Премини към съдържание

ВАРНА - нова среща, още по-гореща


Препоръчано мнение

Колеги аз щях да бъда третото ново популнение, но шефа ми измисли по яко занимание...а на шефа не се отказва :icon_censored: (особено като нямаш почивен ден!) Исках да дойда, но нямаше начин. Надявам се скоро да направите нова среща та най-накрая да се запозная с някой от вас!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 135
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Не бой се, виж какво става на вън. Слънце пече и е поне 20 градуса. Аз карах на отворени стъкла и се потих. Какво стана днес бе хора? На следващата сбирка ще вземаме хавлийте и банските май :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не бой се, виж какво става на вън. Слънце пече и е поне 20 градуса. Аз карах на отворени стъкла и се потих. Какво стана днес бе хора? На следващата сбирка ще вземаме хавлийте и банските май :D

 

Аз ще дойда вече с измита кола!!!Днес бях на автомивка и останах очарован от това как изгелжда след като ми я измиха!!!И да не прозвучи като реклама ама на ОАЗИС мивката до МЕТРО мият АДСКИ ДОБРЕ.За 12 лева ми я измиха вънка вътре съкла седалки,табло със препарат,джантите на ръка с препарат една по една.И накрая я напарфюмираха.Все едно от завода я взех колата след интервенцията.Горещо препоръчвам тази мивка на всички които нямат време да си мият колите сами!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък ако взема аз да ти я измия, ще се влюбиш повторно в нея :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък ако взема аз да ти я измия, ще се влюбиш повторно в нея :D

 

Ще се възползвам от предложението ти!!! :)С бира мога ли да ти платя? ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се възползвам от предложението ти!!! :)С бира мога ли да ти платя? ;)

 

Е поне и един чипс така за мезенце?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е поне и един чипс така за мезенце?

 

Естесвено!!!И имаме едно кило пържени картофи от приятелката ми!!!Бонус ,че ще я оставя на спокойствие за два часа!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък ако взема аз да ти я измия, ще се влюбиш повторно в нея :D

Аз мога ли да се запиша за миенето-плащам с пържоли :icon_thumbup: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Става. Като се стопли времето (имам в предвид нощите) и ще направим едно барбекю ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,предлагам за 12.04 да си организираме :mitsu-smiley: пикник. :skara::sun: :drinks: :football: Днес бях на едно добро място,Емо знае за кое говоря.....Ако имате други предложения-казвайте :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде е това място?

Това е под с.Орешак,река Батова(мисля) минава оттам(по-скоро като ручейче,ама е река).Абе готЯно си е и пътя е асфалт.Дано да е хубаво и другата неделя,както днес,че да можем да направим излета :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е под с.Орешак,река Батова(мисля) минава оттам(по-скоро като ручейче,ама е река).Абе готЯно си е и пътя е асфалт.Дано да е хубаво и другата неделя,както днес,че да можем да направим излета :icon_thumbup:

 

Аз съм жив!!!Колеги какво мислите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна,понеже ще пътувам до Севлиево да прибирам малката,че е при баба си.Само че,за целта трябва да мина през бокса,че днес на връщане от Силистра имах много неприятно изпълнение и е голям късмет,че се разминах само с една спукана гума и пирует на 270 градуса с колата и всичко приключи в отсрещната нива.И целият екшън заради ЕВРОПЕИСКИТЕ НИ пътища.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна,понеже ще пътувам до Севлиево да прибирам малката,че е при баба си.Само че,за целта трябва да мина през бокса,че днес на връщане от Силистра имах много неприятно изпълнение и е голям късмет,че се разминах само с една спукана гума и пирует на 270 градуса с колата и всичко приключи в отсрещната нива.И целият екшън заради ЕВРОПЕИСКИТЕ НИ пътища.

Еййй,Ники,важното е,че ти си добре,бате..... А това за пътищата.......нямам думи,особено в града с най-високите пътни данъци :argue: :argue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голям късмет беше ,понеже се разминахме с едно дърво и най-важно е че не идваха коли в насрещното плано.Е те тогова щяхте да ме гледате не по срещи,а по новините.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голям късмет беше ,понеже се разминахме с едно дърво ...

Еее, Ники !

Нищо, важното е, че сте се измъкнали невредими от ситуацията, дори и с доза късмет. Детето с вас ли беше?

А тези нашите пътища просто са ужасни. Някой път даже не ми се кара колата, че ми е жал и ме е яд, че няма 3 м без да друсне, люшне и т.н. Но това не е само във Варна, ако видите в по-малките градове за какъв Бейрут става въпрос. :icon_censored:

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малката я нямаше!Точно за малките градове става въпрос,инцидента стана малко след Тервел.А като се замисля,че и тази събота трябва да пътувам !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета,

 

За добро или зло,няма да присъствам на пролетното барбекю.Заминавам по спешност за Франция в Петък и от там на кораб да попатувам.Ще се видим със всички колеги след 6 месеца!!!!Искам да ви пожелая здраве и страхотно лято изпълнено с весели мигове,другото е бял кахър!!!! ;)

 

С уважение

Светослав Илиев

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде ,колеги,подреждайте графиците и да си спретнем едно B-B-Q.... :mitsu-smiley: :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета,

 

За добро или зло,няма да присъствам на пролетното барбекю.Заминавам по спешност за Франция в Петък и от там на кораб да попатувам.Ще се видим със всички колеги след 6 месеца!!!!Искам да ви пожелая здраве и страхотно лято изпълнено с весели мигове,другото е бял кахър!!!! ;)

 

С уважение

Светослав Илиев

 

Е ти май си се уредил на работа. Ползотворно да ти е пътуването, безпроблемно и ...много парично. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета,

 

За добро или зло,няма да присъствам на пролетното барбекю.Заминавам по спешност за Франция в Петък и от там на кораб да попатувам.Ще се видим със всички колеги след 6 месеца!!!!Искам да ви пожелая здраве и страхотно лято изпълнено с весели мигове,другото е бял кахър!!!! ;)

 

С уважение

Светослав Илиев

 

Успешен вояж и на другата среща с така желания Eclipse!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...