Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

Пред НИМ е пусто ... Ще идва ли някой ?

тотална греда нещо се получи ... аз отидох в 10:00. имаше един зелен галант, спрях до него, но собственика така и не го видях къде е да пием едно кафе поне в бензиностанцията отсреща. Имаше и един лансер по-напред, ама може да не са били от форума хората, просто да си карат мицки и да са паркирали там. Мотах се 15 мин. по паркинга, никакво мицу не се появи и си тръгнах ...

а бмв феновете правят е@ати срещите :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....по принцип срещите се правят следобеда.......

Аз не видях в темата да се организира среща. Няколко колеги декларираха, че ще минат през НИМ, при това в различен час. Единият с уговорката "дано да се събудя". Добре, че поне датата беше една и съща :)

И после:

Мотах се 15 мин. по паркинга, никакво мицу не се появи и си тръгнах ...

а бмв феновете правят е@ати срещите :icon_box:

 

Ами сигурно си ги организират тези

бмв е@ати срещите :icon_box:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз дойдох в 10.20, спрях до зеления Галант, купих си кафе, смених си крушката на фара, че беше изгоряла, и си тръгнах.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз дойдох в 10.20, спрях до зеления Галант, купих си кафе, смених си крушката на фара, че беше изгоряла, и си тръгнах.

 

Най-якото е че всички минаваме покрай една кола и не се засичме

post-20949-003865800 1468180878_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Начи тоз зелен галант е стълб на срещата !!! Сега колегата да си признае кой е !! :icon_thumbup: Аз от сега да кажа Тази събота 16-ти и неделя 17-ти съм свободен и СЪМ ЗА СРЕЩА НА НИМ!!!!! Да се разберем за ден и да е след обед , защото порядъка е такъв. 18ч .

Айде да пием бира , кафе - кой каквото иска на лафче.

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Начи тоз зелен галант е стълб на срещата !!! Сега колегата да си признае кой е !! :icon_thumbup: Аз от сега да кажа Тази събота 16-ти и неделя 17-ти съм свободен и СЪМ ЗА СРЕЩА НА НИМ!!!!! Да се разберем за ден и да е след обед , защото порядъка е такъв. 18ч .

Айде да пием бира , кафе - кой каквото иска на лафче.

 

Ами да пазим маса в Чичовци направо:icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-якото е че всички минаваме покрай една кола и не се засичме

 

... баш за тоз галант иде реч :icon_clap:

с единия колега сме се разминали за 5 мин. - егати късмета

 

за 16.07 18:00 пред НИМ съм на линия

за 17.07 няма да мога

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Начи за 16 ще е. А за маса нема стане нема се овличаме толкоз. За биричка или нещо такова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...все пак се събрахме 5 човека да полафим в дъжда :icon_rock:

 

Този уикенд, ще има хубаво време. Може пак да организираме среща ?! :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И то всякаква !! :icon_crying:

Колеги, за да има организация, трябва да има организатор :)

 

Прочетете темите за националните срещи, както и тези за регионални срещи в София, Варна и т.н., сравнете ги и може би ще разберете за какво иде реч.

Използвайте стария опит :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега идеята е да се видим ! Преди години един казваше да се видим на НИМ и се появяваха поне 20 човека. Сега като каже човек да се видим в най добрия случай пишат пет човека. И от тях идват двама !!!!!!!!!! Няма желание ! Това с организатора е все тая като няма желаещи. Това се почна от преди 5 6 години да намаляват . Виждам че си от 04 година във форума . Би трябвало да ги помниш тези неща. Спомням си как преди доста години се събрахме последно много хора и то защото трябваше да си вземем якетата!!!!

Поздрави :drinks:

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И в този ред на мисли желаещи за събота 30 или неделя 31 за 18ч.имали ? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно защото съм от 2004 във форума посъветвах да се прочетат старите теми, с цел ползване на натупания опит.

 

1. Лятото е мъртъв сезон, повечето хора са по отпуски, ваканции и т.н.

2. Опитът показва, че събота не е подходящ ден за няколкочасови срещи, повечето хора си имат други ангажименти.

3. 18:00 h не е добър час за срещи, тъй като повечето хора са семейни и предпочитат са са си в къщи със семействата и децата в неделя вечер. По тази причина кратките срещи се правеха в 14:00, в последната неделя на месеца.

4. Вярно, че 14:00 е яка жега и не става за среща, но виж т.1.

5. Съгласен съм, че от няколко години ентусиазмът спадна, сигурно има причини за това, но не е тук мястото за анализирането им.

 

Хубавото е, че Варненската група се държи на ниво :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно защото съм от 2004 във форума посъветвах да се прочетат старите теми, с цел ползване на натупания опит.

 

1. Лятото е мъртъв сезон, повечето хора са по отпуски, ваканции и т.н.

2. Опитът показва, че събота не е подходящ ден за няколкочасови срещи, повечето хора си имат други ангажименти.

3. 18:00 h не е добър час за срещи, тъй като повечето хора са семейни и предпочитат са са си в къщи със семействата и децата в неделя вечер. По тази причина кратките срещи се правеха в 14:00, в последната неделя на месеца.

4. Вярно, че 14:00 е яка жега и не става за среща, но виж т.1.

5. Съгласен съм, че от няколко години ентусиазмът спадна, сигурно има причини за това, но не е тук мястото за анализирането им.

 

Хубавото е, че Варненската група се държи на ниво :)

Вярно е всичко. Но се съгласи, че ако имаш план и в 14 няма да се появиш! Общо взето е за хора без план за дадения час и ден. По - кофти е спада като цяло във форума и да не говорим за срещи.Има и друг фактор. Преди повечето бяхме свободни :yes3: после дойдоха другите приоритети. :first: :drinks:

Поздрави :drinks:

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...