Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пловдивска среща?


Препоръчано мнение

Ако не дойдат колегите от Хисар трудна работа .
За какво ли я подхващате тази тема, като знаете че мисията е невъзможна...

Тошко е в Англия, другият е зает с курсистки , освен аз и ти да си направим среща, ама за какво да ходим в Пловдив...

По добре да минеш през нас, да се видим и те така... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 299
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

А членове от Панагюрище приемате ли? :P
Ти пък, какъв член от Панагюрище си бре, като си присаден на Стамболийска слива и почти всяка събота се виждаме с теб... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За какво ли я подхващате тази тема, като знаете че мисията е невъзможна...

Тошко е в Англия, другият е зает с курсистки , освен аз и ти да си направим среща, ама за какво да ходим в Пловдив...

По добре да минеш през нас, да се видим и те така... :D

Айде бе, кога съм пропуснал среща. Само ако не съм в града може да не дойда.

Хич да не е - само ще мина, ама пак ще дойда.

Ами да вземе todor да се заеме с организацията, че той най-добре се справя. Останалите сме само лаладжии и само на отрезвителя ходим.

За 10.10 съм ЗА, и за сега съм налице.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно за 10.10 ли остава и къде?

Мисля по този въпрос...Предния път заведението се оказа малко за 20 души и не много удачно за срещата. Нямаше и достатъчно паркоместа и ходихме да си правим снимки на паркинга на "Кауфланд" . Ако някой има идеи да дава предложения. А 10 .10. ми се струва добре като дата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има идеи да дава предложения.
Нямам идея, но гледай да е някъде около Тошко Митев, че един път дойде до гребната база и орева орталъка... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея, но гледай да е някъде около Тошко Митев, че един път дойде до гребната база и орева орталъка... :lol:

Ще вземете да изтрезнеете на този изтрезвител....... За това съм се притеснил аз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хммм , а в тоя търговски център до Баумакс има ли заведения ? Там и паркинга е голям и е на централно място що годе...Какво ще кажете ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хммм , а в тоя търговски център до Баумакс има ли заведения ? Там и паркинга е голям и е на централно място що годе...Какво ще кажете ?
Местото си го бива.... :icon_thumbup:

Тъкмо който си няма строителни материали, ще си набави... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хммм , а в тоя търговски център до Баумакс има ли заведения ? Там и паркинга е голям и е на централно място що годе...Какво ще кажете ?

 

Единственото заведение там е Хепи , което е много приятно с приятен персонал :icon_blush:

Но пък за сметка на това и цените са му много "приятни" :icon_dance:

Ако имам възможност , ще намина и аз :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хммм , а в тоя търговски център до Баумакс има ли заведения ? Там и паркинга е голям и е на централно място що годе...Какво ще кажете ?

Абе доста си е навалица там, да ви кажа.

Свободни места, да паркират няколко коли една до друга, има чак в края на паркинга (от страни на Пикадили). Като за резервен вариант става.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом на Баумакс е толкоз пъно ,в новото Метро на "Околовръсното" паркинга е винаги празен,но само незнам дали има някакво заведение за релакс :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за 10.10 е идеално и даже и аз ще взема да дойда, че тогава съм си точно в Пловдив за 2 дни и после пак на морето сигурно :icon_blush: Решете се само кога и къде... и защо ли си вярвате, че 20 човека ще се съберем :icon_hmm: То тогава беше просто инцидентно толкова хора да се съберат в Пловдив :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами като гледам пак оставаме на единствения вариант - Хепи пред Баумакс, предложен от колегата todor. Аз със сигурност ще мина от там да видя дали ще има някой, изобщо :icon_hmm:

Поздрави на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора не мисля, че около Баумакс има нещо интересно или че там е центъра на събитията... тук няма ли гладни хора да идем примерно в някоя Даяна... събота на Гроздовия пазар има винаги място за паркиране. А и аз не вярвам и 10 коли да се съберем даже :icon_blush: Пък и даже ако ви допада като вариант - може да идем в Де Ниро в Тракия - има място за спиране, а и ако има навити може и билярдче да се цъкне освен лафчето :D

Редактирано от ^GaRfiELd^
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е идеята не е лоша. Ще дойда и аз. Макар и тогава да се навършват точно 10 дени от както имам Митсубиши. До другата събота !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

10.10 добре, ама никъде не видях някакъв час да се споменава. Ако е след 16.00 и аз ще доида, но преди това съм на бачкане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за 10.10 в 18:00 пред Де Ниро в Тракия да се съберем... предполагам и мястото ще стигне там, а и заведението си е доста прилично :icon_thumbup:

Редактирано от ^GaRfiELd^
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми лично за мен няма значение,нека другите да решат.

БТВ каде се намира въпросното заведение в Тракия? Аз съм до Метро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако уговорката остава за 18:00 ще дойда и аз, но по- рано няма да мога, защото тогава ми е първият учебен ден като студент и незнам кога ще свършим! Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Та остават 3 дена никой не пише в колко часа... сигурно повечето колеги работят,наи-добре 18ч. Пък ако се съберем 10тина коли ще падне веселба :icon_dance: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Та остават 3 дена никой не пише в колко часа... сигурно повечето колеги работят,наи-добре 18ч. Пък ако се съберем 10тина коли ще падне веселба :icon_dance: :icon_thumbup:

Ако се разберем за 18.00 (аз съм ЗА) рискуваме срещата да се превърне в "типично" пловдивска. Т.е. кръчма с предпоставки за прерастване в дискотека :icon_dance: (в предвид по-късния час на срещата ).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...