим беше ми изключително приятно и забавно :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако колегата SLX (Роско) обещае да не ми прави проверка, и доведе двете красавици, и аз ще го повозя :D

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роска,кога беще тук,защо не звънна за едно кафе,тези жени не те оставят на спокойствие! :mitsurally: :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Варненската група,една среща да си спретнем на 13.11(събота) ,към 17ч евентуално????Чакаме предложения за място на сбирката.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой коктейл бар, като Vicenza, The Cocktails, ще си направим резервация за колкото човека се разберем, не мисля че ще е проблем, събират маси за по-големи групи и т.н., да пием по едно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи държа на две неща: 1-во да има удобен паркинг за колите и 2-ро музиката да не е силна, за да си чуваме приказката

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате на РЕД РОК,поне вече не е сезон,ще има къде да се паркира......а и бири,скари и попари сервират,който му се хапва......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...