Премини към съдържание

ВАРНА - нова среща, още по-гореща


Препоръчано мнение

  • Отговори 135
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз мисля да отскоча до Шумен в събота, ще има тест драйв :mitsu-smiley: . Ако на някой му се идва да свирка.

 

В колко часа, и какво ще се тества :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В колко часа, и какво ще се тества :D

Събота следобед мисля да отида. Lancer, Pajero, Outlander - някое от тези мисля да пробвам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

29.03.2009 14.00 часа на плажа на Аспарухово? Как ви звучи?

 

Срещата остава ли за 29 колеги. Не съм идвал до сега,а имам желание да се запознаем. Каде по-точно на плажа, той доста дълъг.

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да остава. Ами време е да дойдеш значи :) Ами в аспарухово алеята която е. Още като влезеш и ще видиш наредени нинджите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна този път, че няма да ме има в града. Приятно изкарване и бъбрене на всички. :icon_n_gathering:

Тъкмо мислех на следващата среща да помоля S.Iliev за едно кръгче, да сравня или по-скоро оценя още повече GDI моторите, но другия път. ;)

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да остава. Ами време е да дойдеш значи :) Ами в аспарухово алеята която е. Още като влезеш и ще видиш наредени нинджите :)

 

Добре, от страната на Карантината ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна този път, че няма да ме има в града. Приятно изкарване и бъбрене на всички. :icon_n_gathering:

Тъкмо мислех на следващата среща да помоля S.Iliev за едно кръгче, да сравня или по-скоро оценя още повече GDI моторите, но другия път. ;)

:mitsu-smiley:

 

Няма се притесняваш. Пролет пукна! Времето от тук на сетне ще е идеално за срещи, и ще се виждаме по-често. Тия дни просто времето е супер и аз както нямам работа съм се хванал здраво с градинарски реформи. Когато всичко приключи ще постна снимки. Засега имам много хамалогия още. Ако има любители на лопатите да заповядат :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна този път, че няма да ме има в града. Приятно изкарване и бъбрене на всички. :icon_n_gathering:

Тъкмо мислех на следващата среща да помоля S.Iliev за едно кръгче, да сравня или по-скоро оценя още повече GDI моторите, но другия път. ;)

:mitsu-smiley:

 

Сега какво казваш,че MPI моторите не вървят ли? ;)Аз ти предлагам да застанем на чертата,за сферка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега какво казваш,че MPI моторите не вървят ли? ;)Аз ти предлагам да застанем на чертата,за сферка.

 

И аз, и аз :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега какво казваш,че MPI моторите ...

:spam:

Нищо подобно, само искам да направя сравниние, а ако ти се кара GDI нямаш проблеми :icon_thumbup:

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:spam:

Нищо подобно, само искам да направя сравниние, а ако ти се кара GDI нямаш проблеми :icon_thumbup:

:mitsu-smiley:

 

Знам знам,пошегувах се :).И на мен ми е любопитно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да кажа БЛАГОДАРЯ на всички колеги, които дойдоха!!!.Няма да ви изреждам по име ,че ще пропусна някой!!! :)Направихме плажа доста по красив с нашите коли (мити и немити)!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даам, беше приятно ;) Ти какво стана, направи ли сверката :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даам, беше приятно ;) Ти какво стана, направи ли сверката :D

 

Да!!!Разменихме си колите с Николай.Определено GDI дърпа повече.С малко доработки по моята кола,мисля, че ще се изравнят нещата.Обаче разхода няма как да го орпавя ;) 47 номер са ми обувките.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя фото е обгазен :D А и като си тръгвахме имаше един нисан намърдан, загрозяваше всичко :D Абе старите муцуни с 2 нови попълнения, ама си беше приятно. Ади прибираш ли са и ти, наистина ме съмняваш вече...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вторник си идвам,живот и здраве.. А нови фенове с галанти инаше ли на срещата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...