Премини към съдържание

ВАРНА - нова среща, още по-гореща


Препоръчано мнение

Хайде симпатяги в неделя на събиране :) Всички измити и строени за строеви преглед!!! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 135
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

А къде и от колко часа има ли някакви идеи, защото на лучаното обслужването не беше съвсем на ниво :) като за :mitsu-smiley: фенове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно часа - пак около 14.00 - 14.30, а за мястото ... давайте предложения :) Може този път да отидем до аспаруховския плаж да видим как е положението с кафетата там. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно часа - пак около 14.00 - 14.30, а за мястото ... давайте предложения :) Може този път да отидем до аспаруховския плаж да видим как е положението с кафетата там. :drinks:

 

Плажа звучи добре !!!! Часът също :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещичката за 15.03 ли да я разбирам?И дано да няма сняг,че тази сутрин в София беше виелица,а сега пече яко слънце,баси..... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещичката за 15.03 ли да я разбирам?И дано да няма сняг,че тази сутрин в София беше виелица,а сега пече яко слънце,баси..... :icon_doh:

 

Ти ще се прибереш ли за неделята бре? Дан са ужени в таз София :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа,нееее............аз съм още млааад за женене :rolleyes: Утре се прибирам,живот и здраве..... В неделя се събрахме на Бояна с колегите от София на срещичка,беше мноо добре....Имаше един уникален Галант,но за него повече като се видим...имам и клипче

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, следващата неделя може пак ;)

 

Никакъв проблем за другата, с огромно удоволствие, ама ще ли има желаещи ? Я да вземете да обсъдите и за тогава :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и другата няма проблем, а тази неделя и Jan4oo каза, че ще дойде и може да си направим гонката с него за шуото ;) Ще се позабавляваме, очаквам ви всички познати муцини.

 

П.С. Ксен, чак след светофара ли ме позна бе?! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и другата няма проблем, а тази неделя и Jan4oo каза, че ще дойде и може да си направим гонката с него за шуото ;) Ще се позабавляваме, очаквам ви всички познати муцини.

 

П.С. Ксен, чак след светофара ли ме позна бе?! :)

 

 

Кога е срещата бре хора????На 15 в 14.00 на плажа на Аспарухово?А за Галанта и тук разбрахме !!!! И видео гледахме!!!Само не успях да усетя дима от гумите ама то през монитора не може.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да бе 15-ти е датата, а и часа е супер, за мястото нямам претенции - демек там сме :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... тази най-вероятно ще отскоча до Бургас.

И гледай да не се обадиш само :icon_box:

Ни тука да не сме крастави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както каза к1к1 този път трябва повечко снимки да си направим-първо като сме на маса,после като сме под масата вече...... :icon_drunk: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И гледай да не се обадиш само :icon_box:

Ни тука да не сме крастави

 

Не бе, ако бяхте щях ли да дойда :D Но ако се наредят нещата и дойда, нищо против едно кайве нямам, mali ако не е зает и той може да се включи...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както каза к1к1 този път трябва повечко снимки да си направим-първо като сме на маса,после като сме под масата вече...... :icon_drunk: :hysterical:

 

И такива и ако можете малко по-календарни ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иване, Ксен, Японския фен губите ми се по тъча нещо?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иване, Ксен, Японския фен губите ми се по тъча нещо?!

И други нещо се скътават,няма да им казвам имената,те си ги знаят.........да не се ослушват........... ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа скатават се?Не са прочели темата!!!

Нема начин-две неща правя сутрин задължително: кафе+цигара+...... и второ да вляза във форума!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нема начин-две неща правя сутрин задължително: кафе+цигара+...... и второ да вляза във форума!!!!!

 

Следователно нямаш оправдание, да не говорим, че ако не ме лъже памета сме в твоя тараф :P Взимай малкия и кажи на жената, че отивате на зоологическата ;) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве и аз съм на линия.

 

На плажа на аспарухово къде ще правим гонки?

 

Не искате ли да се саберем на магистралата в неделя вечер и там да се прицепим няколко пъти???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...