Премини към съдържание

Традиционно пролетно посещение на децата от Дом "Българка"


Препоръчано мнение

  • Admin

Получени са още пари. Сметката преминава 1025 лева. :icon_n_hug:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 268
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Днес напазарувах от Метро кисели краставички, сухи пасти, шоколади и дървени въглища - 10кг. Всичко беше на промоция. :)

Стартирахме подготовката! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес напазарувах от Метро .....................и дървени въглища - 10кг. Всичко беше на промоция. :)

.............

Ами, Дани, една зарядка на скарите е по 7-8 кг.

Има ли останали въглища от предишните срещи или да вземем още едно чувалче :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Днес напазарувах от Метро кисели краставички, сухи пасти, шоколади и дървени въглища - 10кг. Всичко беше на промоция. :)

Стартирахме подготовката! :)

 

 

Браво Дани. Краставичките нали са от онези вкусните, които беше взел последния път?

 

Кажете аз с какво мога да помогна?

 

Тишо с коя кола ще ходиш да знам дали да взимаме клубните шатри? Още не сме ги ползвали. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво Дани. Краставичките нали са от онези вкусните, които беше взел последния път?

 

Надявам се да не са ги развалили! :)

Ако е нужно и няма останали ще взема още един чувал въглища, в момента са на промоция в Метро по 11-12лв -10кг.

Останалите неща като безалкохолни гарнитури и посуда ще ги взема като наближи датата на събитието. Ще имам нужда от помощ при превоза на продуктите към Стара Загора, като най-вероятно пак ще го направим с Данчо и Боян - ако идват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам да ви подсетя, че събирането е в събота, а ние обикновено не приключваме събирането с децата и да се прибираме по къщите, а оставаме да се насладим на усещането! :)

За това, който ще остава в Старозагорските минерални бани да си резервира хотел от рано.

Също така, който ще иска кашкавал от Ечика (Вальо) да казва, че да му донесе! :)

Ами ако си проверил вече някой хотел и имат свободни стаи за тогава, не е лошо да го споделиш :) та и ние да резервираме там....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...............................

Тишо с коя кола ще ходиш да знам дали да взимаме клубните шатри? Още не сме ги ползвали. :)

 

........................... Ще имам нужда от помощ при превоза на продуктите към Стара Загора, като най-вероятно пак ще го направим с Данчо и Боян - ако идват.

:mitsu-smiley: Аз ще съм с голямата кошница, така че можем доста багаж да съберем :icon_thumbup: . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен има около милион въпросителни около транспорта, от събота нататък ще ми е по-ясно. Нали няма да ме върнете, ако дойда с някой кошница? :icon_crying:

Между другото само да напомня - гледайте списъците кой какво ще носи! Пак ще се оправиме, но да няма кризисни ситуации!

Мисля, че е време да определим някакъв час за срещата на Била. Идват дълги празници и аз след 4-5 дни изчезвам да почивам и най-вероятно ще съм без нет през цялото време! Нека да направим всички уговорки преди 01.05., че може и да не съм само аз хитреца, който си е пуснал отпуск на 7 и 8 :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преведох парички.От Любомир Минчев.Ако е възможно бих желал да знам дали всичко е ОК.Все пак ми е за първи път.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в х-л Мини Марица Изток нямало места за 9-то май, защото имало сватба.

Търсим алтернативен вариант, намерим ли ще пиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще взема доста вафли и други сладки неща.

Ако има някой колега от Търновска посока за нататък да се обажда да се водим!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току що говорихме с хотел Ропотамо, бяхме в него на миналото събиране с децата.

Места има, цената на двойна стая е 36лв, а на тройна - 45 лв.

Нека всеки, който иска да спи там да пише тук до сряда 29-ти април включително, за да се опитам да гарантирам места, за момента има 10 свободни стаи!

 

Ето и моментния списък:

 

DANI MG - 1 двойна стая

echik - 1 двойна стая

bobana75 - 1 двойна стая

Dancho - 1 тройна стая

Светла - 1 двойна стая

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току що говорихме с хотел Ропотамо, бяхме в него на миналото събиране с децата.

Места има цената на двойна стая е 36лв, а на тройна 45 лв.

Нека всеки,който иска да спи там да пище тук до сряда 29-ти май включително, за да се опитаме да гарантираме места, за момента има 10 стаи!

 

Ето и моментния списък:

 

DANI MG - 1 двойна стая

echik - 1 двойна стая

bobana75 - 1 двойна стая

 

Не знам защо ме няма в списъка. Сутринта моята булка трябваше да се чуе с твоето либе и да я помоли точно за тази услуга.

Моля, ако резервациите се правят общо, за мен да бъде предвидена една тройна стая.

Адаш, оправи месеца от май на април, че някой може да се заблуди.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, информацията ти стигна по ГСМ-а ми от либето ми малко преди да напишеш поста си! :D

Благодаря за корекцията! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моментния списък:

 

DANI MG - 1 двойна стая

echik - 1 двойна стая

bobana75 - 1 двойна стая

Dancho - 1 тройна стая

Светла - 1 двойна стая

Мене що ме нЕма, в цялата схема , като знаеш че винаги съм на линия??????????....

Веднага да ме добавиш в списъка, да не те глобявам на срещата с боровинково вино.... :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не съм пратил, но и това ще стане ;)

Дани и за мен една двойна стая!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...