Премини към съдържание

ВАРНА - нова среща, още по-гореща


Препоръчано мнение

Здравейте на всички радвам се , че се запознахме аз като новичък останах впечатлен от доброто посрещане от ваша страна.Благодарен съм за което надявам се да се засичаме с някои а като идвам към Варна ще се обаждам. Сега съм тръгнал да издирвам един пич с един готин колт из Добрич се разкарва , но не можахме да разменим кординати като се видяхме ,но дано да се засечем скоро че да станем поне 2-ма като идвам към Варна , че и неговия е синичък като моята хубавица и ще изглежда доста яко .

 

Здравей,Радо!!!Вече като се засичаме по бензиностанции ,няма да се чудим от форума ли сме или не !!! :)А в добрич няма ли повечко фенове на марката?Там не правите ли събирания?

 

PS.Много готини джанти имаш ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 135
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Здравей,Радо!!!Вече като се засичаме по бензиностанции ,няма да се чудим от форума ли сме или не !!! :) А в добрич няма ли повечко фенове на марката?Там не правите ли събирания?

 

PS.Много готини джанти имаш ;)

 

Твоите също не лъжат хич!!! :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :icon_thumbup:

Хах ами тъкмо като те засякох на бензиностанцията викам абе тоя пич май ми е смъкнал джантите ама викам кога ли свари? Ха ха, та какво да ти кажа има едно гадженце което кара един червен колт ама не мога да я хвана на тясно да се запознаем и още един пич видях с един син колт подобен на моя само , че няма лепенки и джантите са по-скромни ,но пък сложил едно крилце и хубав накрайник отзад.Та дано го засека скоро , че да дойдем заедно към Варна иначе в Добрич няма много много фенове. Тук са все някакви си Хонди ли му викаха или Монди незнам .ХА ХА ХА и естесвено голфаджии разни и това е основно в Добрич.Но какво да се прави ще популяризираме както можем. :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Надявам се приемате членове с 4X4. Ще се раджам да доида на някоя от следващите срещи, стига да са през уикенда а може и да помъкна и едно приятелче с новия Лансър.

Касмет

П.С.

Ще се радвам да ми споделите, къде мога да си направя обслужването ( масло, ремъци и т.н. ) на Паджеро Пинин 2.0 GDI.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Надявам се приемате членове с 4X4. Ще се раджам да доида на някоя от следващите срещи, стига да са през уикенда а може и да помъкна и едно приятелче с новия Лансър.

Касмет

П.С.

Ще се радвам да ми споделите, къде мога да си направя обслужването ( масло, ремъци и т.н. ) на Паджеро Пинин 2.0 GDI.

 

Не просто ще се радваме да присъстваш, ами те задължаваме :D Ще чакаме с нетърпение на следващата среща това чудовище :) :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре ми звучи :)

 

Ти си ясен :icon_thumbup:.А и времето го гледам в нет-а ще е доста по-топло от това на последната среща.Аз ще си донеса и хавлия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз да ти донеса една 50cc с пеницилин?! :D

 

С гроздова по добре!!!Ама няма да спамя повече!!!Да не се изложа пак с някое изказване!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам само сливова (около 80 кила), но някой дамаджани са поотлежали :P Айде колеги, да ви видя активни! Иване, Ксен, Японския фен, Дорианчо, Скокльо и останалите гугутки сладки :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

29.03.2009 14.00 часа на плажа на Аспарухово? Как ви звучи?

 

Добре звучи. Този път ще се опитам да дойда...отдавна имам желание да се запозная с варненските колеги :>

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре звучи. Този път ще се опитам да дойда...отдавна имам желание да се запозная с варненските колеги :>

 

Уха , още една Каризма.Колега твоята седан ли е?Имам чуството ,че само аз имам Каризма седан от Варненската ескадрила.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не ви ли се ходи на Фантастико, вместо на плажа на аспарухожо и Ред Рок като следствие. Само предлагам :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е надявам се да съм свободен в неделя та да долетя с :plane: . Към Варна. Само остава да потвърдите мястото колеги.Та да се знае къде точно и кога.... :hiya:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да съм в района на Варна.......Ще пътувам за София.....ама на 05.04. пак трябва да се съберем...че временцето започва да е по-хубаво :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да съм в района на Варна.......Ще пътувам за София.....ама на 05.04. пак трябва да се съберем...че временцето започва да е по-хубаво :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

Започваш да ме съмняваш с тия пътувания до София :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм седан, и ще гледам да дойда.Първо сигурно ще съм до игрищата с по малката ми количка и после на плажа. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм седан, и ще гледам да дойда.Първо сигурно ще съм до игрищата с по малката ми количка и после на плажа. :)

 

Колега, един въпрос.Имаш ли кора на багажника?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение! До сега не съм бил на такива събирания. Чудя се дали да взема и жената с мен, като и казах изяви желание

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...