Премини към съдържание

ВАРНА - нова среща, още по-гореща


Препоръчано мнение

  • Отговори 135
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

А спим!!!!В 7 сутринта станах !!!!

Само ме е яд,че вчера си измих колата!!!

 

Хахахах! Завалията, като знам колко рядко я миеш, наистина си е трагедия :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах! Завалията, като знам колко рядко я миеш, наистина си е трагедия :D

 

От началото на годината съм я мил поне четири пъти!!!Даже си боядисах добавките,освежих боята с пастиране.Не ,че сега си личи !!! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цели 4 пъти?! Аз лятото я мия толкова пъти седмично бря :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цели 4 пъти?! Аз лятото я мия толкова пъти седмично бря :D

 

Теб всички те знаем ;).Аз даже и ще се изкъпя за срещата. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Теб всички те знаем ;).Аз даже и ще се изкъпя за срещата. ;)

 

Тъй тъй всички може да се изкъпете за срещата :D, че ви пращам якета да мерите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз като кореняк аспаруховец да ви дам акъл.Влиза се на алеята от рибарското селище.Т.е. преди баира за Галата/края на Аспарухово/ се завива наляво-200м направо и там се влиза на алеята.Иначе ще се натъкнете на колчета ако влезете през парка.

Айде изкарах си почерпката-10 заблудили се колеги,които биха изгорили 20 ст. за бензин=2.0лв т.е. изкарах си кафето :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен. Не е за вярване за една седмица без антивирусна какво може да стане с компютъра. Та по темата - утре ще дойда разбира се. Само да не ни вали. И не се силете много на равното в Аспарухово, че един познат олекна. Последно за 14:00 ли се разбрахме?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен. Не е за вярване за една седмица без антивирусна какво може да стане с компютъра. Та по темата - утре ще дойда разбира се. Само да не ни вали. И не се силете много на равното в Аспарухово, че един познат олекна. Последно за 14:00 ли се разбрахме?

 

А ти си жив бе :) Притеснихме се вече :P И ако вали, това няма да те извини :D

Иване, не се притеснявай за кафето, имам около 8 лева мисля клубни от предния път :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехх, дано да се поосвободя и да успея да дойда и аз ! :)

 

Задължително да се освободиш!!! Ако трябва ще ти дадем извинителна бележка от клуба на Мицу ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо видях ти колата пред пикадили-запад този следобед.Ще разсърдиш Баба Марта с тези летни гуми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За снимките незнам,но малката още спи!!!Явно добре и се отрази въздухът на плажа и мисля другата седмица да я заведа пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://media.snimka.bg/2408/011071197-big.jpg

http://media.snimka.bg/2408/011071191-big.jpg

 

 

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко отидох до плажа да разходя маратонките и забелязах,че пред заведението е паркирано Митсубиши със стикер "Red Rock"-така се казва и заведението.Някой от собствениците също е фен на марката. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко отидох до плажа да разходя маратонките и забелязах,че пред заведението е паркирано Митсубиши със стикер "Red Rock"-така се казва и заведението.Някой от собствениците също е фен на марката. :icon_clap:

 

Загрозил съм снимката!!!

 

А шефа на "Red Rock" ще го издирим !!! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам само да ви благодаря на всички за присъствието! Адски много се радвам, че вече масите в заведенията не ни стигат... В началото, първите събирания се брояхме на пръстите на една ръка... Времето прекарано с вас, винаги е било много приятно! До нови срещи приятели ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях снощи. :) Ама ме дръпнаха все пак 150 коня голф.Друг не сам видял.

 

Аз си мислех да отскоча ама ме домързя,другият път можем организирано да отидем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички радвам се , че се запознахме аз като новичък останах впечатлен от доброто посрещане от ваша страна.Благодарен съм за което надявам се да се засичаме с някои а като идвам към Варна ще се обаждам. Сега съм тръгнал да издирвам един пич с един готин колт из Добрич се разкарва , но не можахме да разменим кординати като се видяхме ,но дано да се засечем скоро че да станем поне 2-ма като идвам към Варна , че и неговия е синичък като моята хубавица и ще изглежда доста яко .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...