Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Хахахах :) Това е колегата Ценов, то и на номера му го пише :) А и той с 2.4 аз с 1.6 и изпърдян съединител къде в А група да го гоня. Лансъра е много готин :icon_rock: Като порасна и си взема колт 1.5 турбо ще се гоним тогава :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напомням! Днес в 19:00 на полигона над буните. От там долу на нашето заведение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде бре колегииии златни няма ли да се събираме какъв е тоя застой в края на лятото хайде спретнете една срещичка да ви видя, а и да доведа един нов клага в отбора :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другия уикенд е националния събор по повод рождения ден на клуба - така, че застой няма... Но така като гледам от Варна ще съм само аз...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз в другата тема писах,ама и тука да пиша-ИДВАМ И АЗ!! Ще е купон,няма съмнение :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: Другите варненци няма ли да се присъединят?????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ: В събота - 18 септември ще ви чакам от 17:00 до 17:20 на полигона над буните. От там на познатото ни заведение. Айде раздвижете се, че ви забравих муцуните :)

 

 

 

 

П.С. Колегата от Аспарухово да ми пише или звънне ако ще идва за да му взема одеялото ;)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ: В събота - 18 септември ще ви чакам от 17:00 до 17:20 на полигона над буните. От там на познатото ни заведение. Айде раздвижете се, че ви забравих муцуните :)

 

 

 

 

П.С. Колегата от Аспарухово да ми пише или звънне ако ще идва за да му взема одеялото ;)

 

Предполагам, че и аз ще се присъединя към групата :icon_n_gora:

п.п. Само трябва да разуча къде е този полигон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

N 49*12'50,00 E 27*57'33,95 :)

 

А,бре адаш,това да не ти е някаква шамандура в моретоhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif,че му пускаш на колегата такива координати или пък той със совалка може би ще каца????http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А,бре адаш,това да не ти е някаква шамандура в моретоhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif,че му пускаш на колегата такива координати или пък той със совалка може би ще каца????http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Колегата вероятно има GPS, по зададените коордонати ще намери много по-лесно мястото, отколкото ако започнат да му обясняват пишейки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко грешни координати си дал. 43°12'52.26"С 27°57'31.48"И

 

Ми като знайш що питаш? Или се прайш на интересен?

Да се чудя за какво помагам :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми като знайш що питаш? Или се прайш на интересен?

Да се чудя за какво помагам :icon_doh:

 

Днес Емо ми обясни къде е! Не ми харесва тона ти!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно бе, всичко е ок. Днес му обясних на човека мястото и явно е забелязал несъответствие. Петър пък се е опитал да помогне. По случая ще пиете по една бира в повече :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иииии аз ще мина да си ви видя, че ми домъчня за вас :icon_blush: :icon_blush:

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли да имам покана,или просто трябва да си митсу фен?

 

Достатъчно е само да си фен. Не е нужна покана. Не е нужно да си собственик на мицубиши. Няма възрастови и полови ограничения. Единственото условие на което трябва да отговаряте е да харесвате марката :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли да имам покана,или просто трябва да си митсу фен?

 

Хайдееее, да увеличим SPACE STAR присъствието в отборааа :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как да ви намерим,че до към 18.00 сме заети?Разбрах че някъде на крайбрежната!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се пуснете от полигона надолу към буните, карате докато видите от дясната си страна голям паркинг от едър чакъл. Там ще са колите, там е и заведението ;) Може и да ми звъните на 0888 793 148 Емо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...